Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szuka ktoś gałki s-line stan bardzo dobry czarna nic. Mam też kiere przed lift sline pikowana/skora gładka s-line. listwy s-line mam też banga na handel jakby ktos szukal
  2. moze jak przy koncowkach drazkow sa dwa rodzaje krotszy i dluzszy gwint
  3. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    sa inne
  4. Wreszcie coś innego fajny prezent
  5. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    bez problemu. lepiej wsadza sie niz wyjmuje
  6. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie trzeba wystarczy ten plastik od dolu, ale trzeba delikatnie wyciagac jak chcesz zeby przezyly przyciski chyba ze ci juz na nich nie zalezy wtedy looz;)
  7. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dokładnie chodzi o mały lift nie ten całkiem poliftowy. Nawet nie ktore z 2009r maja te lusterka. Tak samo byla zmiana swiatel tyl z zarowek na led.
  8. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Piątek Sobota przywioze jakieś kompletne zderzaki chyba to będą wiązki i czujki
  9. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprzedały mi się wszystkie. Może coś w następnym tyg będę miał.
  10. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak mam 1BL i 4 czujniki to też ogarnę ? w polifcie tak samo da radę ?
  11. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    przed liftem są wieksze bardziej gładkie po lifcie mniejsze z rowkiem u gory lusterka
  12. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co dokładnie trzeba zmienić aby zrobić bix nieskretny na skretny ? tylko wymiana lamp i modul + wtyczki i kodowanie czy cos jeszcze?
  13. ok przez weekend sprobuje ogarnac temat i w pon info dam
  14. myślę że w Poniedzialek bede wiedzial juz co i jak
  15. Mogą być bmw nie ma problemu. W takim razie widzę że dość sporo osób chętnych. Dzwonię do Wojtka i zapytam co i jak.
  16. Napiszę do Wojtka jak sytuacja i dam info.
  17. Mogę zapytać ale są jacyś chętni ? Może coś po nowym roku ?
  18. Bo chce wgrać nowe. Wgrałem raz ale mam błąd 03175 a ponoć jak usuniesz partycje może go nie być i chciałem to spróbować
  19. Pany jak usunąć mapy z 3G+ ? wchodze w zielone menu -> nav -> database i są 3 opcje re-check database delete database delete nav HDD najpierw dałem opcję nr 2 coś tam niby się robiło ale pisało stoped i czekałem czekałem mmi się zrestartowało. Potem dałem nr 3 i to samo. Jak wchodzę list HDD database to są jakieś pliki od 3GP itd tak powinno być ? czy tam pusto powinno byc ? bo coś mi się wydaje że nie usunelo chociaz mapy byly niedostepne z poziomu mmi moze ktos ma jakis filmik jak to powinno wygladac ? bo nie moge znalezc
  20. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam wyświetlacz z RS5 wyciągłem z licznika i chciałbym go sprawdzić. Jak podepne do siebie nie zdupie czegoś ?
  21. Gibons odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Inne marki
    Auto fajne fele fajne. Dekory trochę z d*py ale to da się wymienić, ale dla mnie bagażnik taki nieforemny lipa. Bezawaryjności czarne nery obowiązkowo jak już wspomniałeś może kiedyś uda się na żywo zobaczyć
  22. poczytaj o opiłkach w układzie paliwowym i też bedziesz za raz wymieniał wszystko ?
  23. Na to nie ma reguły rozrząd może paść nawet przy 100tyś. Chociaż też nie znam przypadku aby komuś strzelił rozrząd w b8, ale skoro producent pisze do 180k to bym się trzymał tych zaleceń ja wymieniałem przy 170tyś komplet rozrządu. Ja płaciłem w ASO za wymianę 750zł + moje oryginalne części. Imbusem bym się raczej nie przejmował poza tym samego imbusu i tak nie ma sensu wymieniać jak już to przeróbka pompy ok 1000zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.