Treść opublikowana przez Gibons
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Tak dzwoń jutro do Wojtka 606 341 144 Powiedz że jesteś z grupówki z forum A4 od Gibonsa ustali Ci termin i powie cene. Jak ustalisz termin napisz tutaj w temacie
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Dokładnie.
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Tylko że jeżeli ten ktoś nie zadzwoni i nie umówi terminu Ty też go nie będziesz miał bo grupówka odbędzie się jak umówi się 10 osób a nie np 7 czy 6. lub zachowasz termin ale zapłacisz normalnie.
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Umowa jest taka że dzwonicie i terminy mają być ustalane na już. W przeciwnym razie grupówka się nie odbędzie. Skoro jest 10 osób 100% zainteresowanych dzwonić i umówić termin i sprawa jasna. Jak każdy będzie czekał to za raz nic z tego nie będzie.
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Email możesz pisać do mnie może znajdę czas żeby odpisać. Do Wojtka dzwoń aż się dodzwonisz.
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Panowie dzwonić i umawiać termin jeśli nie będzie 10 samochodów nie będzie grupówki.
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Dzwonic dzwonic dzwonic. Nie jest latwo sie dodzwonic bo ma duzo roboty ale probowac caly czas najlepiej z rana
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Napisz kto ci robi z trzebinii na pw
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Mozna sie dopisac. Dzwonic max do wtorku tak jest dogadane. Jak do wieczora do wtorku nie bedzie umowione 10 aut grupowka sie nie odbedzie. Wiec dzwonic i dawac znac w tamacie kto juz dzwonil i jaki termin ma.
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
3G plus
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Ja mam 3g plus i pokazuje mi. W poprzedniej polifcie tez mi pokazywalo
-
Moja S4 B8 upragniona :)
Od razu agresywniej z przodu fajnie siadlo.
-
B8 TrOOOOp
Polift mniej skrzypi pasuje P&P jeżeli mówimy o avancie
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Ok więc lista wygląda tak: 1. Wydros A4 B8 CAGA 2. Trumpet A4 B8 3. Flauros A4 B8 3.0TDI Quattro 4. Argentorat BMW 2.0 TDI 2010r 5. Greg81 Forum Leon 6. Kreanga BMW 7. Zari93 forum A5 8. Mkrex A4 B8 9. Vaver Superb 10. Siwy90 Więc lista wygląda tak Kolega numerek w takim razie wykreślony skoro umówiony indywidualnie. Proszę o napisanie do kolegów z forum bmw leon itd Możecie dzwonić do Wojtka umawiać terminy. Jeżeli ktoś z tej listy która jest podana nie przyjedzie
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Przecież Ci mowilem bierz 15mm ja mam Q wiec musi byc tak samo ale przy osce spokojnie mozesz dac 13/15
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Jak dla mnie wygląda to tak 1. Wydros A4 B8 CAGA 2. Numerek A4 B8 CAGA Quattro 3. Flauros A4 B8 3.0TDI Quattro 4. Argentorat BMW 2.0 TDI 2010r 5. Greg81 Forum Leon 6. Kreanga BMW 7. Zari93 forum A5 8. Mkrex A4 B8 9. Vaver Superb 10. Niepotwierdzone 1. Trumpet A4 B8 ? 2. Siwy90 ? Niestety nie przeskoczymy tego. Ma być minimum 10 osób pewnych na 200%.
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
No i dobrze siadło. Co dałes w koncu na tyl ? 13 ? czy 15 ?
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Mała pierdoła a cieszy co ? blendy zmieniają dużo a lusterka fajny bajer jak się składają To teraz listwy s-line i przy nizszym zawiasie bedzie fajnie wygladac
-
Czerwona strzała A3 8P 2.0TDI S-LINE FAKE 1.8T :D by Dorcia :D
Kilka postów wyżej masz "nową" klapę została wymieniona
-
Zderzak+dyfuzor Sedan B8
nie podejdzie
-
Zderzak+dyfuzor Sedan B8
Będzie pasować
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
10L przy takim samochodzie to super wynik.
-
B8 TrOOOOp
Słyszałem że nie da się dopasować, ale osobiscie nie mierzyłem.
-
Szkoda z OC Sprawcy/Wycena
Jest ktoś wstanie zerknąć mi na kosztorys jak mu przesle ?
-
Szkoda z OC Sprawcy/Wycena
Dzięki za cenne rady Dzwoniłem do opiekunki szkody i powiedziałem że ugoda mnie nie interesuje a kosztorys. Ma mi go przesłać jutro. Zobaczymy co tam wymodzili. Kwota na kosztorys 5150zł brutto.