Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CWK_S_L_A_Y

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CWK_S_L_A_Y

  1. ok, dziala mi w OPERZE, safari cos nie chcialo niewiem czemu ... ale teraz jak juz wpisze to mi nie pokazuje dostepnych pokoji
  2. Działa Wam stronka HOTEL-u?? Ja nie moge rezerwacji zrobic, daty nie moge wmontować :mysli:
  3. nie no ogarne sobie juz temat hotelu, nie ma sprawy ... kOOrcze, szkoda ze jeszcze caly tydzien trzeba czekac ... ;( O RANY ... Jeszcze 2 Tygodnie ... ;( ;(
  4. chłopaki, z hotelem rozumiem ze to we własnym zakresie bo sie lekko pogubilem?! I dajcie znać jak z gokartami bo doczekać się nie mogę. Pzdr
  5. Ale chyba nie powiesz mi że będzie lepiej filmik wyglądął "Dla potomnych" jeśli przez Kadr Przefrunie 5 aut, a nie na przyklad 12 czy 15?? Jakośc Idzie w parze z ilością bardzo często a to napewno dorzuci wyrazu materialowi Będzie Dobrze, nie ma co sie stesować hehe ... HUAN wspomniał, że może uda mu się wytargać profesjonalna kamerke z pracy to i filmik będzie Wypasik ...
  6. takie to sie nakręci jak juz bedziemy jechac z Tesco ... będzie Gitara im więcej tym lepiej ...
  7. no właśnie, jak kazdy troche FoT pocisnie to w połączeniu cos ciekawego napewno wyjdzie ...
  8. No my bedziemy najprawdopodobniej ok 13-13.30 wyjezdzac z wyznaczonego w watku powyzej serwisu na M1 (tak mi sie wydaje znaczy ale to jeszcze ustalimy...)a wiec spojrzcie mniej wiecej ile mil do was jest, podzielcie przez 80mil/h i bedziemy kolo was hehe... Ciekawy KonwOOj by sie uksztaltowal gdybysmy sie zgrali wszyscy A Ja Jak Mam Robić Foty Podczas Jazdy??Ja Też Chcę ;( ;(
  9. Vag bedzie i to nie jeden naprwno ... zapraszamy ...
  10. A więc malina, będzie wiadomo już na czym stoimy w razie gdybyś potrzebował jakiejś kasy żeby zrobić rezerwacje dla wzYstkich to pisz, prześlemy jakos zebys nie musiał zakładać za "obcych". U nas np jest tak ze załatwić możesz tylko przez tel i robiac rezerwacje musisz podać numer karty, jeśli zrobisz rezerwacje i sie nie pojawisz to cię i tak skazują albo jeśli mniej osób będzie niż jest zarezerwowanych to też kasują i tak za pełna rezerwacje. A więc obadaj temat i wał jak coś.
  11. ALBINEK- masz na myśli ten piątek lub sobotę czy przed spotem?? Niewiem jak u was ale tutaj na kartach na których byłem trzeba było dzwonić conajmniej 4 dni przed bo mogli miejsc nie mieć , a tymbardzij dla tylu osób a więc może niech wszyscy się dopisuja jak najszybciej.
  12. SZKOPEK - Huan miał na mysli wg mnie o 13 spotkanie na M1-czyż nie?? Ewentualnie gdybyśmy zostali dwoch dluzej niz reszta to skoczymy razem bo ja tez do rpacy gonic bede musiał ale mma nadzieje skonczyc wczesniej ... Huan - nie rpzesadzajmy ... od spotkania na M1 nie powinniśmy, no właśnie nie powinnismy leciec dłuzej jak 2.5h do celu, na max 3H ... ale oczywiscie wiele sie rozwiaze dopiero podczas toczenia sie bo wszyscy wiemy ze niespodzianek zawsze na autostradach jest pod dostatkiem ... Tak czy inaczej - sorry, zapomnialem - Genialnie poskładałes info do "kupy" PIKNA ROBOTA CHOPIE ... hehe PS: zmiana plana, wpada ze mną tylko jeden Typek, drugi sie wykruszył Ale stan na Karty zostaje ... Wykruszyl sie słabszy zawodnik...pzdr
  13. HUAN - 12 to nie lekko za szybko, moze jakos okolo 13?? znaczy jak wszyscy sie dogadamy tak bedzie ... niestety okazalo sie ze do pracy musze isc i nie wiem o ktorej skoncze ... zazwyczaj nie schodzi mi dluzej niz do 11, ale nigdy nie wiadomo jak w tym biznesie bedzie ... Dam jednak jakos rade, jak bedzie trzeba to cos wykombinuje ... No i dopiszcie 2 osoby do Kartów... Ja z kolesiem jedziemy napewno ...
  14. Ja normalnie ide w ten ukladzik, mozemy sie spyknac, kojarze lekko ten serwis (wczoraj wracalem z doncaster obok Leeds), nawet stalem tam chyba moment... Koledzy z Konwoju, bedziecie musieli mi jednak wybaczyc gdyż ponieważ iż zeskoczyc z M1 bede musial na moment aby po kolesi do Doncaster zadokować Chyba ze wjedziemy po nich konwojem hehe... nie no zartOOje , odłamie sie na moment i dojedziemy na Tesco z lekkim opOOźnieniem ...
  15. Siemanos ... Ponieważ moja panna nie moŻe to wpada ze mną dwóch typów (nie z forum) ale nie będą brali swoich für, przylecimy jedna. Muszę okiełznać tylko temat hotelu. Pzdr A z tymi kartami, chyba trzeba sie zapisać kto jedzie ile nas będzie i zarezerwować sobie jazdę na ran, hmm? Zeby przypali nie było. A więc zapisujmy sie ode mnie 2 osoby.
  16. Chłopaki - a jak się prezentuje odległość hotelu od miejsca grillowania ??
  17. Chłopaki planij się polepsza, przykro mi ja nie będę sie ciskal z wami. Swoimi kuchkami nie dam rady raczej. Ale z chęcią pokaże. Jeśli chodzi o przyjazd to ze mną będzie conajmniej dwóch typów i niewiem jak ten hotel teraz rozkminic.
  18. Przy weekendzie nikt nie ma siły na myślenie
  19. za***iście , sorry za słownictwo ale nie moglem sie powstrzymac... a więc Walimy w niedziele pospotkaniową chłopaki i dziewczyny, hmm ... OK- ja umywam sie na weekend do Doncaster ( nieopodal Leeds), czasami tu zerkne na telefonie, a wy dalej dopieszczajcie plan na lipiec ... Bless U All PS:Ceny to śmiech ... Tutaj za zwykła przejażdzke 30min, wołaja conajmniej 35-40 i to jeszcze tor na Hali...
  20. Co ty gadasz?! A dałbyś radę przed spotem się dowiedzieć może jak to wygląda, ile przed trzeba robić rezerwacje itd, chłopaki może w niedzielę byśmy się skusilo na trochę szaleństwa?? Mistrzem nie jestem ale uwielbiam pozapieprzac.
  21. Dla niego to w tygodniu bym nie robił. Heh
  22. ale weekendy się obijam
  23. no to wy macie zaj****cię bo ja pracuje, latam Vanem po zachodnim londynie a wy się obijacie
  24. ja będę w polandzie 8-30 sierpnia więc może jakos we wrześniu, hmm ... Ustalimy później, zajmijmy się lipcowym zjazdem bo zapowiada się miło:) dobra, nie przeszkadzajcie mi już w pracy, ok ..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.