Treść opublikowana przez Gibons
-
B8 TrOOOOp
To rotor z audi TT raczej nie podejdze
-
[b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
W sensie ze polecasz ? ja tylko slyszalem kiedys opinie na SCP od goscia ktorego nie znam Kris rob jakkas sesje
-
ADBL - Jakie produkty godne polecenia ?
To nie są początki
-
ADBL - Jakie produkty godne polecenia ?
Nie spieszy mi sie wczoraj zrobilem zamowienie na pare pier**l i 4 stowy poszly ehhh a nic nie kupilem z ADBL hehe
-
ADBL - Jakie produkty godne polecenia ?
ok dzięki
-
ADBL - Jakie produkty godne polecenia ?
Jak tym prać ?
-
ADBL - Jakie produkty godne polecenia ?
Ten specyfik do prania sprawdza sie ?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Pany ktoś chętny na ori carbon z S4 ? cały komplet w bdb stanie
-
A4 B8 Avant 1.8 TFSI Czarnulka 19"
Widzę kolega z okolicy powiedz mi gdzie robiłeś korektę i ceramikę i jaki koszt ?
-
ADBL - Jakie produkty godne polecenia ?
Tzn polecasz ? jakies produkty konkretnie ? nie mialem nic z ADBL
-
Ceramika - Jakie koszta ?
Zobaczymy co tam wymodzi zapytam czy ewentualnie nałożyłby coś innego.
-
Ceramika - Jakie koszta ?
Chyba chodzi o to https://bestseller.pl/ceramic-pro-light.html?gclid=EAIaIQobChMIq8iKoIzC2gIVwswYCh0P3gQIEAQYAiABEgIPI_D_BwE
-
ADBL - Jakie produkty godne polecenia ?
Hej chciałem uzupełnić troche kosmetyki. Zastanawiam się nad firmą ADBL Co warto tej firmy kupić ? Potrzebuje coś dobrego do szyb, do mysia felg, szampon, piane, apc, cos do mysia komory silnika, do plastikow na zwe i pod maska.
-
Ceramika - Jakie koszta ?
A znasz to Pro Lights lub tenzi 9H ?
-
B8 TrOOOOp
Mam przód ale w kolorze LY9B czyli czarny ale do zalozenia bez malowania z kratami nowymi halogenami. Na tyl tez mam jakbys chcial i listwy zew
-
Ceramika - Jakie koszta ?
Pewnie w trwalosci
-
Ceramika - Jakie koszta ?
Pytalem lakiernika. Mowi ze pracuje na ceramice Pro lights lub Tenzi 9H
-
Ceramika - Jakie koszta ?
Akurat mam pricborta bardzo dobry środek jutro się postaram dowiedzieć na czym pracuje ten gość. Dzięki za cenne rady wielkie dzięki
-
Ceramika - Jakie koszta ?
Też wolałbym coś innego, ale on chyba tylko na tym pracuje. Z resztą dopytam. Wiadomo że po nałożeniu trzeba będzie się zaopatrzyć w jakieś kosmetyki do pielęgnacji. Rozumiem że potem nie traktuje się ceramiki jakimiś specyfikami na smołe asfalt itp ?
-
Ceramika - Jakie koszta ?
Lakieruje super. Powłoki kładzie od 2lat. Widziałem u niego A8 W12 po ceramice i dwie S5 czarną i czerwoną po naprawie i ceramice. Dla mnie efekt kozak tylko nie wiem ile się to będzie trzymać i jak ten megs ma się do innych powłok
-
B8 TrOOOOp
Jak chcesz 345mm pisz PW zapłacisz mniej niż tysiak
-
Ceramika - Jakie koszta ?
W sumie tak wstępnie z nim tylko rozmawiałem bo będzie mi lakierował przód (zmieniam z przed lift na polift) i ta sobie myśle że przód będzie ładny świerzy a reszta auta pewnie będzie widoczna że zmęczona już troche. Dlatego padło pytanie czy nie zrobiłby korekty i ceramiki bo jeszcze nigdy nie była robiona na tym aucie. Pamiętam że mówił że środek z USA nie wiem czy nie Meguiars
-
Ceramika - Jakie koszta ?
Gość który będzie mi malował auto kładzie też ceramikę. Mówił coś że używa czegoś ze stanów i że trzyma 4-5lat. Z korektą 2200zł w tym zabezpieczenie szyb też ceramiką. Czym różni się ceramika od powłoki kwarcowej ?
-
Ceramika - Jakie koszta ?
Witam. Panowie jakie są koszty +/- zrobienia korekty i położenia ceramiki na A4 B8 Avant ?