Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tetis

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tetis

  1. rozkręci sie pewnie wieczorem, jak więcej nas będzie ja chętnie się dołączę :>
  2. Musashi świetne foteczki, nie ma to jak zrobione Twoim okiem :>
  3. Dzień dobry wszystkim
  4. wszyscy do łóżek to i ja sie zmyje Dobranoc Panowie
  5. sam pewnie chętnie w kolejce sie ustawisz :polew: :polew:
  6. dziękujemy :notworthy: bo na marcina fotki to się nie doczekamy :polew: :tongue4: cała przyjemność po mojej stronie :> szkoda tylko,ze tak mało.....ale reszta jest kiepska Nasz prywatny foto-reporter wstawi coś ciekawszego
  7. kilka fotek w galerii doszło można kuknąć
  8. Dopisany: 01 Marzec 2009, 22:49[/size]_________________________________________________[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 22:53_________________________________________________[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 23:07_________________________________________________[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 23:13_________________________________________________i kolejna buteleczka do spotowego barku przybyła
  9. Po spotowe witanko melduje się i jednocześnie dziekuje za fajnego spocisza :kox:
  10. zmykam Panie i Panowie... Do zobaczenia o 16
  11. Hej Azunia
  12. Z Adasia głową do picia i temperamentem to na pewno... :hahaha:
  13. cały Adaś nic dodać nic ująć
  14. Jak tam panowie-gotowi na mega spocika? :naughty: ja juz przezornie baterie w aparacie ładuje co by nic nam nie umknęło :kox:
  15. Dzień dobry po raz pierwszy dzisiejszego dnia
  16. Koniec tych żarcików na dzisiaj zmykam do wyrka dobranocka
  17. no pięknie dwa dni temu ze mną w kinie ,a do łóżka to z inną ...
  18. to tak abyście sie nie nudzili i mieli o czym pierdołkować
  19. ale tu dzisiaj znowu dochodzenia sie toczą
  20. Hej Paniska Musashi jak mnie pamięć nie myli to ktoś obiecał nam zdjęcia z wczorajszego spota :gwizdanie:
  21. Witanko Panowie i cześć Azunia :> wpadłam trochę ponadrabiać zaległości w czytaniu bo jak zwykle chłopcy sie nie oszczędzali
  22. Dobry Panowie wielkie dzięki za wczorajszego spota i oczywiście świetną zabawę w doborowym towarzystwie :naughty: [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 08:10_________________________________________________ Ooooooo Młody jest różowy Gratulacje !!!!!!! :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  23. Zmykam panowie Tak jakoś dziwnie chorobowo się dzisiaj czuje pewnie Adaś mnie zaraził spokojnej nocki
  24. nie wspomnę o wcielaniu sie pzez Ciebie w Colombo ..... :polew:
  25. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli: ciekawie się zapowiada

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.