Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czerwona strzała A3 8P 2.0TDI S-LINE FAKE 1.8T :D by Dorcia :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi: 

Całkiem przez przypadek kupiliśmy nowe wozidełko dla żonki :) w zastępstwie za a3 8l którym śmigaliśmy 4 lata :o

Audi A3 8P 2.0 TDI 140km BKD , z elementami s-line :D  2004 rok.

Miałem lekkie obawy odnośnie silnika bo opinie są różne no ale najwyżej przekonam się na własnej skórze :P

Kolor bardzo fajny bo czerwona perła LZ3M :cool:

Jest kilka mankamentów do zrobienia ale to na spokojnie, powoli się iogarnie.


WYPOSAŻENIE:

- sportowe fotele pół skórzane

- tempomet

- klima 2 strefowa

- ciemny środek wraz z podsufitką 

- zawieszenie s-line

- felgi s-line 17 cali

- podłokietnik

- komputer pokładowy

- elektryczne lusterka i szyby

- pakiet podświetlenia

- kiera skórzana 

- gałka skórzana 6-cio biegowa


Fotki od razu po zakupie:

P4086582.thumb.JPG.384350f69a8673389b2e5

P4086583.thumb.JPG.5280a0bc435a48e61fe41

P4086585.thumb.JPG.f9467a7e13763790340ac

P4086591.thumb.JPG.2145f14ba5c8ad8735750

P4086584.thumb.JPG.0b4153265b474de505fa9

 

P4086589.thumb.JPG.b7fa016ac60b1d38e6db7

P4086590.thumb.JPG.0f34534237548e8f4cf4b

 

PLANY I MODYFIKACJE : 

wymiana tylnej klapy i zderzaka na s-line  (zrobione)

P5136683.thumb.JPG.32c4d43d403bca43c0b1a

- listwy progowe dolne w czerń

- ledy w środku (zrobione)

- ledy w przednie lampy (zrobione)

- przednie grile w czeń

- tylne lamy na poliftowe i też przyciemnienie plastidipem (zrobione częściowo)

P5136701.thumb.JPG.bb2b639dc6d2602984f2b

- dystanse do tych kół żeby były na równo ( przód 10mm tył 20mm ).

- zmiana opon bo teraz auto jest na całorocznych

- koła w czerń 

- może przód z polifta z czasem ?

- zmiana końcówki wydechu na proste

- wyczyszczenie dobrze środka i wypranie foteli  (zrobione)

Edytowane przez reikeb

Opublikowano

loteczka esowa widzę już siedzi, brawo ty :wink: będzie Pan/Pani zadowolony/a :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 16.04.2018 o 05:51, Seikokilla napisał:

loteczka esowa widzę już siedzi, brawo ty :wink: będzie Pan/Pani zadowolony/a :decayed:

Siedzi ale czekam na nowa klapę z lotką w lepszym stanie :D I wtedy będzie git :D kilka rzeczy do zrobienia jest bo oczywiście poprzedni właściciel nie powiedział wszystkiego xD

Edytowane przez reikeb

Opublikowano

oni zawsze tak mówią :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jedziemy z tematem, tak więc ostatnio wymieniłem fietry wszystkie i oliwę obowiązkowo żeby wiedzieć co mam :) filtry były w tragicznym stanie... 
Trochę się auto odmuliło :)

Obecnie dotarły w końcu graty na podmianke, zderzak trafił się s-line choć nie jest w jakimś super stanie ale lepszy od obecnego. Do tego klapa w całkiem spoko stanie , teraz tylko zabawa w blacharza i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Może w weekend ogarne to cykne nowe fotki bo auto już lepiej wygląda :) środek wyczyściłem , jest schludnie i pachnąco :)

Jak ogarne blacharke to wezmę się za korektę lakieru i zabezpieczenie :)ac861824ac74b8426aa9f39ec5685387.jpgdd0c0211b6ee8f3380b5968c9198d2c0.jpgdb1ec2af219b4dccf3f3737f3dc416f7.jpg

Edytowane przez reikeb

Opublikowano
  • Autor

Kolejne klocki do układanki dotarły :)

Jeszcze dystanse na tył i będzie można składać do kupy :)9f7c7c05b26dd41fe89c729cf32c1b89.jpgfee1b33525a494384a3bb8b213cc6596.jpg

Opublikowano
  • Autor

Siema 

W końcu udało się ogarnąć tył auta, trafiła się klapa i zderzak s-line w kolorze  

Stara klapa była uszkodzona i nie do końca dobrze działała, do tego lotka była zmatowiona i bezbarwny lakier zaczynał się łuszczyć. To samo było na zderzaku...

P5126670.thumb.JPG.961917ce05c9d236299ab

P5126672.thumb.JPG.69d2f7bdcc11925b043d2

P5126673.thumb.JPG.d47fb66a06706fd60f982

Więc trzeba było działać, cały weekend zabawy bo okazało się że trzeba zdjąć podsufitkę i rozebrać boki aut żeby odkręcić klapę, do tego elektryka do końca nie chciała działać jak trzeba ale udało się i docelowo wsio śmiga, wycieraczka, spryskiwacz, wsteczny, zamek i mam nadzieje że ogrzewanie tylnej szyby też 

Zderzak też prezentuję się elegancko.

Do tego lekko przydymione lampy i jak dla mnie wygląda całkiem spoko  no i w końcu wpadły rameczki klubowe z przodu i z tyłu 

P5126675.thumb.JPG.1323d7867142ae8d2a488

P5126677.thumb.JPG.8615f4059da70e6b6a5e3

P5136683.thumb.JPG.32c4d43d403bca43c0b1a

Generalnie jestem zadowolony  już wiem za co blacharze biorą tyle pieniędzy xD 

Kolejne plany to zmiana końcówek wydechu, muszę coś fajnego wyszukać 

Ogarnięcie dystansów i opon zimowych.

Pozdrawiam ekipe ! 

Edytowane przez reikeb

Opublikowano

ile Cię kosztowało wyciągnięcie tej wgniotki na klapie tył? czy jednak poszłą szpachla i farba? Bo u mnie niestety wyszłą taka przygoda niespodziewana przez nieuwagę :(

31950475_1276602765805166_3315452437384396800_n.jpg

Edytowane przez Przemo c

Opublikowano

Kilka postów wyżej masz "nową" klapę została wymieniona

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, Przemo c napisał:

ile Cię kosztowało wyciągnięcie tej wgniotki na klapie tył? czy jednak poszłą szpachla i farba? Bo u mnie niestety wyszłą taka przygoda niespodziewana przez nieuwagę :(

31950475_1276602765805166_3315452437384396800_n.jpg

Hej, myślę że Twoje wgniecenie jest do wypchnięcia bo lakier nie pękł, u mnie nie było tak dobrze więc wymieniłem klapę i zderzak przy okazji :D

Opublikowano

Witaj,

Gratuluję nabytku!

Ładna A3-ka no i czerwień robi swoje :D

Gdzie zamierzasz lakierować felgi?

BTW. Zerknij na końcówki buzzer.pl mają duży wybór, jakość no i są też dostępne w czerni,

Pozdrawiam

 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, black4 napisał:

Witaj,

Gratuluję nabytku!

Ładna A3-ka no i czerwień robi swoje :D

Gdzie zamierzasz lakierować felgi?

BTW. Zerknij na końcówki buzzer.pl mają duży wybór, jakość no i są też dostępne w czerni,

Pozdrawiam

 

A dziękuje :) trochę jeszcze jest do zrobienia ale myślę że autko się odwdzięczy z czasem :D

Mam kumpla co ma sklep z takimi tunigowymi gadżetami wiece z tym nie powinno być problemu ale tam też zerknę :D 

Co do felg to pewnie bardziej plan na przyszły rok, ale mam zamiar pomalować obok siebie na ulicy świetlanej jest lakiernia proszkowa albo sam powalczę bo już też tak robiłem kiedyś :D

Opublikowano
W dniu 13.05.2018 o 20:18, reikeb napisał:

 no i w końcu wpadły rameczki klubowe z przodu i z tyłu 

a ja tam nie widzę ramek a4-klub, tylko czegoś zupełnie przeciwnego :decayed:

Opublikowano
  • Autor
49 minut temu, jedrekx napisał:

a ja tam nie widzę ramek a4-klub, tylko czegoś zupełnie przeciwnego :decayed:

No bo to nie jest a4 :D a poza tym klubów jest pełno a łączy pasja do marki :D

Opublikowano

dokładnie tak ?

Opublikowano
  • Autor

:drinks:

Edytowane przez reikeb

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Siema :)

Ostatnio mało czasu było na wrzucanie postów ale to nie znaczy że nic się nie działo :D 

Od początku :)

Wleciały nowe letnie opony:

50f4366fed72f3c8544e745494550726.jpg

Wleciały też dystanse na przód i tył :D tył 17mm przód 10mm, teraz jest praktycznie koło na równo:

e6f95912e75e46867e8cbced617b8424.jpg

 

Wymieniłem tylną sprężynę która okazał się być pęknięta: 

6d0de3f0447bc8d65089cc854a053120.jpg

2b73ab3ed74574f6da374c6209f7fb1b.jpg

Zaciski na nowo w czerwień poszły :D żona oczywiście pomocna zawsze przy zabawach w garażu : 

1a77da292b56dbcec0e8f005722f67aa.jpg

W końcu zebrałem się na korektę lakieru :)
Było dokładne mycie, glinkowanie, dekontaminacja, mycie, korekta dwu stopniowa (1000/3000), mycie, IPA i na koniec zabezpieczenie twardym woskiem 
Efekt jest zadowalający :

Glinkowanie:

24729c41ac47bf7560802dbb0ad0badf.jpg

Przed korektą:

5a7476c8bc3f18d57466ee99469f05db.jpg

Przygotowanie:

39c1de7c87048a0f6e8688961278a0a2.jpg

0d3fc02aaac6488d6ace2fc5d7ab3421.jpg

Po korekcie:

e6eaade652a947012991bb18f833389d.jpg

cedaf8d4aefc43796cd0c8bbefad5b31.jpg

Finito:

f34c69ede403d87f92fd1ea7628ec45b.jpg

Gratis :D

1957a1a9dc99e0fea4483e0929bf8550.jpg

fcc96e7d1249a66fb715f1e18601640b.jpg

Teraz kolejna zabawa wizualna to gril na czarno a mechaniczna, zmiana chłodnicy egr-u, nowe turbo i dalej zobaczymy co będzie :)

Opublikowano

od razu lepiej ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.