Treść opublikowana przez audiKSP
-
Kto może polecić fajne miejsce na urlop z dziećmi?
Witajcie. Powoli planuję urlop. Czy ktoś może polecić jakieś fajne miejsce dla rodziny 2+2?? Dzieci w wieku 3lata (bliźniaki). Miejsce MUSI posiadać jakiś placyk zabaw na terenie żeby najmłodszym się nie nudziło. Planuję pojechać na początku czerwca. Z racji szalonych cen raczej odrzucam morze. Myślałem żeby pojechać w Góry Stołowe. Czy ktoś zna jakąś ciekawą kwaterę tam albo jakiś pensjonacik? A może jakieś inne miejsce w PL ??? Z racji słabych finansów zagranica odpada. Z góry dzięki za rady.
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
Spoko Andy tak łatwo się nie urażam Masz rację, kwota zawiera wszystko, łącznie z czyszczeniem soczewki i polerowaniem kloszy z zewnątrz. Będę chciał żeby mi jeszcze w tej cenie uszczelnili te moje reflektory bo obydwa mi parują. Jeden delikatnie i czasami a drugi po całości często.
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
No widzę że tak napisałeś i zrozumiałem to Po prostu różnica 350zł wydaje mi się spora. Wychodzi na to że drożej kosztuje rozkręcenie i wyjęcie odbłyśników niż sama ich regeneracja. I to o ile... BTW AndyN, jak już złożysz to daj znać jak efekt
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
za całość 150zł???? To ciekawe dlaczego ode mnie krzyknęli 500zł? Dziwne. Za rozkręcenie lamp tyle sobie policzyli? Będę musiał zagadać o jakąś zniżkę
-
[ALL B6] Xenon lampy - jakie pozycyjne ?
mam spryski w zderzaku i nie mam regulacji wewnątrz. Wszystko tak jak piszesz. Czujniki samopoziomowania też mam bo już mi padł kiedyś jeden i wymieniałem
-
[ALL B6] Xenon lampy - jakie pozycyjne ?
Na 99% tak. Można to jakoś sprawdzić? Np. po vinie albo na nalepce?
-
[ALL B6] Xenon lampy - jakie pozycyjne ?
Myślałem że HIDy to inaczej mówiąc ksenony. W takim razie źle się wyraziłem. Mam ori xenon.
-
[ALL B6] Xenon lampy - jakie pozycyjne ?
a no tak... zapomniałem napisać. Mam HIDy
-
[ALL B6] Xenon lampy - jakie pozycyjne ?
Hmmm.... ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem... Ja w tym momencie mam żarówki W5W, czyli rozumiem że mam to już zmienione? Autko z 2004roku.
-
[ALL B6] Xenon lampy - jakie pozycyjne ?
letallec a drogo to wychodzi? Na początku maja zamierzam oddać lampy do regeneracji odbłyśników więc może za jednym razem zrobiłbym taki manewr.
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Zdecydowanie pierwsze co bym zrobił jakbym miał zwykłe wycieraczki to zmiana na AERO. Nie ma się nad czym zastanawiać
-
[ALL B6] Xenon lampy - jakie pozycyjne ?
ok ,dzięki wrclaguna
-
[ALL B6] Xenon lampy - jakie pozycyjne ?
ok, a może LEDy jakieś będą żywotniejsze?
-
[ALL B6] Xenon lampy - jakie pozycyjne ?
Czyli co? Po prostu wkładać W5W tylko może jakiejś lepszej firmy a nie jakieś za 2 złote. Poszukam zaraz czegoś na allegro bo mi się jak na złość obydwie przepaliły w ciągu tygodnia.
-
[ALL B6] Xenon lampy - jakie pozycyjne ?
Odświeżę trochę temacik. Mam problem (może nie tylko ja) że nazbyt często przepalają mi się pozycje z przodu. Mam Lampy ksenonowe (jeśli to ma znaczenie). Nie pamiętam jaką za każdym razem wkładam tam żarówkę ale chyba to nie jest H6W. Średnio żarówki lecą mi ze dwa razy w roku (rocznie robię ok 30000km). Czy jak włożę te H6W to będą trochę bardziej żywotne?
-
Fotele do B6
casavio dzięki. Tak się przyzwyczaiłem, że w zimę grzanie jajek to dla mnie podstawa
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
Nie, nie... Taki mod to nie dla mnie raczej. Jeśli chodzi o rozkręcanie moich to po prostu chcę pojechać do zakładu, tam mi rozkręcą, zrobią co potrzeba i skręcą. O takie coś mi chodzi. Na forum avensisklub.pl polecają jakąś firmę z Otwocka. Chyba się tam wybiorę. Zaraz będę dzwonił. Usługa na miejscu trwa ok 1,5h tzn. że zamieniają pewnie moje odbłyśniki na już zregenerowane. Pasuje mi takie coś. edit. Zdecydowałem się na tą firmę z Otwocka http://www.avensisklub.pl/topics30/2109.htm Przez telefon gość powiedział mi 500zł za obie lampy (odbłyśniki, czyszczenie soczewki, polerowanie klosza z zewnątrz + mam nadzieję że mi uszczelni bo obie mi parują) Jak zrobię to dam znać.
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
Bromchit, moje pewnie będę podobne albo jeszcze gorsze. Gdzie robiłeś swoje? Jak po regeneracji było? Wszystko ok, czy może były jakieś plamy na poświacie jak pisali niektórzy wcześniej? Ja najchętniej bym zrobił swoje gdzieś w Wawie bo nie chcę ich rozkręcać bo nigdy tego nie robiłem i boję się że coś spierdzielę.
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
Reasumując, mam autko z 2004roku. Reflektory ewidentnie słabiej świecą. Czy oprócz wymiany żarników opłaca się regenerować odbłyśniki i ew. dodatkowo spolerować klosze w firmie takiej jak ta powyżej?
-
Fotele do B6
Sławek dzięki za link. Widzę że wielu nam już się to przytrafiło. W każdym razie podjąłem decyzję o wymianie fotela na nowy. pzdr.
-
Fotele do B6
właśnie taka cena mnie interesuje. Po Świętach się za to wezmę. A tymczasem wszystkim Wesołego Alleluja. Pozdrawiam
-
Fotele do B6
Koledzy, doszedłem do wniosku że chyba muszę wymienić u siebie fotel kierowcy. Na początku zepsuła mi się mata grzewcza, która zrobiła dziurę w tapicerce (fotele kubełkowe, z podparciem nóg), potem zepsuł mi się mechanizm regulacji lędźwi a teraz zauważyłem jeszcze jedną rzecz. Nie wiem jaki będzie tego objaw (bo na razie wszystko jest w porządku). Mianowicie chodzi o to iż przy dzisiejszym sprzątaniu zauważyłem taki dziwny bolec (grubości ok 5mm) który sterczy pionowo z boku fotela (obok mechanizmu zapinającego pasy. Tu jest zdjęcie: W siedzeniu pasażera ten sam bolec jest poziomo i wygląda tak: Co to może być? Od czego jest ten bolec? Dodam jeszcze że mata grzewcza kosztuje w ASO ok 400zł, tapicer (dobry) 300-350, mechanizm regulacji lędźwi ok 300. Chyba lepiej kupić cały fotel. Wiecie może gdzie to kupić oprócz allegro? A może ma ktoś taki fotelik w kolorze soul? to jest dokładnie taki jak w tej aukcji powyżej: http://allegro.pl/fotele-siedzenia-audi-a4-8e-b6-s-line-grzane-ledzw-i2251015531.html niestety koleś nie chce rozkompletować tego zestawu
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
H4mm3R dzięki. _Makki_ super informacja. Z chęcią zobaczę co to za cudeńka te Scholl... Mój samochód to Avant z 2004r. Kolor czarny. Cały lakier oryginalny oprócz dwóch elementów. Myślę że jak na ten rok samochodzik jest zadbany ale odświeżenie bardzo dobrze mu zrobi. Głębokich rys nie ma. Każda porada jest dla mnie cenna więc jeszcze raz dzięki.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Rozmawiałem przed chwilą z gościem z tego sklepu który poleciłeś. Widać, że zna się na rzeczy. Polecił mi jednak użyć 3 past od SG500, przez IP2500 aż po FF3000. Do tego udzielił mi kilku cennych rad. Wyjdzie na to że kupię cały zestaw 3 past (po 250ml) + pady za ok 170zł.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Kurcze drogo trochę te pasty wychodzą. Po ok 100zł na allegro. A dlaczego piszesz że lakieru AUDI nawet nie ruszy? Audi ma jakiś inny lakier? A pytanie o zniżkę wziąłem stąd: