Treść opublikowana przez Gibons
-
A4 B8 niebieskie LoVe
Tak na 100%
-
A7 by 7ups
Fura kox też marzy mi się A7 motorownia super. Fotele bym zmienil na S i kiere
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Fajna furka nawet pod tą kupą śniegu się wyróżnia
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Coś mi się wydaje że to foto z drona hehe
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Ale widać że tylko z daleka obejrzałeś bo nie ma śladów na śniegu ;P Czy bałeś się że przymarzniesz do szyby haha
-
B8 TrOOOOp
Różnica w cenie jest bo większość do S5 to coupe i są tańsze.
-
B8 TrOOOOp
Mam na sprzedaż zderzak przedni lift Competition. Zderzak ze wszystkimi mocowaniami nie naprawiany nie uszkodzony etc. Jakby ktoś szukał.
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
No to Ci się trafiło też poproszę
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Ładna furka ta lotka to ori czy to z allegro co sprzedają ? jak coś mam dynamiczne kierunki na handel nowe.
-
B8 TrOOOOp
Coś mi się wydaje że kiedyś czytałem że nie trzeba, ale to dotyczyly na pewno 2.0TDI
-
BMW F31
Te żółtki to tak pakują te paczki że masakra.
-
Audi A4 b8 Lift Avant 2.0 TFSI 224km SCUBA BLUE Competition Plus UPDATE
Spoko
-
Audi A4 b8 Lift Avant 2.0 TFSI 224km SCUBA BLUE Competition Plus UPDATE
Więc jednak się udało ? brałeś tam gdzie Ci mówiłem?
-
B8 TrOOOOp
Są takie same Ja mam zderzak polifotwy S4 jakby ktoś chciał LY9B
-
B8 TrOOOOp
Ktoś szuka zderzaka s-line polift ?
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
dzwon umawiaj sie
-
B8 TrOOOOp
Jezeli celujesz w 2010+ to za dużo roznic nie bedzie tak na prawdę w polifcię. Więc jak masz sprawdzonego przed lifta bierz.
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Zderzak ogarniesz lekko psiknie Ci i spoleruje nie będzie śladu a na błotniku wpyłkę zrobi i też będzie git. max 300zł za to tak mi się wydaje. Co nie zmienia faktu że jakbym złapał tego kogoś to łapy powykręcane
-
B8 TrOOOOp
mam chyba taki przycisk tylko bez asystenta sam reczny.
-
[B8 CAGA] czarny Avant S line by arturek POMPEI 19"
Może wystarczyło podładować ?
-
A4 3.0 TDI by egon47 trzeci ciemny sedan. Na fajnym wypasie
Jakiego szukasz przed czy polift?
-
A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
Te stawiam na OEM. Fajny dupowozik się robi
-
B8 TrOOOOp
Nie szuka ktoś gałki s-line z białą nicią do automatu ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Wez 2 lub 3 opony na oby dwa zestawy 245.40
-
Audi a4 b8 jaki rozmiar
Wejdzie nawet 20. Na lato najlepiej 19 dać zima 17-18 większość osób tak smiga