Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Tak dzwoń jutro do Wojtka 606 341 144 Powiedz że jesteś z grupówki z forum A4 od Gibonsa ustali Ci termin i powie cene. Jak ustalisz termin napisz tutaj w temacie
  2. Dokładnie.
  3. Tylko że jeżeli ten ktoś nie zadzwoni i nie umówi terminu Ty też go nie będziesz miał bo grupówka odbędzie się jak umówi się 10 osób a nie np 7 czy 6. lub zachowasz termin ale zapłacisz normalnie.
  4. Umowa jest taka że dzwonicie i terminy mają być ustalane na już. W przeciwnym razie grupówka się nie odbędzie. Skoro jest 10 osób 100% zainteresowanych dzwonić i umówić termin i sprawa jasna. Jak każdy będzie czekał to za raz nic z tego nie będzie.
  5. Email możesz pisać do mnie może znajdę czas żeby odpisać. Do Wojtka dzwoń aż się dodzwonisz.
  6. Panowie dzwonić i umawiać termin jeśli nie będzie 10 samochodów nie będzie grupówki.
  7. Dzwonic dzwonic dzwonic. Nie jest latwo sie dodzwonic bo ma duzo roboty ale probowac caly czas najlepiej z rana
  8. Napisz kto ci robi z trzebinii na pw
  9. Mozna sie dopisac. Dzwonic max do wtorku tak jest dogadane. Jak do wieczora do wtorku nie bedzie umowione 10 aut grupowka sie nie odbedzie. Wiec dzwonic i dawac znac w tamacie kto juz dzwonil i jaki termin ma.
  10. Ja mam 3g plus i pokazuje mi. W poprzedniej polifcie tez mi pokazywalo
  11. Od razu agresywniej z przodu fajnie siadlo.
  12. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Polift mniej skrzypi pasuje P&P jeżeli mówimy o avancie
  13. Ok więc lista wygląda tak: 1. Wydros A4 B8 CAGA 2. Trumpet A4 B8 3. Flauros A4 B8 3.0TDI Quattro 4. Argentorat BMW 2.0 TDI 2010r 5. Greg81 Forum Leon 6. Kreanga BMW 7. Zari93 forum A5 8. Mkrex A4 B8 9. Vaver Superb 10. Siwy90 Więc lista wygląda tak Kolega numerek w takim razie wykreślony skoro umówiony indywidualnie. Proszę o napisanie do kolegów z forum bmw leon itd Możecie dzwonić do Wojtka umawiać terminy. Jeżeli ktoś z tej listy która jest podana nie przyjedzie
  14. Przecież Ci mowilem bierz 15mm ja mam Q wiec musi byc tak samo ale przy osce spokojnie mozesz dac 13/15
  15. Jak dla mnie wygląda to tak 1. Wydros A4 B8 CAGA 2. Numerek A4 B8 CAGA Quattro 3. Flauros A4 B8 3.0TDI Quattro 4. Argentorat BMW 2.0 TDI 2010r 5. Greg81 Forum Leon 6. Kreanga BMW 7. Zari93 forum A5 8. Mkrex A4 B8 9. Vaver Superb 10. Niepotwierdzone 1. Trumpet A4 B8 ? 2. Siwy90 ? Niestety nie przeskoczymy tego. Ma być minimum 10 osób pewnych na 200%.
  16. No i dobrze siadło. Co dałes w koncu na tyl ? 13 ? czy 15 ?
  17. Mała pierdoła a cieszy co ? blendy zmieniają dużo a lusterka fajny bajer jak się składają To teraz listwy s-line i przy nizszym zawiasie bedzie fajnie wygladac
  18. Kilka postów wyżej masz "nową" klapę została wymieniona
  19. Gibons odpowiedział(a) na Bastek20 temat w Audi A4 B8
    nie podejdzie
  20. Gibons odpowiedział(a) na Bastek20 temat w Audi A4 B8
    Będzie pasować
  21. 10L przy takim samochodzie to super wynik.
  22. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Słyszałem że nie da się dopasować, ale osobiscie nie mierzyłem.
  23. Jest ktoś wstanie zerknąć mi na kosztorys jak mu przesle ?
  24. Dzięki za cenne rady Dzwoniłem do opiekunki szkody i powiedziałem że ugoda mnie nie interesuje a kosztorys. Ma mi go przesłać jutro. Zobaczymy co tam wymodzili. Kwota na kosztorys 5150zł brutto.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.