Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Kiera poliftowa ożywia wnętrze i to bardzo Miło było poznać jak coś będzie trzeba to wiesz gdzie mnie szukac
  2. No i ładnie siadło od razu inaczej.
  3. Nie mam auta a koło podobne bardzo do poprzedniego ponieważ ten wzór mi się bardzo podoba
  4. Grupówke można zacząć w każdej chwili. Problemem jest ilość osób chętnych w danej chwili. Ma być 10 osób stu% chętnych.
  5. Jeszcze nie dałem. Muszę zamówić.
  6. Lekkie przekłamanie będzie np jadąc 100km/h będzie Ci pokazywać że jedziesz 103km/h więc żadna różnica.
  7. To samo co na 19stce ta sama opona wpadła 245.35.20 Poza tym ja latam 90% trasy. Autostrada lub expresówka a po mieście jak już jadę to się toczę
  8. Ja wczoraj wrzuciłem 20stke i cholera nie widzę różnicy mieędzy 19stką w jeździe o dziwo tez nie
  9. Obecnie w warsztacie stoi i czeka na wymianę zawieszenia z przodu. Poduchy amora wszystkie wahacze stabilizatory itd tylo banany zostają bo były wymieniane Do tego wapdnie hebel z C7 356mm i tył 330mm od esy. Początkiem Maja umówiony lakiernik. Wczoraj zdążyłem jeszcze założyć nowe felgi i opony 20cali, ale nie zdążyłem pstryknąć foty.
  10. Wyświetla się jak jest dobrze zakodowane.
  11. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Różni się od avanta nie pasuje do sedana i odwrotnie
  12. C7 to całkiem inny samochód i inne półka. 1. Sam musisz odp sobie na pytanie. 2. To te same silniki części bardzo podobnie cenowo 3. Nie 4. Które nie tracą na wartości ? 5. znaczna
  13. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    sa tez ori 4800k philipsa chyba
  14. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    5000k to max
  15. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hammer sprzedaje żarniki. Uzywa ktos Osram Blue ? mysle czy by sobie takich nie zalozyc
  16. W 2.0tdi masz jedna rurke na tlumiku srodkowym a tutaj masz dwie + wieksza pucha
  17. Ja nie widziałem różnicy na Goodyear w ogole mi sie bardzo dobrze jezdzilo. mialem 245.35.19 teraz zamowilem 245.35.20
  18. Ja zamówiłem Goodyear Eagle F1 Asymmetric. Miałem teraz taki tylko asymmetric 2 i bylem zadowolony. Opona tez XL i z ochrona rantu
  19. Hej dostałem info że można zgłaszać klub na 2018r. Impreza odbędzie się 15=16 Września 2018r W tym roku ma być ciekawie finał pucharu polski 1/4mili itd. info https://scp.pl/ Cena biletów klubowych na 2 dni imperezy. 30zł kierowca + samochód (miejsce parkingowe w strefie klubowej A4-klub Polska) 20zł za każdego pasażera (dzieci do lat 6 za darmo) Puszczam liste kto chętny. W tym roku zamykam wcześniej zapisy. 1. Gibons + 2 pasażerów 2.
  20. Opona oponie też nie równa. Ja miałem rotor 9J et 33 z oponą 255 i nic nie wystawało. Kolega romco tez takie miał i tez nic nie wystawalo. On mial jeszcze eibach do tego.
  21. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przy 8,5 Rotor ma coś koło 42ET bodajże.
  22. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaka szerokosc napisz ? Przy 9J et 33 - 37

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.