Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tetis

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tetis

  1. Właśnie przed chwila załatwiłam kamerke na zlot :kox: .....a będzie co kręcić
  2. szkoda tylko,ze mnie sama w osobnym budynku zostawił
  3. teraz to dopiero jarko zaleją PW
  4. coś jarko namieszał z ta listą..... teraz połowy nie ma
  5. prawie cały Poznań gdzies mu umknął
  6. slaweq z tego co widze to nie jest przydzielony do zadnego pokoju :cool1 nie tylko o Tobie zapomniano chyba mała pomyłka wpisowa zaszła :gwizdanie:
  7. przed chwila jarko wstawił prawie kompletna listę odnośnie pokoi
  8. będzie komu urodzinowe klapsy dawać :bicz3: :nabijasie:
  9. Dobry wieczór ..... :>
  10. jak zawsze poezja intensywnie płynie Młodzik nie nadąża i odpoczywa :gwizdanie:
  11. Cześć chłopaki :naughty:
  12. Większość bawiła się kulkami a teraz łoją i nadal świetnie się bawią :naughty: zobaczymy czy rano rónież świetne nastroje będą dopisywać :gwizdanie: :kox:
  13. ale cos kiepściuchno się dzisiaj czuje i raczej łóżko szybko odwiedzę [br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 21:00_________________________________________________ co taki zdziwiony że niby co?ja też mogę :kox:
  14. cześć :> lekcje odrobione,nawet spotkanko u madasa zaliczyłam :kox:
  15. zazdrośnik z niego :tongue4: bo znim sie tak nie witają
  16. ja też muszę zmyknąć z małym lekcje zrobić... .. do następnego Panowie :>
  17. jak widać obijam się dzisiaj bo na popołudnie na inne przyjemności zaplanowałam :gwizdanie:
  18. no właśnie Adasiu,kiedy mnie odwiedzisz [br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 15:06_________________________________________________ no ba w końcu ma się to coś
  19. cfaniaki :tongue4: :tongue4: ładnie to tak na mnie razem dwóch na jednego nie dam rady
  20. no faktycznie ostatnio sie trochę opuściłam .. :gwizdanie: Dzień dobry wszystkim :> :> :>
  21. Panowie-nowiuśkie tablice już do was jadą [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 19:06_________________________________________________Jakaś epidemia czy co,że tak was powymiatało
  22. Cześć chłopiska :hi:
  23. Myślę ,że jako przedstawicielka płci pięknej w imieniu Pań ,,forumowiczek" wielkie DZIĘKUJĘ za pamięć i życzonka :)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.