Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To rotor z audi TT raczej nie podejdze
  2. W sensie ze polecasz ? ja tylko slyszalem kiedys opinie na SCP od goscia ktorego nie znam Kris rob jakkas sesje
  3. Nie spieszy mi sie wczoraj zrobilem zamowienie na pare pier**l i 4 stowy poszly ehhh a nic nie kupilem z ADBL hehe
  4. Ten specyfik do prania sprawdza sie ?
  5. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    z s4 b8
  6. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany ktoś chętny na ori carbon z S4 ? cały komplet w bdb stanie
  7. Widzę kolega z okolicy powiedz mi gdzie robiłeś korektę i ceramikę i jaki koszt ?
  8. Tzn polecasz ? jakies produkty konkretnie ? nie mialem nic z ADBL
  9. Zobaczymy co tam wymodzi zapytam czy ewentualnie nałożyłby coś innego.
  10. Chyba chodzi o to https://bestseller.pl/ceramic-pro-light.html?gclid=EAIaIQobChMIq8iKoIzC2gIVwswYCh0P3gQIEAQYAiABEgIPI_D_BwE
  11. Hej chciałem uzupełnić troche kosmetyki. Zastanawiam się nad firmą ADBL Co warto tej firmy kupić ? Potrzebuje coś dobrego do szyb, do mysia felg, szampon, piane, apc, cos do mysia komory silnika, do plastikow na zwe i pod maska.
  12. A znasz to Pro Lights lub tenzi 9H ?
  13. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam przód ale w kolorze LY9B czyli czarny ale do zalozenia bez malowania z kratami nowymi halogenami. Na tyl tez mam jakbys chcial i listwy zew
  14. Pewnie w trwalosci
  15. Pytalem lakiernika. Mowi ze pracuje na ceramice Pro lights lub Tenzi 9H
  16. Akurat mam pricborta bardzo dobry środek jutro się postaram dowiedzieć na czym pracuje ten gość. Dzięki za cenne rady wielkie dzięki
  17. Też wolałbym coś innego, ale on chyba tylko na tym pracuje. Z resztą dopytam. Wiadomo że po nałożeniu trzeba będzie się zaopatrzyć w jakieś kosmetyki do pielęgnacji. Rozumiem że potem nie traktuje się ceramiki jakimiś specyfikami na smołe asfalt itp ?
  18. Lakieruje super. Powłoki kładzie od 2lat. Widziałem u niego A8 W12 po ceramice i dwie S5 czarną i czerwoną po naprawie i ceramice. Dla mnie efekt kozak tylko nie wiem ile się to będzie trzymać i jak ten megs ma się do innych powłok
  19. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak chcesz 345mm pisz PW zapłacisz mniej niż tysiak
  20. W sumie tak wstępnie z nim tylko rozmawiałem bo będzie mi lakierował przód (zmieniam z przed lift na polift) i ta sobie myśle że przód będzie ładny świerzy a reszta auta pewnie będzie widoczna że zmęczona już troche. Dlatego padło pytanie czy nie zrobiłby korekty i ceramiki bo jeszcze nigdy nie była robiona na tym aucie. Pamiętam że mówił że środek z USA nie wiem czy nie Meguiars
  21. Gość który będzie mi malował auto kładzie też ceramikę. Mówił coś że używa czegoś ze stanów i że trzyma 4-5lat. Z korektą 2200zł w tym zabezpieczenie szyb też ceramiką. Czym różni się ceramika od powłoki kwarcowej ?
  22. Witam. Panowie jakie są koszty +/- zrobienia korekty i położenia ceramiki na A4 B8 Avant ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.