Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Opłaca się coś takiego ? https://www.olx.pl/oferta/zestaw-grzechotka-1-4-nasadki-sl25-bahco-CID628-IDnZ5GC.html
  2. mi malował za 150zł komplet
  3. nie bedzie pasowal
  4. Mam całkiem nowy zestaw Przednie fabrycznie nowe z fabrycznie nowymi klockami + fabrycznie nowe tyły. 3.000zł z wysyłką. Mam też używany komplet do pomalowania za 1800zł
  5. Jakie masz dystanse ? ile mm ? i gdzie kupowales ?
  6. ale heble konkret za to rekompensuja to. nie masz drgan na dystansach?
  7. Chyba że tak bo na to minimum 18 i to nie każda ;/
  8. masz blaszki do klockow? ktos pisal ten sam objaw i nie mial blaszek
  9. Jak są chętni mogę ruszyć temat, ale minimum 10 osób
  10. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mozna zest naprawczy jest
  11. Nie wiem jak chodzi w C7 w b8 lift nie wiem jakie było oznaczenie. W b8 przed lift chodzi zdecydowanie lżej całkiem inaczej niż w polifcie. Czuć różnicę. Najpierw miałem przed lifta potem polifta i teraz mam znowu przed lifta. W polifcie moim zdaniem jest lepsze wspomaganie ale chodzi ciężej niż w przed lifcie.
  12. W przedlifcie lżej chodzi servotronic niż w polifcie. We wszystkich 3szt miałem 1N3 więc mam porównanie. Swoją drogą kiedyś coś tam kodowałem jednemu koledze z forum który nie miał servotronica porażka.... w starym polo które miałem kiedyś chodziło dużoooo lżej tak że współczuję
  13. Dev na poprzedniej stronie masz foty
  14. Felgi fajne mam ten sam wzór tylko 19 cali i jeszcze mi sie nie znudziły wszystko ładnie pasuje. Faktycznie na tył przydały by się dwie rurki. Jak chcesz pisz PW z ceną się dogadamy bo mam taki wydech. Lotka też by się przydała ładne auto ogólnie
  15. Kolor środka do przeżycia są gorsze w b8 (jaśniejsze) Fajna baza do modów PS co do kiery musisz wymienić poduszkę i kierownicę od 4ramiennej do 3ramiennej nie podejdzie. Chyba że chcesz 4 ramienną ale z multifunkcją to wtedy poducha może zostać. Trzeba jeszcze sprawdzić czy taśma może zostać czy też do wymiana ta co pod kierownicą. Potem zakodować multi i będzie działać. Jak coś pisz PW może będę mógł pomóc
  16. Masz już przód ? celujesz w kolor czy do malowania ?
  17. Panowie ktoś chętny na Summer Cars Party ? mam wolne dwa bilety dla kierowców czyli do strefy klubowej. Pasażerów mozna dobrac ile sie chce. Dwa ostatnie miejsca do sektora klubowego.
  18. Nic tylko przyjechać do PL zrobić full serwis w ASO i spowrotem będziesz i tak do przodu hehe
  19. wyciągają fotele ze środka i odkręcają drzwi. W coupe drzwi są większe więc wchodzi bez problemu. sufit też jest mniejszy niż w sedanie
  20. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    szykuje sie przymiarka zacisku ?
  21. Dokładnie chociaż sam klej wystarczy. Trzyma jak nei wiem
  22. Jeżeli teraz masz "zwykłą" lotkę metalową zakładasz na tą. Jeżeli masz s-line trzeba odkleić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.