Treść opublikowana przez tetis
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty za dużo nie pij, żebyś jutro mogła prowadzić spokojna głowa nie takie pijaństwo się już za soba ma a dzisiaj tylko dla zdrowotnośći :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobrze chłopak mówi Aż sobie poleję Leczniczo bo mi coś na żołądek padło jak leczniczo to może ja tez cos chlapnę bo głowa dzisiaj mnie dzisiaj bili jak diabli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rolki -> etap raczkujący nie potrzebuje do jazdy agresywnej, po prostu jakieś takie do pośmigania po Malcie jeździłem jakieś 10 lat temu ostatnio, a tak to na łyżwach trochę też tam potrafię jak się trochę cieplej zrobi to moze cuś pomogę do sportowca wyczynowego to mi daleko ale jak dla poczatkujacego to wystarczy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co do rolek to wszystko zależy na jakim jesteś etapie? jak co to z pytaniami możesz na gg do mnie wskoczyc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na Dąbrowskiego ... jest sklep giełda z nowym i używanym sprzętem narciasrkim .. w tygodniu też jakoś czynna napewno w sobotę nie zrażaj sie wyglądem ... faceci sa dobrzy i 2 kumpli z AWF instruktorów zawsze ich poleca nie znam odres .. gdzies na wysokości Wiepofamy , jadąc od miasta po lewej stronie w bramie (jest jakis szyld) to giełda sprzetu zimowego i jest dokładnie na przeciwko wiepofamy.....zdania są podzielone,ja byłam i nic ciekawego w dobrej cenie nie znalazłam ale podjechac zawsze warto [br]Dopisany: 17 Luty 2009, 22:50_________________________________________________ hurtownia,wjazd od śniadeckich dojazd do browaru..dobry sprzet ale w cenie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
inter sport w king krosie-maja teraz duze przeceny a mega korzystnie jest w makaro-wczoraj byłam i sama co nie co kupowałam i nawet jak na tak wielką przecene to było w czym wybierać.polecam! :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
głupio pytasz :gwizdanie: wejdź na gg cosik czuje,że jutro będzie wesoło [br]Dopisany: 17 Luty 2009, 21:17_________________________________________________ znaczy się maila :gwizdanie: on starej daty jest więc pisze na papeterii czy jakoś tak :hahaha:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
muszę zmyknąć ,coć wolnego dnia bez wizyty w pracy sie nie obędzie wieczorkiem sie pewnie zjawie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jutro zapijesz złość teraz to wszyscy możemy słac farmazony,które i tak nie wile zmienia,ale przynajmniej wiesz,że nie zostajesz z tym wszystkim sam. Będzie ok :> tylko kasy trochę szkoda
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witanko.. uuu Adaś...nie fajnie ale dobrze,że w tym wszystkim potrafisz być spokojny i masz zdrowe podejscie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i ja was będę opuszczać co prawda na jutro wniosek o urlop wypisałam i planuje posiedzieć w domu,ale dzisiaj jakoś oczęta się same zamykają
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na Ciebie dzisiaj czeka pozostało 29 min 48 s
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kolorowych... :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jaka przyjemnosc ostatnio usłyszałam... "Małe bywa wielkie w odpowiednim świetle " :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hahaha: tylko on pewnie z dużej ilości zjajęć opóźnienie ma a ja zwyczajnie z nieogarniecia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
małe a tyle chłopa się jeszcze wciśnie ale przeszło mi dzisiaj przez myśl...... jak to będzie jak będziemy w piatkę na parking w plazie wjeżdżać :polew: dobrze,że silni jestescie-zawsze można popchać :nabijasie: :nabijasie: Tetis damy radę damy ? to wy macie dać radę jakis problem-to ja ja tam z auta się nie ruszam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja to mam zapłon :gwizdanie: jak zawsze 10 postów w tył z opóźnieniem muszę coś napisać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
małe a tyle chłopa się jeszcze wciśnie ale przeszło mi dzisiaj przez myśl...... jak to będzie jak będziemy w piatkę na parking w plazie wjeżdżać :polew: dobrze,że silni jestescie-zawsze można popchać :nabijasie: :nabijasie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas Ty taki oblatany jesteś..dowiedz sie mniej więcej ile osób się w środę wybiera ? no i kogo i gdzie mam zawinąć :kox: :kox: apropos-ale was przewioze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo i młody sie pojawił jeszcze nie poszedł spać :gwizdanie: :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
.... [br]Dopisany: 16 Luty 2009, 22:55_________________________________________________co tak wszyscy.... po cichu czytają !?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no tak zapomniałam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jesteś gościara tylko spróbujcie mi sie nie zjawić rezerwacja jest na moje nazwisko [br]Dopisany: 16 Luty 2009, 22:04_________________________________________________ kulamy,kulalamy....i nie co niektórzy nie tylko na kulanie idą :kox: małe co nie co tez jest w planach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wszem i wobedz oficjalnie ogłaszam,że tor w środę na 19.oo jest zarezerwowany :dance:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry...Panom