Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Brembo ryzykownie. Raczej nie wejdzie zacisk od S4 wchodzi na styk a brembo jest większe.
  2. Już pytałem ten "Twój" to taka alternatywa. Prawdopodobnie będę malował w Krakowie, ale najpierw muszę poskładać i podjechać na wycenę w Przyszłym tygodniu myślę że ogarnę sprawę. Półki co rozglądam się za nowymi oponami bo na ten sezon wpada 20 cali
  3. Czyli nie do końca się sprawdził ?
  4. Szczerze to jeszcze nie zdecydowałem. Musze jeszcze odwiedzić dwóch lakierników i wtedy podejme decyzje.
  5. Nie powiem Ci bo i tak byś nie uwierzył do Ciebie przychodzą inne wahacze i sworznie.
  6. Wiem wiem mam 50% dla Ciebie na razie
  7. Gratów jest jeszcze sporo do zmiany, ale gorzej z czasem dlatego nic się nie dzieje
  8. Zobaczymy mam i zestaw S-line i C+ przymierze oba i zobacze co bardziej mi się widzi na tą chwilę Narazie składam przód i potem do mechanika na wymianę zawiechy. Potem lakiernik
  9. Części w sumie mam na C+ ale chyba półki co wpadnie S-line. Zobaczymy
  10. Do tego wpadną jeszcze nowe wlementy zawieszenia. Oczywiście wszstko OEM Audi
  11. Na tą chwilę częsci kosztowały mnie 4,5tyś wszystko zależy jaki wkładasz zderzak. Czy zwykły czy s-line czy C+
  12. Jeszcze trochę nią polatam więc musi cieszyć
  13. Dawno nic się nie działo, więc fota z dzisiejszych prac
  14. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zawsze warto mieć lepszy hebel, ale pakowałbym już 356mm
  15. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak ktoś by się uparł to polerke zrobić bo ma tylko lekkie ryski i na auto założyć moża.
  16. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak może to być ten
  17. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ten o którym kiedyś gadaliśmy był czarny, ale jego już dawno nie mam. Wczoraj przywiozłem kolor jakby grafitowy jasny. Nie znam kodu. Stan bdb cały zaczepy całe nie porysowany nie klejony itd
  18. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nic nie potrzebujesz wystarczy zderzak podmienić. Jak chcesz mam taki.
  19. Ja miałem lustra z s4 polift na full. Kiedyś koleś sciął zakręt i stukliśmy się lusterkami. Niestety zanim zawróciłem itd już go nie dogoniłem. Zgłosiłem szkode gość przyjechał szukał po wkładzie nr kodu ale nie zgadzało mu się z VIN. Powiedzialem ze to sa lusterka z polifta poszukal znalazl nr i bez problemu wycenil 1700zł za dwa dni kase mialem na koncie. a lusterko kupilem cale nowe za.... grosze Ergo Hestia
  20. Musi być 10 osób PEWNYCH
  21. Ale nie z jego samochodu kolega ma 2.0tdi wiec wymiana samego jarzma nic nie da.
  22. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja dostałem 1700zł za rozbite lusterko S4 w full opcji z AC.
  23. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Trochę za duże do tej budy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.