Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Tutaj można chyba tylko zmodzić dywaniki na zime haha. Chyba że zaszalejesz i felge zmienisz hehe graty fury oby szybko czas zleciał do odbioru
  2. Teraz mam 8.5 i et32 jest idealnie chcialem 9J et 37 bo taka felge znalazlem ale jak ma mi obcierac szkoda opon bo beda nowe
  3. czyli jednak zdarza sie na takim setupie. Chyba jednak pojde w 8,5
  4. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja jak przesiadłem się z b8 na a5 to pierwsze co niżej się siedzi można z fotela rękami drogi dotknąć się smiałem. Środek jest taki sam z tyłu natomiast jak dla mnie mało miejsca i głową prawie tarłem o sufit a wysoki nie jestem. Z rzeczy codziennych w zimie często przymarzały szyby do uszczelki i był problem z otwieraniem (szyby bez ramek) jak otwierasz pilotem to szyba zawsze lekko zjeżdza w dół i tu właśnie był problem jak były większe mrozy. Brakowało mi też zestawu szyb w bagażniku bo a5 ich nie posiada. Ja miałem akurat polifta 1.8TFSI z multitronikiem
  5. Nie chodzi mi o to czy na tych parametrach i tych oponach nie przyciera Ci np na wybojach lub przy szybszym skrecaniu lub jak masz komplet pasazerow.
  6. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z tyłu jest sufit bardzo nisko źle się siedzi. Z przodu jest porównywalnie, ale siedzi sie duzo nizej niz b8
  7. Gibons odpowiedział(a) na _Andrzej_ temat w Audi A4 B8
    u ciebie z tylu sa identyczne zaciski jak na tej aukcji
  8. Nie masz przycierki na tych felgach ?
  9. Gibons odpowiedział(a) na Gibons temat w Audi A4 B8
    Wychodzi na to że można założyć każdy byle by od diesla był. AF to chyba polift 2.0TDI a 3.0TDI ma AD końcówkę. W tym tyg jestem umówiony w serwisie webasto na diagnozę. Zobaczymy co stwierdzą. Ja jutro spróbuję może odblokować VCDSem też zobacze co tam słychać. Napisz mi kolego na PW ile chciałbyś za ten Twój stary piec gdybym potrzebował.
  10. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Warto brać sprzedasz spojlery w kolor i wróci Ci się 5tyś
  11. można 140-180zł szt zależy w jakim ASO ostatnio kupowalem
  12. Ja mam tą kratke i na niej obudowę bez filtra. Chyba że w 3.0tdi jest inaczej
  13. Na tą kratkę przychodzi jeszcze obudowa
  14. młotek gumowy i przez szmatkę spokojnie dobijesz
  15. Gibons odpowiedział(a) na Gibons temat w Audi A4 B8
    Dzięki za link ja mam ten hydronic II hmm Ty jaki piec wsadziłeś ? z jaką literą ? zastanawia mnie czy można wsadzić od polifta lub od a8 czy tez musze wtedy sterownik od pilota wymieniac Co do odblokowania nie wiem czy dziala bo nie probowalem tylko slyszalem ze ta procedura nie jest do hydronic
  16. Gibons odpowiedział(a) na Gibons temat w Audi A4 B8
    Ktoś w ogóle orientuje się jakie mogę wsadzić webasto obecnie mam z literką H można to jakoś zmieniać czy sterownik wtedy nie obsłuży ?
  17. Gibons odpowiedział(a) na Gibons temat w Audi A4 B8
    Podobno to nie jest procedura dla eberspacher hydronic sam piec z ta puszka gdzie jest g18 tez ma cp ? czy tylko sterownik ?
  18. Gibons odpowiedział(a) na Gibons temat w Audi A4 B8
    Jak wygląda ten sterownik i gdzie jest zlokalizowany ? ile naprawa kosztowała ?
  19. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tylko zerknij na kola jak zawiecha musi byc uszkodzona
  20. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czego się spodziewałeś po Amerykańcu
  21. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To jak masz MMI 3G+ to w CARs ustawienia masz centralny zamek i tam ustawiasz też takie opcje.
  22. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    przytrzymaj na pilocie otwieranie ok 10-15 sek
  23. Poleci ktoś jakiś warsztat gdzie ogarniają Webasto ? coś mi się zblokowało webasto mam ori
  24. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    amortyzator przód łożysko górne amortyzatora - 8K0412377C odbijak amortyzatora 77mm - 8K0412131F osłona - 8K0412137A osłona - 8K0412127 amortyzator sachs - 8T0413031AF amortyzator tył odbijak - 8K0512131K osłona - 8E0512137E amortyzator sachs - 8T0513035M
  25. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    sachs to samo co ori tylko bez logo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.