Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    juz dawno
  2. Ja mam jak chcesz
  3. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No tak najlepsze są te teksty "ja to i tak sprzedam"
  4. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To co to za oględziny
  5. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kręciłeś kierą ?
  6. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Patrząc po Twoim avatarze my raczej powinniśmy pytać o sposoby na koty
  7. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dokładnie teraz malują pod miernik bez problemu lub wymieniają element pod kolor. Pół samochodu można tak wymienić i co ? nie popadajmy w paranoje. Trzeba sprawdzać stan techniczny i jak nawet po lakierniku ale dobrze zrobione brac i sie cieszyc jazdą bo tak jak mowie mozesz szukac ze wzgledu na ori lakier pol roku a pojedziesz pod sklep i bedziesz mial auto do malowania.
  8. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja bym sobie darował trochę wiocha
  9. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dlatego mówie nie ma co świrować to tak jak z przebiegiem kazdy chce miec mniej niz 200tyś Gość mi kiedyś powiedzial z salonu ze jak sprzedaja auta to nie raz maja drugi lak i oni nie pisze ze wypadkowe bo po prostu nie jest. mialo malowane powtornie element i dla nich drugi lak to bezwypadek i nie informuja o tym nawet
  10. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jasne ale nie wyobrażam sobie sytuacji ze znajduje samochod z fajnym wypasem itd i ma malowany np blotnik przod i tyl i nie biore bo ktos go tam kiedys przerysowal auto ma 7-8lat wiec zawsze cos moze sie przydazyc. Nie mowie o wypadku bo takie cos mnie osobiscie tez nie interesuje, ale przycierka itp zawsze moze sie zdazyc. Wolałbym juz miec malowany blotnik czy maske niz super ori wypas gdzie ktos jaral fajki non stop
  11. odporna na temp ?
  12. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To co zrobisz jak kupisz samochód i za tydzień ktoś Ci go przerysuje i trzeba malować ? rozumiem że sprzedajesz i szukasz nowego ?
  13. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czarne 3.0TDI ta za 64k spoko gdybym nie kupił swojej brałbym tamtą
  14. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    https://mpmoto.otomoto.pl/
  15. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ma też srebro Miszela polecam 1oo%
  16. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dlatego ja tam już nie patrzę na ori lak itp. Jeżeli auto jest w bardzo dobrym stanie tech i ma to co mieć powinno. To jest ok z lakierem bywa różnie. ważne aby nie było walone i prostowane a to że gdzies ktoś kiedyś przecharatał czy lekko uszkodził. Takie rzeczy się zdarzają. Mam znajomego który za auto dał dużo dużo za dużo bo w ori lakierze bo dopasione bo perełka. Nie mineło 3 miesiące pojechał do galerii i trzeba było malować zderzak tylny błotnik i tylne drzwi bo Pani wyjeżdzała i tak jakoś wyszło. Pomyliła gaz z hamulcem. Znam też przypadek Ojca kolegi. Kupił fabrycznie nowego Chryslera po 5 latach ktoś mu wjechał w dupe co się okazało ? że auto miało juz wczesniej malowany tyl i naprawiany jak widac w fabryce/salonie
  17. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    bez navigacji też takie auto zabija... to powinien juz byc standard
  18. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kiedyś miałem starego Wv Polo 95r lepiej kiera chodziła
  19. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeżdziłeś odpalałeś tą z Gliwic ? kręciłeś kierą na postoju ? (chodzi o tą dopasioną wiesz... ) to pokręć kierą w ten 1N1 różnica ogromna. Polift ma jeszcze inne wspomaganie niż przed lift.
  20. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Najważniejsze żeby nie miał oznaczenia 1N1 bo będziesz rozczarowany
  21. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W każdym egzemplarzu jest jakiś minus..... błotniki nie gniją tylko lakier schodzi - odpyska a jak odpryśnie wiadomo że coś tam rudej załapie jak ktoś w pore nie zareaguje. Taki problem to nie problem bo jak już ktoś napisał element w kolor bardzo łatwo kupić i nie kosztuje dużo. Trzeba szukać i szukać ja swoich szukałem prawie 6mc
  22. Dev napisał tylko czym się różnią Pasuja zamiennie jak piszesz potwierdzam
  23. Citroen C2
  24. Całkiem inaczej auto wyglada

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.