Treść opublikowana przez Gibons
-
B8 TrOOOOp
Tak za kpl tylko dlatego że jest fotochrom bez fotochromu jakieś 600zł jeżeli mowa o poliftowych lustrach.
-
B8 TrOOOOp
Jak w ładnym stanie to 800zł
-
B8 TrOOOOp
Ile masz podkręcone to auto ? ile robisz na baku km ?
-
B8 TrOOOOp
Gdyby mi 2.0TDI paliło 14l to wolałbym zmienić na 3.0TFSI
-
B8 TrOOOOp
Ja w każdej mam te same koła 19 opona 245.35.19.
-
B8 TrOOOOp
Jak nie zapomnę to sprawdzę. Na 5 biegu przy 200km/h jest 3800 obr/min. Wiem z filmu od poprzedniego właściciela
-
B8 TrOOOOp
Pytasz o tą co mam teraz ? nie mam pojęcia nie przyglądałem się nigdy temu. Jak chcesz to jak nie zapomnę mogę sprawdzić.
-
B8 TrOOOOp
Wszystkie 3szt manualu miałem i Q5 też manual.
-
B8 TrOOOOp
Miałem też jakiś czas Q5 2012r przed liftem. Manual 211PS seria. Cisnąłem tym ile się da i autostrada i miasto. Po Katowicach od świateł do świateł gaz w podłogę i nie chciała więcej jak 10L spalić
-
B8 TrOOOOp
Co do prędkości 2.0TDI Q mi szła max 245km/h przy tym nie musiałem czekać żeby sie rozbujało przez 15min żeby tyle wyszło. Palił wtedy ok 10-11L Obecną nie jechałem więcej niż 220 półki co.
-
B8 TrOOOOp
B8 2008r 2.0TDI FWD - 206PS 420nm - 3 lata - na baku robiłem 900km B8 2012r 2.0TDI Quattro - 220PS 460Nm - 1 rok - na baku robiłem 730km B8 2008r 3.0TDI Quattro - 320PS 640Nm - obecnie - na baku robię 650km Porównując osiągi 2.0TDI Q a 3.0TDI Q - jestem bardzo zadowolony ze spalania. I twierdzę tak samo jak i Ty że 3.0TDI może spalić tyle co 2.0TDI
-
B8 TrOOOOp
akurat byłem posiadaczem B8 2008r 2.0TDI FWD - 206PS 420nm - 3 lata B8 2012r 2.0TDI Quattro - 220PS 460Nm - 1 rok B8 2008r 3.0TDI Quattro - 320PS 640Nm - obecnie więc mogę się chyba wypowiedzieć racjonalnie o tych autach
-
B8 TrOOOOp
Ja teraz leciałem z nad morza z Sopotu do Katowic cały czas praktycznie prędkość 180km przez częstochowę trochę wolniej bo tam trochę fotoradarów jest. 4 osoby + bagaż. Spalanie 9,5L jak dla mnie bajka.
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
Bo to nie na śląsku
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
hmm to dobra wiadomość w sumie czyli generalnie blotniki lampy i maska + zderzak ? a powiedz mi jak pas zostawiasz to ten styropian pasuje ? pod zderzakiem ?
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
hehe no tak źle napisałem Krystku
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Nie zmieniałeś błotników jak robiłeś lifta?
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Turbo jest na pewno inne.
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Tam raczej jest Tip a nie Stron. Więc skrzynia ok, ale q5 i tak nie będzie się lepiej prowadzić od b8 przy większych prędkościach
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Nieźle ja bym się bał kercherem lać (alternator itp) PS teraz wygląda jak u Mirka handlarza
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
No to jest pole do popisu ciekaw jestem wyniku.
-
Felgi z A5 -> ET28 7,5J 17 cali - jeździ ktoś w B8?
Nic a nic
-
AUDI A4 B8 Quattro 3.0 TDi V6 CCWA
No jak jedna z rzeczy po której możesz ocenić jak tak jak mówisz mógł ktoś co godzine wsiadać i wysiadać z samochodu i fotel się niszczy do tego jak ma ciężką d*pę i nie może się wygramolić z samochodu dwa razy szybciej. Więc jakim wyznacznikiem przebiegu jest ten fotel sam sobie przeczysz Dla mnie bez sensu takie ocenianie przebiegu za pomoca fotela a możę były szmaty od nowości i ktoś kupił fotele za dobrą cenę ale po większym przebiegu auto ma 150 a fotele 200 takie gdybanie.
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Ile planujesz ? to CAPA czy CCWA?
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Nie trzeba nic wpłacać przyjeżdzasz na termin i tyle. Listę uważam za zamkniętą. Pochwalicie się wykresami po i odczuciami z jazdy. Powodzenia. Dla tych co się nie załapali niebawem pomyślimy o kolejnej już VI grupówce.