Treść opublikowana przez Gibons
-
Spoty Katowice i okolice
Gdyby ktoś był chętny pisać https://web.facebook.com/summercars/photos/a.140969895956914.49320.113982208655683/1372306429489915/?type=3&theater
-
Skoda Kodiaq 2.0 TSI STYLE TATOWÓZ cz.3
Przód byłby fajny gdyby nie te halogeny okrutne... mogli je dać niżej. Tył kompletnie porąbany po co to wcięcie. Przód profilem przypomina land rovera hehe
-
B8 TrOOOOp
Panowie ma ktoś może oponę 245.35.19 1szt potrzebuje byle by coś tam jeszcze bierznika było. PS gdyby ktoś był chętny zapraszam dopisze do listy https://web.facebook.com/summercars/photos/a.140969895956914.49320.113982208655683/1372306429489915/?type=3&theater
-
Skoda Kodiaq 2.0 TSI STYLE TATOWÓZ cz.3
Kurde osobiście ta skoda mi się nic a nic nie podoba ;/ według mnie jest okrutna z wyglądu. Nie myślałeś o nowym tiguanie ? według mnie prze kozak. Jaką moc ma w serii ?
-
A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
Hej wsadziłeś już tą hybryde ?
-
B8 TrOOOOp
Z ciekawości muszę sprawdzić jak to u mnie jest. Czemu sprzedajesz ?
-
B8 TrOOOOp
Masz coś pomodzone ?
-
B8 TrOOOOp
Chłopaki już ważyli różnice są znikome. Tak jak mówię wrzucisz heble od C7 356mm gdzie tarcza sporo waży i masa się wyrówna A4 wygląda na lżejszą
-
B8 TrOOOOp
No nie przesadzaj B8 Avant a C7 Avant maja podobne masy z taką motorownią i Quattro i automatem. Wrzucisz większe heble do b8 i będzie jak seria C7
-
B8 TrOOOOp
Widziałeś gdzieś porównanie ?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Jakbyś przejechał się pomodzonym 3.0TFSI to byś dopiero się zauroczył
-
B8 TrOOOOp
Dokładnie na takiej drodze były foty. Jak ja szukałem dla siebie jak jeszcze nie sprzedałem poprzedniej to już ona była tak jak piszesz chyba za ok 63tyś więc pewnie masz rację to cena brutto 59
-
B8 TrOOOOp
To auto już wisi i wisi pamiętam dobrze. Wcześniej miał w innym miejscu foty zrobione
-
B8 TrOOOOp
Stoi juz długo. Wolałbym tą targować na 65 i brać https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-allroad-3-0-tdi-245-km-allroad-s-line-quattro-panorama-led-bi-xenon-navi-ID6yZN8z.html
-
B8 TrOOOOp
Też miałem dwie czarne b8 i powiedziałem sobie że chce inny kolor mnie najbardziej podoba się daytona lub czerwony. Biały trochę juz oklepany i coraz mniej mi się podoba. A co się trafoło ? czarne hehe i jest czarne, ale zadowolony jestem.
-
B8 TrOOOOp
To ze względu na kolor już dużo odpada hehe bo większość to czarne ta patrzyles ? https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-3-0-tdi-240km-quattro-bogata-wersja-jak-nowa-z-niemiec-ID6ySvVD.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8 lub https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-3-0-tdi-240km-quattro-s-line-xenon-led-bang-ampolufsen-navi-ID6yZC9B.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8
-
B8 TrOOOOp
Ja kupiłem z przebiegiem 140tyś ori
-
B8 TrOOOOp
Pewnie szukasz full wersji. Bo jakaś biedniejsza godna uwagi by się pewnie znalazła. Sam nie dawno szukałem bo kupiłem w Maju
-
B8 TrOOOOp
Jest wyczuwalna. Kupiłeś już coś ?
-
B8 TrOOOOp
Za każdym razem tyle robiłem trasa 50/50 normalna jazda nie wlekąc się ale tez bez szalenstw max predkosci 160-170. Jak jechałem nad morze raz wyjechałem dużo wcześniej i miałem zapas czasu więc wlekłem się stał a prędkością na tempomacie Katowice-Wrocław autostrada potem przez Niemcy i na Szczecin. Prędkość 100km na tempomacie momentami 120 ale nie więcej i zrobiłem 1050km cały czas na Verva On jeżdzę.
-
B8 TrOOOOp
Ja mam ADS mogę zmieniać tryb silnika zawieszenia i układu kierowniczego. Jak masz automat to dochodzi do tego jeszcze skrzynia. W RS jest jeszcze chyba opcja dyfru sport.
-
B8 TrOOOOp
Czyli hybryda będzie ? + wydech + ic ? co zakładasz i gdzie robisz jeśli można wiedzieć
-
B8 TrOOOOp
Wystaw za 700zł zobaczysz co się będzie działo jak coś to puścisz za 600zł i będzie dobrze. Taniej nie oddaj bo mają fotochromy. Więcej za przed liftowe Ci nikt raczej nie da. Chyba że ktoś się nie zna i szuka na już.
-
B8 TrOOOOp
Tak bo max było 16pin więcej nie ma. To Twoje lustra ? lewe widać (chyba że tak na foto tylko) że albo brak kierunku albo końcówka jest ubita. Za takie przed liftem można wołać 600zł na szybko chyba że znajdziesz naiwnego co weżmie za 800zł ale to max.