Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Jest telefon podany. Zadzwoń.. poświęć 5 minut i będziesz wszystko wiedział.
  2. 1. L.e.s.t.e.r - BMW F30 - 10 Styczeń 2. mariusz36 - A4b8 -10 styczeń godz. 14 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
  3. 1. L.e.s.t.e.r - BMW F30 - 10 Styczeń 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
  4. Ja mam kearcher WD 2.3000 chyba jak dobrze pamiętam. Już 3lata. Odkurzam nim tak jak piszesz gruz, pył po KG. Ostatnio nawet piec centralny czyściłem nim kiedyś wode wciągałem z łazienki bo pralka mi wylała itp itd zaprawa klej odkurzam w garażu. Generalnie ciacham wszystko do dziś żyje i ma się dobrze. Płaciłem chyba 250zł za niego.
  5. Lem to zamiennik i to bardzo dobry jak nie najlepszy na tą chwilę. Chyba że chcesz ori pisz na pw moze zalatwie
  6. Jak ktoś umówi termin to proszę o info w temacie żebym mógł kontrolować kto jest już umówiony a kto się jeszcze nie umówił. Wrzucę jeszcze info na a5forum
  7. Regulamin i ceny tak jak wcześniej, jedyną zmiany są ceny za BMW (taniej bo większość robi już przez OBD), oraz niższa dopłata za remap DSG. Jeżeli akceptujecie to możnq dzwonić i się umawiać. Terminy najpóźniej do 2 lutego. 1. Promocja obowiązuje jeżeli zbierze się na liście oraz umówi na termin co najmniej 10 osób. 2. Usługa obejmuje wykonanie diagnostyki, pomiarów przed i po na hamowni obciążeniowej oraz wykonanie indywidualnego oprogramowania sterującego silnikiem. 3. Cennik: Samochody w których można wykonać modyfikację przez złącze diagnostyczne: Diesel: - wszystkie silniki, wszystkie marki (którymi się zajmujemy) do 4 cylindrów z jedną turbosprężarką 1000zł - wszystkie silniki, wszystkie marki (którymi się zajmujemy) powyżej 4 cylindrów z jedną turbosprężarką 1300zł - 8 i więcej cyl oraz silniki bi-turbo 1400zł - ciężarówki 2000zł Benzyna (grupa VAG): - 1.8T - (Sterownik ME7) - cena po rabacie 1100zł - TFSI - (Sterownik MED9) - cena po rabacie 1250zł - TSI - (Sterowniki MED17) - cena rabacie 1400zł - TSI - (Sterowniki SIMOS) - cena rabacie 1600zł - 3.0TFSI - 1700zł (wliczone dopłaty quattro, automat) Dopłaty: +100zł automat, +100zł 4x4, remap dsg/s-tronic +200zł (w cenie wliczona dopłata 100zł za automat) Inne sterowniki i marki - rabat wg indywidualnych ustaleń telefonicznych. 4. Samochody w których w celu wykonania modyfikacji konieczny jest demontaż sterownika silnikowego - cena z punktu 3 plus dopłata 300zł Nie jestem w stanie określić z góry czy w samochodach od 2009r trzeba będzie demontować sterownik czy też nie, właściciele takich pojazdów muszą być przygotowani na taką ewentualność. 5. BMW - aktualnie większość modeli tuningujemy przez OBD. Cennik: Diesel - jak w punkcie 3. Benzyna 1.6T i 2.0T - 1600zł (bez różnych poziomów mocy ECO PRO/COMFORT/SPORT) 3.0T - 2000zł (bez różnych poziomów mocy ECO PRO/COMFORT/SPORT) W przypadku konieczności otwierania sterownika +300zł. 6. Wszystkie ceny są cenamni brutto. 7. Promocja dotyczy seryjnych silników (modyfikacja Stage 1), dozwolona jest maksimum jedna niewielka modyfikacja mechaniczna- np. większe wtryski, fmic, niewiele większe turbo. O tym czy modyfikacja klasyfikuje się jako "jedna niewielka modyfikacja" decyduje DYNOSOFT. 8. Prosimy o przyjeżdżanie sprawnymi pojazdami. W przypadku niemożności wykonania tuningu (z powodu złego stanu technicznego pojazdu, przyjechania samochodem już zmodyfikowanym lub jakiejkolwiek innej niezależniej od DYNOSOFT) wynosi 200zł. 9. Promocja nie obejmuje osób, które kiedykolwiek były umówione w naszej firmie na termin tuningu i się na dany termin nie stawiły bez uprzedniego powiadomienia. Tel do ustalania terminów bezpośrednio do Wojtka. 606 34 11 44 od 10-17 od pon do piąt. Dzwonicie mówicie że jesteście z forum a4 na grupówkę.
  8. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    poduchy mam.
  9. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś chętny na zderzak przód competition ? lub kiere ściętą skóra gładka stan bdb.
  10. Możemy to zrobić na przełomie styczeń/luty. Ci którym zależy na już mogą iśc na 1 rzut. Wszyscy potwierdzają ? ktoś chce się dopisać ?
  11. Zaczynamy działać. Terminy są albo teraz na styczeń albo poczatek lutego.
  12. Ja na heblach s4 zrobiłem 50tyś i też nie było widać jakiegoś większego zużycia tyle że ja głownie autostrada
  13. W C7 chyba tylko bi-turbo miało ten zacisk. i w a7 też był.
  14. W C7 zgadza się też były. Zastanawiam się czy to jest dokładnie to samo czy są jakieś różnice ?
  15. Jeszcze 5. Akebono S5 B9 350mm Te 356mm w A8 D4 w jakich motorowniach były? Od S8 D4 chyba też podchodzi 6tłok tak ?
  16. Nie mam takich styranych. Na ogol takich nie biorę, ale jakas ze sladami eksploatacji tez znadję. Mam chyba 3-4szt
  17. Czarna będzie z czarną lub białą/srebrną nicią.
  18. Powiem Ci że taką stalowoszarą miałem tylko raz
  19. ale koniecznie chcesz ze znaczkiem RS4 ? bo taka z sline lub bez znaczka plaską mogę ogarnąć
  20. Wizualnie jest inne przecież inna poducha itd.
  21. Od Q7 zacisk Ci nie podejdzie. 6tłok brembo zakładają chyba od TT jeżeli dobrze kojarzę.
  22. Kto jezdzi na 9J et 37 20 cali ?
  23. Ale chyba nie chcesz tyle wywalic za kiere
  24. Podejdzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.