Treść opublikowana przez Gibons
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Nie ma problemu trzeba tylko 10 osób. mogę dać info jeszcze na forum a5 a jak ktoś siedzi na innym forum niech tam wrzuci. W weekend zapytam Wojtka o terminy bo też musze do niego podjechać
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Możemy coś zorganizować ktoś jeszcze jest chętny ?
-
Audi A4 b8 Lift Avant 2.0 TFSI 224km SCUBA BLUE Competition Plus UPDATE
Czyli jednak C+ będzie ?
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
To są 13stki ?
-
Polecane opony letnie
Ma ktoś dostęp do opon w lepszych cenach? kiedyś kolega jeden pomóg w tej kwesti nie pamietam juz nicku. Udzielal sie w tym temacie.
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Toż to bliźniaki
-
Audi A4 b8 Lift Avant 2.0 TFSI 224km SCUBA BLUE Competition Plus UPDATE
Już graty czekają
-
Audi A4 b8 Lift Avant 2.0 TFSI 224km SCUBA BLUE Competition Plus UPDATE
za raz s-line to bedzie rodzynek:)
-
Audi A4 b8 Lift Avant 2.0 TFSI 224km SCUBA BLUE Competition Plus UPDATE
za***iście wyszlo
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Ja ją kupię po 3 b8 musi byc teraz coś innego
- B8 TrOOOOp
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
No robi robote
-
A4 3.0 TDI by egon47 trzeci ciemny sedan. Na fajnym wypasie
Oj tam z gekonem boisz sie na letnich w taki lekki mrozik
- B8 TrOOOOp
-
Polecane opony letnie
Pany co wybrać Conti contact 6 czy goodyear eagle f1 ? jeszcze do wyboru Verdestin czy jakos tak
-
A4 3.0 TDI by egon47 trzeci ciemny sedan. Na fajnym wypasie
Kurde myślałem że już koła założyłeś a tu jakiś gekon
-
B8 TrOOOOp
Felga 17cali minimum. Jak chcesz mam takie zestawy pisz na PW
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Felgi szukaj najlepiej 8,5J przy tylu calach. ET będzie dobre od 30 do 35 ewentualnie do 47 + dystans 15mm. Opony pakuj 245.35.19
-
B8 TrOOOOp
Ja kupiłem diesla bo z tego rocznika benzyna jest trochę miną. Mam jeszcze drugi samochód do pracy mam 3km. Poza tym pracuje teraz na zmiany więc nawet nie mam kiedy jeździć w lecie częściej motocykl był niż auto. Więc 99% użytkuje w trasach i robię max 12tyś rocznie.
-
B8 TrOOOOp
Ja mam diesla i robię 10-12tyś rocznie teraz
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Z RS nie założysz na tył 340mm tzw "kwiatków" zostaje 330mm od S4 czyli to co masz. 380mm jest spoko tylko tarcze drogie.
-
Moja S4 B8 upragniona :)
do 2.0tdi wkladaja a przy ori s4 ma usuwac :P?
-
B8 TrOOOOp
No to raczej bezpłatnie to nie będzie
-
Moja S4 B8 upragniona :)
Zakładaj pakiet C+
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie może ktoś z was jeżdzi trase Poznań Śląsk. Mam tam do odebrania maske i blotnik. Jakby ktos mogl pomoc to prosze PW