Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. bede pamietal a pozniej znowu wtorek' date=' sroda UŻ :gwizdanie: [/quote']ta... widze że mi nie wierzysz na kolegów z forum możesz zawsze liczyć... :gwizdanie:
  2. spoko... odbijemy sobie w Zatorze :tongue4: jade z kobieta wiec nic a nic nie pije Spoko... żaden problem Ja się nią zaopiekuje jak ty nie będziesz w stanie :gwizdanie: wiesz że możesz na mnie liczyć
  3. spoko... odbijemy sobie w Zatorze :tongue4:
  4. to mamy coś wspólnego :gwizdanie:
  5. Kiedy mam podjechac z moją ukochaną ?? :gwizdanie: na dopieszczenie jak przelejesz na moje konto 500zł to możesz teraz nawet Kolega..... Masz bliżej ty mógłbyś podjechać..... :gwizdanie: Kiedy mam podjechac z moją ukochaną ?? :gwizdanie: na dopieszczenie co się będziesz fatygował, ja przyjadę I to mi się podoba.... Więcej takich forumowiczów... jutro 10:00 Ci pasuje :polew: NA PW CI adres zaraz pośle o 10 jestem w pracy, chyba, że wezmę urlop to podjadę e no to jak bierzesz urlop to cza to porządnie wykorzystać podjedz jeszcze do mnie szkoda dnia nie wykorzystać to już chyba nie będę w stanie, podczas polerowania dużo piję, bo tracę mnóstwo płynów :gwizdanie: e no nie ma sprawy ja stawiam trunki wiec luz chyba zostaniesz mojim najlepszym qmplem :polew: :gwizdanie:Stanley pięknie się wymigałes robotą :gwizdanie:
  6. Kiedy mam podjechac z moją ukochaną ?? :gwizdanie: na dopieszczenie jak przelejesz na moje konto 500zł to możesz teraz nawet Kolega..... Masz bliżej ty mógłbyś podjechać..... :gwizdanie: Kiedy mam podjechac z moją ukochaną ?? :gwizdanie: na dopieszczenie co się będziesz fatygował, ja przyjadę I to mi się podoba.... Więcej takich forumowiczów... jutro 10:00 Ci pasuje :polew: NA PW CI adres zaraz pośle
  7. Kiedy mam podjechac z moją ukochaną ?? :gwizdanie: na dopieszczenie
  8. Cofnołbyś się 1-2 strony i byś wszystko wiedział. DynoSoft - Katowice http://www.dynosoft.pl/Bodajże ostatnio nawet były zapisy grupowe... ale to już sam sprawdzaj
  9. no niezły :kox: On jest lepszy odemnie :gwizdanie:
  10. kurva ale jestem dziś wyjebany... nie wiem czy to wina pogody czy ki chu... ide na siłownie może mi przejdzie :gwizdanie:
  11. addassko, Miszka, Adrenalina, stanley, diman - :hi: :hi: Mykam do Jaworzna
  12. też mykam... dobranoc
  13. Ojjj... mogła by tak moje kółeczko w wózku wylizać
  14. a to tez sie jednak napije jest za***iste ja już drugie kończę ja oficjalnie piję pierwsze a nie oficjalnie? pierwsze [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 23:19_________________________________________________ zgadzam się z Tobą ta przyznaj sie ile juz dzis wypiles no chyba ze niemasz i przemawia przez ciebie zazdrosc Od niedzieli ani kropelki ;( detox :gwizdanie:
  15. jest tylko jedno słowo, którym można was okreśic :gwizdanie: Chlory
  16. gdzie ku*** ? jak gdzie kur.... daleko nie miaasz do Pszczyny... praktycznie po drodze :gwizdanie: chlorze..... a moglem ci dzisiaj jeb*ac mogłeś mogłes... i todobrze by było z kilka razy :gwizdanie:
  17. Przywiezliście mi kiełbaske ?
  18. co tak szybko ? kiełbaski Ci nie chcieli dać ? :gwizdanie: no, nie miałem drobnych na "wurst" Dzisiaj wcześniej kładę się spać, jak norlamnie idę po 23, to dzisiaj pójdę po 22 Dużo osób (aut) było ?
  19. co tak szybko ? kiełbaski Ci nie chcieli dać ? :gwizdanie:
  20. Mnie nie będzie...
  21. Akjam Wszystkiego Najlepszego Byku !! :drunk: :drunk:
  22. Dobre. Ja dotarłem do roboty jakoś ale strasznie ciulato się czuję. Ja też coś dzisiaj nie ten teges......
  23. Nie przejmuj się nic. Bydzie dobrze! Żonka została w szpitalu? tak została w szpitalu a teraz się cykają robić tą cesarkę i musi zostać na badaniach ;( nie takie rzeczy się w życiu przechodziło, będzie git odezwał się ten, co to tyle porodów już przeżył :gwizdanie: jeden na pewno no jak chyba każdy :gwizdanie: nie, bo mnie bocian przyniósł mięczaki a nie znaleźli Cię czasami w kapuście :gwizdanie: bo takie ploty chodzą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.