Treść opublikowana przez CWK_S_L_A_Y
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Byloby milo
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to zapraszam ... zapraszamy w sumie ... a na ktora sie ustawiamy? Do serwisu na spotkanie z reszta ekipy mamy ok 40mil a wiec trzeba jakies 50minut liczyc , lepiej byc wczesniej niz sie spOOźniać ... powiedzmy ze ja podjade na ten parking okolo 11.30-11.45 i poczekam, wyruszymy i na spokojnie dolecimy na miejsce ... pasOOje chlopaki ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
KOPER : niewiem czy sobie poradzisz z tymi wspolrzednymi 51.494359,-0.549882 ale jak cos to tu jest adres jaki pokazalo mi Google : Sherwood Ct Colnbrook with Poyle, Slough SL3 7 sprobuj znalezc i daj znac, ja podjade do tego miejsca i polecimy, tam jest parking z tego co wyczailem na mapie wiec bez problemu mozemy na chwile stanac, porozmawiac i poleciec ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
JA w Konkursie tez nie biore udziału z kilku powodOOw, w Sierpniu to moge wystartowac ale narazie nie dam rady ... po za tym Srebrny dobrze wypucowany ma male szanse z ciemnymi kolorami z wiadomego powodu jak dla mnie ... Ale na Flache moge sie zrzucic Chlopaki, moze jednak przelozymy zlot, albo bierzcie ze soba pompki w bagaznik bo DOMJENICK szaleje i niedlugo wszyscy bedziemy rantem po asfalcie zapinać :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Z Es-ką było by mu raczej ciężko, ale zapewne walczyłby To ile było latem??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
To Pracuj Pracuj aby weekend miec wolny na "wypoczynek" Ale wciąż lecimy razem rozumiem ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ok , a wiec jadąc ze slough będziesz się kierował napewno na m4 w stronę Londynu, pózniej zjedziesz na m25north ... Rozumiem ze masz wolne w sobotę, hmm? Wiec we dwóch możemy wyjechać wczesniej razem, znajdę miejsce dla nas do spotkania i podesle ci namiary na GPS-a. Pasi??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
To git , KOPEREK , jak chcesz mozemy jakoś po 12 razem od m4 kierować się w stronę m1?!? Co ty na to??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Etronic - lista osób jest na początku stronicy, uaktualniana w miarę postępu tematu. KOPEREK86 - dzięki, mam nadzieje ze reszta nie podzieli Twojej opini i ktoś się przedemnie wrzuci:) heh. Chociaż dam radę z tym ze pamietajcie ze ja się rozdzielam z wami na kilkadziesiąt km przed bradford po typa. A zo HUANem się dzieje, mało go widać? Mam nadzieje ze nie zrezygnował...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jak dla mnie ma sprawy ... Co reszta na to?? Mamy wszyscy tel wiec po drodze zgrany się czasowo żeby zbyt długo na siebie ne czekać ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no i o to chodzi - SZKOPEK - a więc będziemy czekać, ja też mialem pracować ale pomyslalem sobie ze i mi nalezy sie czasami wolne :)hehe... Dobrze ze ja u Siebie nie mam za wiele zalatwiania i proszenia aWiec spotykamy sie ok 13, ja staral bede się przed to na wszystkich poczekam ... w razie czego kazdy ma nr kom, a wiec bedzie za***iście jak juz MARIO-KASTA wspomniał
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Smutne jest to co nakrślił DOMJENICK ale niestety prawdziwe, realia takie sa jakie sa ... kazdy musi sie z tym liczyc ze wiele rzeczy musialo byc zarezerwowanych wczesniej i wydaje mis ie rowniez ze kazdy mial wystarczajaco czasy od rozpoczecia tematu aby sie zgłosić ... Mam nadzieje że miejsce na KARTY znajdzie sie dla każdego bo rozgrywać sie beda ciekawe zawody Jest jk jest, spocik zapowiadał sie mały ale rozrósł sie ponad moje oczekiwania, niewiem jak wasze mam nadzieje ze mimo wszystko chłopaki damy rade, i miejsce dla kazdego bedzie w Bradford, hmm ... "Tubylcom" należą sie i tak podziekowania za ogarnięcie tematu ... Jeszcze tydzien i nie moge sie doczekac Londynczycy i okolo Londyńczycy, to o ktorej konwojujemy wzdłuż M1?? PZDR (Ja mam wolne ) strzała
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
polejcie mu :beer1: Panowie, no niestety taka jest rzeczywistość ... zabawa mogłaby byc przednia ale zbyt wiele ryzykujemy ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Hotel jest a wiec gitarka, będzie się działo Chlopaki czy na miejscu będzie dostęp do gniazdek aby nam laptopy nie poumieraly? ach- i weźcie ze sobą instalki mogą się przydać ( vag ) I w sumie, może i dobrze ze rezygnacja z poscigow nastała, to trzeba dobrze obstawic
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
chłopaki, nie obstawiałbym tej 3-ciej opcji tak totalnie, wygląda na to ze tam jest jakas restauracja bądz cos podobnego a więc ruchu się tu nie pozbedziemy ... chyba ze mega wczesnie rano lub puzno wieczorem na maxa ... tak mi sie wydaje ale potwierdzic mogą to tylko miejscowi ... [moglibyście podjechac o porze popołudniowej w sobote w nadchodzący weekend , stanąc na parkingu na srodku odcinka i obczaić temacior???hmm??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
To ładnie się wkreca ale faktycznie szkoda momentu ... Ale cóż tu poradzić Audi w największych motorach już wyboru nie daje a wiec tak już musi heh. Szkoda ze te 2.7 drogie i ciężko dostać
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
chyba 3.0 nie ma biturbo pod macha, hmm. A to robi swoje tez z chęcią polatalbym takim motorkiem ale z moimi skokami to mogłoby się złe zakończyć chłopaki a tiptronic nie pozwala wkrecac się wysoko??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
oj Chlopaki chlopaki ... kOOrde tez wyskoczylbym ale jedynie ewentualnie tylko z A6 w tym samym motorze aby szanse byly rowne z A6 napewno przegram ale moze w przyszlosci z czyms lepszym bede mogl wystartowac ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ROWER AKP - nie musisz czytac wszystkiego, temat tego spoty chyba od 20 jakos leci ... niewiem jak z kartami , chlopaki rezerwacje zrobili i chyba ona jest na ilosc osob, ale miejmy nadzieje ze mimo wszystko miejsce bedzie dla kolejnego keirowcy... domjenick - zmiana sie należy- bede z jednym Typkiem tylko. Pozdro ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja dojade na serwis przed 13, posiedze, poczekam na kazdego ktory bedzie mial ochote i chec konwojowania i wyrOOszymy FFshyzcy razem ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
dobrze ze kilkku zawodnikow bedzie o podobnej masie, beda wieksze szanse :)hehe i jak ustalamy to spotkanie ma M1 chlopaki?? ja mam wolne więc jakby wszystkim pasowalo mozemy przed 13 nawet sie zjechac na spokojnie...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehe ... zapowiadaja sie ciekawe zawody
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nie to lekko lżejszy jestem ale niewiele
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Na Jakiego Pieroga Na Śmiadanie mozna podjechać, nie ma to tamto byle nie za wiele bo i tak juz ciężki jestem i słabe szanse mam na kartach, i mam nadzieje że będa ciężsi ode mnie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no i gitarra ... a z pokojem chyba bede musial do nich przekrecic ... wolne maja napewno tylko ja wolalbym taki z dwoma wyrkami a nie z jednym podwojnym ... bo normalne pokoje maja dwuosobowe ... Gokarty załatwione?? To wypasior