Treść opublikowana przez Gibons
-
Błędy po przejściu z MMI 3G -> MMI 3G+ SIM
To też odznacze ten mikrofon i zobacze bo mam dwa zaznaczone. Jest jeszcze jedna zakładka nie pamiętam jak sie zwie masz tam miec tez odznaczone RDK w tej zakladce sa 4 pozycje kwadraty podswietlony albo nie. Powiedz jeszcze czy miales zakodowane że pokazywalo ci poziom oleju ? wczesniej
-
Błędy po przejściu z MMI 3G -> MMI 3G+ SIM
Czyli zmieniłeś to co kolega pisał i zaznaczyłeś 2 mikrofony ? i znikło ? Co do kodowań jeszcze patrzyłeś na to co mówiłem ? W carmenuoperation zmien jeszcze suwakiem na zero Bord Book. Potem wejdz w carfuncionlist i tam tez ma byc to odznaczone. Masz mieć tam zaznaczone tylko PDC, AM/FM i MFL type Powinno zniknąć. Bo podswietlania nog i drzwi na pewno nie masz?
-
Swożeń wahacza dolnego prostego wymiar stożka?
Są dwa rodzaje 14-20mm i 18-24mm ten drugi występował później i jest tam 14mm gwint a ten pierwszy 12mm
-
B8 TrOOOOp
To odpuszczam ten hak za dużo pier***. Ktoś z was wymieniał wahacz nośny w zawieszeniu z przodu ?
-
Błędy po przejściu z MMI 3G -> MMI 3G+ SIM
Tak jeszcze to trzeba wyłączyć.
-
Błędy po przejściu z MMI 3G -> MMI 3G+ SIM
Jeżeli nie masz pamięci foteli i systemu otwierania bramy to tutaj jest ok. Sprawdz jeszcze w CAR ogólnie czy gdzies nie masz zaznaczone batery level lub sliding roof.
-
B8 TrOOOOp
Ktoś z was zakładał hak ? dużo z tym roboty ?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Zadzwoń do ASO lub jakiegoś dobrego serwisu Audi. Powiedzą Ci że w tipie się nie wymienia. Jak już byś się upierał że chcesz "bo tak" to tylko i wyłącznie wymiana dynamiczna.
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Miał dać znać dzisiaj czekam.
-
Błędy po przejściu z MMI 3G -> MMI 3G+ SIM
Jak miałem zaznaczone grzane fotele walił błędem. Jak odznaczyłem bład dało sie skasować. więc cos ma Ja przechodzilem z 2G high na 3G+ wydaje mi sie ze instalacja jest inna. U nie ktorych idzie z jednej wtyczki kabel na 3 mikrofony u mnie jest jeden osobno a dwa z wtyczki niebieskiej
-
B8 TrOOOOp
tylko hybryda. W b8 w tipie nie wymienia się. Nawet jak zadzwonisz do ASO powiedzą że się nie wymienia.
-
Błędy po przejściu z MMI 3G -> MMI 3G+ SIM
Ja mam dwa zaznaczone i mam błąd
-
Błędy po przejściu z MMI 3G -> MMI 3G+ SIM
Grzane fotele mają być odznaczone bo inaczej będzie błąd wywalać. Nie sterujesz nimi z poziomu MMI tylko z klimatronica. Co do mikrofonu ja mam 3 bo mam banga.
-
B8 TrOOOOp
Chyba w S-tronic bo w Tipie się nie wymienia. Nie wiem jak w multi
-
Błędy po przejściu z MMI 3G -> MMI 3G+ SIM
Webasto Tak grzane fotele, ale tam powinno być to mimo wszystko odznaczone. Marcinie uporządkowałem ten bajzel i błąd znikł. Też mam mikrofon ale wydaje mi się że to kwestia instalcji chyba. Tego skryptu nadal nie moge odpalić. Nie moge tez zrobic formatu dysku
-
Nakladki "S4" do zacisku od 3.0 TFSI
Dobrze wiedzieć Wandej ma takie blaszki powinny pasować do takiego zacisku
-
Błędy po przejściu z MMI 3G -> MMI 3G+ SIM
Sorry chodziło mi o cardevicelist bo tam może być jeszcze namieszane.
-
Nakladki "S4" do zacisku od 3.0 TFSI
nic się nie stanie od temperatury z takim klejem ?
-
Błędy po przejściu z MMI 3G -> MMI 3G+ SIM
Daj jeszcze foty z Carmenuoperation
-
Błędy po przejściu z MMI 3G -> MMI 3G+ SIM
No tu masz namieszane Daj na 9/9 te rzeczy Auxhilary heating Adaptive Cruise Control Tyre Presure Control Rearviec Camera Seat Memory Front univ garage door opener charisma lane departning warning lane change assist braking wey wearines recognition seat heat Przestaw to wszystko na 9/9 unspecified
-
Błędy po przejściu z MMI 3G -> MMI 3G+ SIM
Masz w aucie kamere cofania ? aktywny temp ? panorame ? webasto ? ads ? pomiar cisnienia w oponach ? lub pakiet oświetlenia wnętrza ? jeżeli nie to tutaj jest ok. Pokaz screnny z car-> carbusassigment i carmenuoperation.
-
Błędy po przejściu z MMI 3G -> MMI 3G+ SIM
Tak ogólnie w zakładce CAR musisz mieć coś źle ustawione. Ja 1 i 2 błąd usunąłem. Został mi jeszcze mikrofon ten ostatni i ja mam jeszcze jeden przez to prawdopodobnie ze jak wgrywalem mapy i soft to nie zrobilem formatu najpierw. Jak chcesz to zrób screeny z zielonego menu z zakładki CAR to ci powiem co moze byc nie tak.
-
Błędy po przejściu z MMI 3G -> MMI 3G+ SIM
Dokładnie u mnie też. Ciekawe czy ktoś to rozwiązał. Ostatniego błędu też nie moge usunac niby jakimś skryptem to sie usuwa a u mnie cos nie chce zaskoczyc
-
Błędy po przejściu z MMI 3G -> MMI 3G+ SIM
Też mam ten bład od mikrofonu chyba przed lifta a polift maja jakoś inaczej to podlaczone i stad ten blad. Bo dziwne by bylo aby mi mikrofon siadl i tobie akurat przy zmianie mmi