Treść opublikowana przez Gigs
-
Silnik nagle przestał odpalać
Kolego popuść jedną z nakrętek na którymś z wtrysków i zobacz czy idzie paliwo podczas kręcenia rozrusznikiem. Jak nie to masz uszkodzony prawdopodobnie elektrozawór na pompie wtryskowej. Widać go z góry jak patrzy się na pompę. Za nastawnikiem od strony grodziowej.
-
peknięty przewód od odmy??
Czyli powiadasz kolego że lepiej wymienić na tą krótką wersje jak miałem zamontowane wcześniej czyli z separatorem.
-
peknięty przewód od odmy??
Panowie ja mam taką przypadłość, że po wymianie tego przewodu odmy właśnie po około dwóch tygodniach znowu mi pękł w tym samym miejscu na dole przy bloku. Kupiłem zamiennik firmy topran za 60zł. Czy ktoś spotkał się już kiedyś z takim przypadkiem i może wie co może być przyczyną ?? Pozdrawiam
-
Vcds powtarzające się błedy czy wymieniać ??
Witam skasuje błędy i za jakiś czas znowu się pojawiają np za 3-4 dni, co mam wymienić lub co zrobić żeby się nie powtarzały czy n109 może wywalać od nie sprawnej przepływki ? 3 Faults Found: 17946 - Fuel Shutoff Solenoid (N109): Open or Short to Ground P1538 - 35-10 - - - Intermittent 18062 - Please check DTC Memory of Instrument Cluster P1654 - 35-10 - - - Intermittent 17664 - Engine Coolant Temp Sensor (G62): Open or Short to Plus P1256 - 35-10 - - - Intermittent
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
Witam A ja mam taki problem że zarówno świece w silniku jak i te od podgrzewacza grzeją mi nawet w lato. Który czujnik jest za to odpowiedzialny G62 czy G72 ? Na vagu nie ma błędu żadnego z czujników. Był za to odpowiedzialny uszkodzony G62.
-
VAG Zielona Góra Żary Żagań Szprotawa
Kolego Animal0911 ja mam u siebie Win 7 ale 32 bity, więc mógłbym podjechać do Ciebie i na moim lapku byśmy zrobili ?
-
VAG Zielona Góra Żary Żagań Szprotawa
Witam Czy ktoś z Szanownych kolegów podpiął by VaGA żeby zrobić logi dynamiczne ?
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Witam Koledzy czy poratowałby mnie ktoś z Was vagiem i podpiął auto pod kompa żeby zrobić logi dynamiczne ? Jestem z lubuskiego z okolic Żar ale tutaj lipa jest ze spotami
-
Po wymianie na nowy termostat(wehler) temperatura dochodzi do 80 po czym nagle spada
Odnośnie tego termostatu ja w swojej B4 1Z w zimie około -5stopni C miałem po 5km 90stopni i "Afryke" w aucie czy w A4 ma być inaczej ?
-
Prośba o opis wtyczki pompy wtryskowej 8pin i 3pin
Witam kolegów Miałbym prośbę do kolegów którzy znają się na rzeczy o opisanie mi wtyczki pompy wtryskowej w silniku AFN - 8pin i 3pin z pinami i kabelkami który za co odpowiada. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam całą ekipe a4-klub.pl