Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Gdyby ktoś był chętny pisać https://web.facebook.com/summercars/photos/a.140969895956914.49320.113982208655683/1372306429489915/?type=3&theater
  2. Przód byłby fajny gdyby nie te halogeny okrutne... mogli je dać niżej. Tył kompletnie porąbany po co to wcięcie. Przód profilem przypomina land rovera hehe
  3. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie ma ktoś może oponę 245.35.19 1szt potrzebuje byle by coś tam jeszcze bierznika było. PS gdyby ktoś był chętny zapraszam dopisze do listy https://web.facebook.com/summercars/photos/a.140969895956914.49320.113982208655683/1372306429489915/?type=3&theater
  4. Kurde osobiście ta skoda mi się nic a nic nie podoba ;/ według mnie jest okrutna z wyglądu. Nie myślałeś o nowym tiguanie ? według mnie prze kozak. Jaką moc ma w serii ?
  5. Hej wsadziłeś już tą hybryde ?
  6. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z ciekawości muszę sprawdzić jak to u mnie jest. Czemu sprzedajesz ?
  7. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Masz coś pomodzone ?
  8. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chłopaki już ważyli różnice są znikome. Tak jak mówię wrzucisz heble od C7 356mm gdzie tarcza sporo waży i masa się wyrówna A4 wygląda na lżejszą
  9. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No nie przesadzaj B8 Avant a C7 Avant maja podobne masy z taką motorownią i Quattro i automatem. Wrzucisz większe heble do b8 i będzie jak seria C7
  10. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Widziałeś gdzieś porównanie ?
  11. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    b8 czy C7 ?
  12. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakbyś przejechał się pomodzonym 3.0TFSI to byś dopiero się zauroczył
  13. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładnie na takiej drodze były foty. Jak ja szukałem dla siebie jak jeszcze nie sprzedałem poprzedniej to już ona była tak jak piszesz chyba za ok 63tyś więc pewnie masz rację to cena brutto 59
  14. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To auto już wisi i wisi pamiętam dobrze. Wcześniej miał w innym miejscu foty zrobione
  15. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Stoi juz długo. Wolałbym tą targować na 65 i brać https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-allroad-3-0-tdi-245-km-allroad-s-line-quattro-panorama-led-bi-xenon-navi-ID6yZN8z.html
  16. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też miałem dwie czarne b8 i powiedziałem sobie że chce inny kolor mnie najbardziej podoba się daytona lub czerwony. Biały trochę juz oklepany i coraz mniej mi się podoba. A co się trafoło ? czarne hehe i jest czarne, ale zadowolony jestem.
  17. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To ze względu na kolor już dużo odpada hehe bo większość to czarne ta patrzyles ? https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-3-0-tdi-240km-quattro-bogata-wersja-jak-nowa-z-niemiec-ID6ySvVD.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8 lub https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-3-0-tdi-240km-quattro-s-line-xenon-led-bang-ampolufsen-navi-ID6yZC9B.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8
  18. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja kupiłem z przebiegiem 140tyś ori
  19. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pewnie szukasz full wersji. Bo jakaś biedniejsza godna uwagi by się pewnie znalazła. Sam nie dawno szukałem bo kupiłem w Maju
  20. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jest wyczuwalna. Kupiłeś już coś ?
  21. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Za każdym razem tyle robiłem trasa 50/50 normalna jazda nie wlekąc się ale tez bez szalenstw max predkosci 160-170. Jak jechałem nad morze raz wyjechałem dużo wcześniej i miałem zapas czasu więc wlekłem się stał a prędkością na tempomacie Katowice-Wrocław autostrada potem przez Niemcy i na Szczecin. Prędkość 100km na tempomacie momentami 120 ale nie więcej i zrobiłem 1050km cały czas na Verva On jeżdzę.
  22. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam ADS mogę zmieniać tryb silnika zawieszenia i układu kierowniczego. Jak masz automat to dochodzi do tego jeszcze skrzynia. W RS jest jeszcze chyba opcja dyfru sport.
  23. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli hybryda będzie ? + wydech + ic ? co zakładasz i gdzie robisz jeśli można wiedzieć
  24. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wystaw za 700zł zobaczysz co się będzie działo jak coś to puścisz za 600zł i będzie dobrze. Taniej nie oddaj bo mają fotochromy. Więcej za przed liftowe Ci nikt raczej nie da. Chyba że ktoś się nie zna i szuka na już.
  25. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak bo max było 16pin więcej nie ma. To Twoje lustra ? lewe widać (chyba że tak na foto tylko) że albo brak kierunku albo końcówka jest ubita. Za takie przed liftem można wołać 600zł na szybko chyba że znajdziesz naiwnego co weżmie za 800zł ale to max.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.