Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak za kpl tylko dlatego że jest fotochrom bez fotochromu jakieś 600zł jeżeli mowa o poliftowych lustrach.
  2. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak w ładnym stanie to 800zł
  3. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ile masz podkręcone to auto ? ile robisz na baku km ?
  4. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gdyby mi 2.0TDI paliło 14l to wolałbym zmienić na 3.0TFSI
  5. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja w każdej mam te same koła 19 opona 245.35.19.
  6. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak nie zapomnę to sprawdzę. Na 5 biegu przy 200km/h jest 3800 obr/min. Wiem z filmu od poprzedniego właściciela
  7. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytasz o tą co mam teraz ? nie mam pojęcia nie przyglądałem się nigdy temu. Jak chcesz to jak nie zapomnę mogę sprawdzić.
  8. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wszystkie 3szt manualu miałem i Q5 też manual.
  9. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Miałem też jakiś czas Q5 2012r przed liftem. Manual 211PS seria. Cisnąłem tym ile się da i autostrada i miasto. Po Katowicach od świateł do świateł gaz w podłogę i nie chciała więcej jak 10L spalić
  10. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co do prędkości 2.0TDI Q mi szła max 245km/h przy tym nie musiałem czekać żeby sie rozbujało przez 15min żeby tyle wyszło. Palił wtedy ok 10-11L Obecną nie jechałem więcej niż 220 półki co.
  11. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    B8 2008r 2.0TDI FWD - 206PS 420nm - 3 lata - na baku robiłem 900km B8 2012r 2.0TDI Quattro - 220PS 460Nm - 1 rok - na baku robiłem 730km B8 2008r 3.0TDI Quattro - 320PS 640Nm - obecnie - na baku robię 650km Porównując osiągi 2.0TDI Q a 3.0TDI Q - jestem bardzo zadowolony ze spalania. I twierdzę tak samo jak i Ty że 3.0TDI może spalić tyle co 2.0TDI
  12. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    akurat byłem posiadaczem B8 2008r 2.0TDI FWD - 206PS 420nm - 3 lata B8 2012r 2.0TDI Quattro - 220PS 460Nm - 1 rok B8 2008r 3.0TDI Quattro - 320PS 640Nm - obecnie więc mogę się chyba wypowiedzieć racjonalnie o tych autach
  13. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja teraz leciałem z nad morza z Sopotu do Katowic cały czas praktycznie prędkość 180km przez częstochowę trochę wolniej bo tam trochę fotoradarów jest. 4 osoby + bagaż. Spalanie 9,5L jak dla mnie bajka.
  14. hmm to dobra wiadomość w sumie czyli generalnie blotniki lampy i maska + zderzak ? a powiedz mi jak pas zostawiasz to ten styropian pasuje ? pod zderzakiem ?
  15. hehe no tak źle napisałem Krystku
  16. Nie zmieniałeś błotników jak robiłeś lifta?
  17. Turbo jest na pewno inne.
  18. Tam raczej jest Tip a nie Stron. Więc skrzynia ok, ale q5 i tak nie będzie się lepiej prowadzić od b8 przy większych prędkościach
  19. Nieźle ja bym się bał kercherem lać (alternator itp) PS teraz wygląda jak u Mirka handlarza
  20. No to jest pole do popisu ciekaw jestem wyniku.
  21. No jak jedna z rzeczy po której możesz ocenić jak tak jak mówisz mógł ktoś co godzine wsiadać i wysiadać z samochodu i fotel się niszczy do tego jak ma ciężką d*pę i nie może się wygramolić z samochodu dwa razy szybciej. Więc jakim wyznacznikiem przebiegu jest ten fotel sam sobie przeczysz Dla mnie bez sensu takie ocenianie przebiegu za pomoca fotela a możę były szmaty od nowości i ktoś kupił fotele za dobrą cenę ale po większym przebiegu auto ma 150 a fotele 200 takie gdybanie.
  22. Ile planujesz ? to CAPA czy CCWA?
  23. Nie trzeba nic wpłacać przyjeżdzasz na termin i tyle. Listę uważam za zamkniętą. Pochwalicie się wykresami po i odczuciami z jazdy. Powodzenia. Dla tych co się nie załapali niebawem pomyślimy o kolejnej już VI grupówce.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.