Treść opublikowana przez Gibons
-
B8 TrOOOOp
Nie wiedziałem że mleko robi tyle syfu... ja wole pić niż wylewać
-
B8 TrOOOOp
trzeba było wytrzeć dobrze i załączyć ogrzewanie fotela wyschłoby. Potem wentylacje zeby przedmuchało
-
Aktualizacja Map Softu 3G Plus Z Bang&Olufsen
Super dzięki za info. Wiesz może ile po rozpakowaniu powinny mapy zajmować ? ja mam spakowane 18GB a po rozpakowaniu nie całe 14GB i przy rozpakowaniu 7zip lub winrar jest kilka błędów też tak mieliście ? bo nie wiem czy to pakować?
-
Poszukuję dobrego serwisu automatycznych skrzyni VW.
W tipie się nie wymienia, a jak już chcesz się skusić to tylko wymiana dynamiczna.
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Dlatego mówię że felga wejdzie ale opona 245 zeby nie tarło Wejdzie i 10J ale przeciez nie dasz opony 270- B8 TrOOOOp
Przewidziane ale chyba nie na 9J et33 ? bo to parametry z A5- B8 TrOOOOp
No ciekawe jak tam ręce włożyć haha- B8 TrOOOOp
Ja bym dał 245.35.19 PS ktoś aktualizował ostatnio mapy i soft w 3GPlus ?- B8 TrOOOOp
Felgi wchodzą ale zalezy z jaka oponą- Aktualizacja Map Softu 3G Plus Z Bang&Olufsen
Czyli u nas w a4 nie trzeba tego robić ? mógłbyś napisać dlaczego w ogóle taką procedurę trzeba zrobić w A6, A7 i czym to grozi ? tak z ciekawości. Mam jeszcze jedno pytanie obecnie mam mapy 5.13.8 i soft 0.612 ponoć mogę ładować od razu nowy soft i mapy i nie muszę po kolei z tym walczyć. Ktoś to też może potwierdzić? Trzeba wcześniej usuwać mapy ? czy można ładować na to co jest- Aktualizacja Map Softu 3G Plus Z Bang&Olufsen
Witam Chciałem zaktualizować sobie soft i mapy. Mam 3GPlus. Mapy i soft pobieram z a5oc.com wraz z aktywatorem. Doszły mnie jednak słuchy że jak mam Banga w samochodzie powinienem odłączyć go i zapętlić światłowód. Ktoś może to potwierdzić ? aktualizował ktoś w samochodzie z bangiem ?- SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
To jest dyfuzor od polifta dlatego nie pasuje- B8 TrOOOOp
wymieniał ktoś z was koncowki drazkow ? u siebie ? widze ze sa dwa rodzaje hmm roznia sie nakretka i dlugoscia gwintu ktos cos na ten temat wie?- B8 TrOOOOp
Ja takiej używam mam też dwie nowe na sprzedaż jakby coś. Ja polecam fajnie pasuje pod szyny w bagazniku i ma ochrone zderzaka- Ustawienie kierwonicy, przy jezdzie na wprost nie jest w pozycji horyzontalnej.
To za co płacisz jak nikt nie usunął problemu?- [A4 B8 CAHA] by Simon__75
no i co z jednej będzie nowa a z drugiej ....- Ustawienie kierwonicy, przy jezdzie na wprost nie jest w pozycji horyzontalnej.
Moze cos wybite w zawieszeniu ? wtedy nie ustawisz mialem tak w bmw- Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
Jakby co mam taką chłodniczkę- Problem z Webasto
U mnie chyba nie ma takich cyrków- Problem z Webasto
to w dobrej cenie wyrwałeś- Problem z Webasto
Ile płaciłeś za piec i za CP ?- Audi A4 B8 2.0 TDI
Co do DkTronic też odradzam Zakładałem tam neony tył jeszcze w 1 b8 koleś swoją drogą na imie ma Janusz jest jeszcze Kuba i Damian ten trzeci bardziej w BMW siedzi, ale do rzeczy. Zakodowali mi tak lampy że kierunki działały przez pierwsze pare km potem zaczeły dziać się cuda. Dzwonię do gościa i mówię że to i to a on mi wciska ścieme że jest dobrze zakodowane itp na drugi dzień znowu ponad 100km w obie strony na poprawke. Co prawda poprawił ale mordował się kilka godzin. Ja straciłem tylko cały dzień i benzynę, sle sprzedałem mu 3 komplety nowych neonów hehe więc coś tam odrobiłem. Generalnie nie polecam w 1 dzień czekałem na niego ponad godzine bo zaspał ;/ koledzy mówili żę tak ma Ja już bym tam nic nie robił u nich.- Problem z Webasto
Tak mówił właśnie gość że czesto to pada. Jak mam dać 350zł za sterownik (regeneracja) to wole za 500zł kupić cały piec- Problem z Webasto
Byłem dzisiaj u fachowca od webasto i diagnoza jest taka ze uwalony jest sterownik. Radzil szukac calego pieca i nie wysylac do Rzepina na regeneracje bo chlopaki slabo sobie z tym radza i duzo zwrotow maja. Wiec szukam pieca w dobrej kasie. - B8 TrOOOOp