Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. To też odznacze ten mikrofon i zobacze bo mam dwa zaznaczone. Jest jeszcze jedna zakładka nie pamiętam jak sie zwie masz tam miec tez odznaczone RDK w tej zakladce sa 4 pozycje kwadraty podswietlony albo nie. Powiedz jeszcze czy miales zakodowane że pokazywalo ci poziom oleju ? wczesniej
  2. Czyli zmieniłeś to co kolega pisał i zaznaczyłeś 2 mikrofony ? i znikło ? Co do kodowań jeszcze patrzyłeś na to co mówiłem ? W carmenuoperation zmien jeszcze suwakiem na zero Bord Book. Potem wejdz w carfuncionlist i tam tez ma byc to odznaczone. Masz mieć tam zaznaczone tylko PDC, AM/FM i MFL type Powinno zniknąć. Bo podswietlania nog i drzwi na pewno nie masz?
  3. Są dwa rodzaje 14-20mm i 18-24mm ten drugi występował później i jest tam 14mm gwint a ten pierwszy 12mm
  4. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To odpuszczam ten hak za dużo pier***. Ktoś z was wymieniał wahacz nośny w zawieszeniu z przodu ?
  5. Jeżeli nie masz pamięci foteli i systemu otwierania bramy to tutaj jest ok. Sprawdz jeszcze w CAR ogólnie czy gdzies nie masz zaznaczone batery level lub sliding roof.
  6. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś z was zakładał hak ? dużo z tym roboty ?
  7. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czytaj od posta 23
  8. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zadzwoń do ASO lub jakiegoś dobrego serwisu Audi. Powiedzą Ci że w tipie się nie wymienia. Jak już byś się upierał że chcesz "bo tak" to tylko i wyłącznie wymiana dynamiczna.
  9. Miał dać znać dzisiaj czekam.
  10. Jak miałem zaznaczone grzane fotele walił błędem. Jak odznaczyłem bład dało sie skasować. więc cos ma Ja przechodzilem z 2G high na 3G+ wydaje mi sie ze instalacja jest inna. U nie ktorych idzie z jednej wtyczki kabel na 3 mikrofony u mnie jest jeden osobno a dwa z wtyczki niebieskiej
  11. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tylko hybryda. W b8 w tipie nie wymienia się. Nawet jak zadzwonisz do ASO powiedzą że się nie wymienia.
  12. Grzane fotele mają być odznaczone bo inaczej będzie błąd wywalać. Nie sterujesz nimi z poziomu MMI tylko z klimatronica. Co do mikrofonu ja mam 3 bo mam banga.
  13. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chyba w S-tronic bo w Tipie się nie wymienia. Nie wiem jak w multi
  14. Webasto Tak grzane fotele, ale tam powinno być to mimo wszystko odznaczone. Marcinie uporządkowałem ten bajzel i błąd znikł. Też mam mikrofon ale wydaje mi się że to kwestia instalcji chyba. Tego skryptu nadal nie moge odpalić. Nie moge tez zrobic formatu dysku
  15. Dobrze wiedzieć Wandej ma takie blaszki powinny pasować do takiego zacisku
  16. Sorry chodziło mi o cardevicelist bo tam może być jeszcze namieszane.
  17. nic się nie stanie od temperatury z takim klejem ?
  18. No tu masz namieszane Daj na 9/9 te rzeczy Auxhilary heating Adaptive Cruise Control Tyre Presure Control Rearviec Camera Seat Memory Front univ garage door opener charisma lane departning warning lane change assist braking wey wearines recognition seat heat Przestaw to wszystko na 9/9 unspecified
  19. Masz w aucie kamere cofania ? aktywny temp ? panorame ? webasto ? ads ? pomiar cisnienia w oponach ? lub pakiet oświetlenia wnętrza ? jeżeli nie to tutaj jest ok. Pokaz screnny z car-> carbusassigment i carmenuoperation.
  20. Tak ogólnie w zakładce CAR musisz mieć coś źle ustawione. Ja 1 i 2 błąd usunąłem. Został mi jeszcze mikrofon ten ostatni i ja mam jeszcze jeden przez to prawdopodobnie ze jak wgrywalem mapy i soft to nie zrobilem formatu najpierw. Jak chcesz to zrób screeny z zielonego menu z zakładki CAR to ci powiem co moze byc nie tak.
  21. Dokładnie u mnie też. Ciekawe czy ktoś to rozwiązał. Ostatniego błędu też nie moge usunac niby jakimś skryptem to sie usuwa a u mnie cos nie chce zaskoczyc
  22. Też mam ten bład od mikrofonu chyba przed lifta a polift maja jakoś inaczej to podlaczone i stad ten blad. Bo dziwne by bylo aby mi mikrofon siadl i tobie akurat przy zmianie mmi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.