Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. DHL ok 60zł taniej nie wyślesz.
  2. juz sprzedal. Jak chcesz mam s4 lub takie brembo jak kolega. S4 wchodzi pod 17cali
  3. Gibons odpowiedział(a) na GrzegorzSi temat w Audi A4 B8
    Przyłączam się do pytania. Ostatnio miałem od Tomnika bardzo dobre, ale trochę kosztują mozę ma ktoś równie dobrą alternatywe?
  4. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tzw plaster miodu do tej dokładki o którą pytasz na podwójny wydech to 8K0807833B jakbyś jeszcze potrzebował
  5. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pojedyńczy jest z końcówką J a od eSy z końcówką L numery są te same 1RR to oznaczenie koloru szary platinum Y9B to czarny.
  6. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panie kolego 8K0807521K 1RR jak chcesz mam taki na handel.
  7. Podaj nr vin w sklepie i Ci dobiorą. Pisz do kolegi Wandej lub Dzik
  8. Najlepsze będzie lemforder
  9. Widzisz a tak się bałes jak coś mam wiązke P i T i czujki
  10. Coś się dzieje w temacie ?
  11. Jakie masz teraz mapy i soft ? PS odznaczyłem ten mikrofon i błąd zniknął muszę tylko zobaczyć czy działa zestaw głośnomówiący tak jak trzeba, ale błędu niema. Został mi tylko data set i invalid seciurity. Może ma ktoś pewne mapy 25? chciałbym sformatować (ale dalej nie wiem jak) i wgrać na nowo.
  12. invalid seciurity nie moge w ogole usunac wkladam SD odpalam pokazuje się obraz i napis zebym nacisnac duze pokretlo poczym naciskam i nic sie nie dzieje.
  13. Stąd mam wszystko. http://www.a5oc.com/forums/a5-general-q/113737-mmi-3g-3gp-navigation.html Czyli powinienem jeszcze raz wgrać soft ? i mapy ? Może masz jakieś z pewnego źródła ? to wydawało mi się pewne.
  14. a probowales zaznaczyc tylko drugi juz po zmianie tych olei ?
  15. Mam błąd 03175 lub 03157. Ponoć to przez to ze nie zrobilem formatu przed wgraniem. Próbowałem z zielonego menu robić ale coś tam poszło mapy niby znikły ale jak wszedłem w HDD to były jakieś pliki próbowałem kilka razy i nic. Mapy mam 6.24.2 a soft 942. mapy soft i aktywator map dziala. o5com
  16. może w carbuss ma byc inaczej PDC ustawione przy samym tyle ? możesz tam poprobowac bo tutaj raczej wszystko ok. Jak zaznaczyles te oleje i PDC 1 lub 2 a nie oba na raz. I nie dziala to jedynie tam jeszcze bym widzial cos nie tak. Chyba ze masz jakies wyposazenie ktorego nie zaznaczylismy.
  17. Powiesz mi jak usunac to ? I czemu nie moge sformatowac dysku z mapa ? 03623 - Invalid Secruity/Release Code 000 - -
  18. Nie miałeś zaznaczyć oba tylko albo to pierwsze tylko albo to drugie tylko. Ja mam drugie ale to chyba wynika z tego że mam P+T. Te oleje pozaznaczałeś ? restart zrobiłeś ?
  19. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Poprzedni własciciel wymienial w skrzyni i dyfrze
  20. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie tylko Audi "mówi" że się nie wymienia. Każdy serwis ktory się zna tak mówi. Chyba lepiej dla nich gdyby zarobili na wymianie ? dynamiczna trochę kosztuje. PS ja mam manual i nie mam tych dylematów. Olej w skrzyni miałem wymieniany
  21. Carextdevice list zaznacz Oil level gauge Carfunctionlist to samo Oil level gauge. I teraz nie wiem jakie masz PDC przód i tył ? czy sam tył ? jak masz sam przód to powinno być zaznaczone CHYBA to 1 a jak P+T to to 2 (ja tak mam) Reszta powinna być ok. Nie zapomnij zrobić restartu MMI
  22. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Poszukaj sobie temat np Romco w b8 3.0tdi on miał założone na 1BL eibacha i do tego 19 cali a potem 20cali są foty w temacie. Ja jeżdziłem na 1BE i eibachu. Jak dla mnie zauważalny + na komfort. I też nie tylko ja tak stwierdziłem. Eibacha chyba ostatnio zakładał też Pucek na 1BE
  23. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Widać różnicę i komfort jest lepszy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.