Treść opublikowana przez Gibons
-
AUDI A5 F5 SPORTBACK 2.0TFSI S-LINE 2017
Fotele wymiataja
- B8 TrOOOOp
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Ja mam jak chcesz
-
B8 TrOOOOp
No tak najlepsze są te teksty "ja to i tak sprzedam"
-
B8 TrOOOOp
To co to za oględziny
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Patrząc po Twoim avatarze my raczej powinniśmy pytać o sposoby na koty
-
B8 TrOOOOp
dokładnie teraz malują pod miernik bez problemu lub wymieniają element pod kolor. Pół samochodu można tak wymienić i co ? nie popadajmy w paranoje. Trzeba sprawdzać stan techniczny i jak nawet po lakierniku ale dobrze zrobione brac i sie cieszyc jazdą bo tak jak mowie mozesz szukac ze wzgledu na ori lakier pol roku a pojedziesz pod sklep i bedziesz mial auto do malowania.
-
B8 TrOOOOp
ja bym sobie darował trochę wiocha
-
B8 TrOOOOp
Dlatego mówie nie ma co świrować to tak jak z przebiegiem kazdy chce miec mniej niz 200tyś Gość mi kiedyś powiedzial z salonu ze jak sprzedaja auta to nie raz maja drugi lak i oni nie pisze ze wypadkowe bo po prostu nie jest. mialo malowane powtornie element i dla nich drugi lak to bezwypadek i nie informuja o tym nawet
-
B8 TrOOOOp
Jasne ale nie wyobrażam sobie sytuacji ze znajduje samochod z fajnym wypasem itd i ma malowany np blotnik przod i tyl i nie biore bo ktos go tam kiedys przerysowal auto ma 7-8lat wiec zawsze cos moze sie przydazyc. Nie mowie o wypadku bo takie cos mnie osobiscie tez nie interesuje, ale przycierka itp zawsze moze sie zdazyc. Wolałbym juz miec malowany blotnik czy maske niz super ori wypas gdzie ktos jaral fajki non stop
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
odporna na temp ?
-
B8 TrOOOOp
To co zrobisz jak kupisz samochód i za tydzień ktoś Ci go przerysuje i trzeba malować ? rozumiem że sprzedajesz i szukasz nowego ?
-
B8 TrOOOOp
Czarne 3.0TDI ta za 64k spoko gdybym nie kupił swojej brałbym tamtą
-
B8 TrOOOOp
https://mpmoto.otomoto.pl/
-
B8 TrOOOOp
Ma też srebro Miszela polecam 1oo%
-
B8 TrOOOOp
Dlatego ja tam już nie patrzę na ori lak itp. Jeżeli auto jest w bardzo dobrym stanie tech i ma to co mieć powinno. To jest ok z lakierem bywa różnie. ważne aby nie było walone i prostowane a to że gdzies ktoś kiedyś przecharatał czy lekko uszkodził. Takie rzeczy się zdarzają. Mam znajomego który za auto dał dużo dużo za dużo bo w ori lakierze bo dopasione bo perełka. Nie mineło 3 miesiące pojechał do galerii i trzeba było malować zderzak tylny błotnik i tylne drzwi bo Pani wyjeżdzała i tak jakoś wyszło. Pomyliła gaz z hamulcem. Znam też przypadek Ojca kolegi. Kupił fabrycznie nowego Chryslera po 5 latach ktoś mu wjechał w dupe co się okazało ? że auto miało juz wczesniej malowany tyl i naprawiany jak widac w fabryce/salonie
-
B8 TrOOOOp
bez navigacji też takie auto zabija... to powinien juz byc standard
-
B8 TrOOOOp
Kiedyś miałem starego Wv Polo 95r lepiej kiera chodziła
-
B8 TrOOOOp
Jeżdziłeś odpalałeś tą z Gliwic ? kręciłeś kierą na postoju ? (chodzi o tą dopasioną wiesz... ) to pokręć kierą w ten 1N1 różnica ogromna. Polift ma jeszcze inne wspomaganie niż przed lift.
-
B8 TrOOOOp
Najważniejsze żeby nie miał oznaczenia 1N1 bo będziesz rozczarowany
-
B8 TrOOOOp
W każdym egzemplarzu jest jakiś minus..... błotniki nie gniją tylko lakier schodzi - odpyska a jak odpryśnie wiadomo że coś tam rudej załapie jak ktoś w pore nie zareaguje. Taki problem to nie problem bo jak już ktoś napisał element w kolor bardzo łatwo kupić i nie kosztuje dużo. Trzeba szukać i szukać ja swoich szukałem prawie 6mc
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Dev napisał tylko czym się różnią Pasuja zamiennie jak piszesz potwierdzam
-
Małe autko dla Kobiety.
Citroen C2
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Całkiem inaczej auto wyglada