Treść opublikowana przez piotrekb90
-
[B5 AFN] Tylne zawieszenie w quattro
Ile kosztuje regeneracja tylnego zawieszenia w B6 1.8T Q?? Chodzi mi o same wahacze, drążki itp. Mógłby mi ktoś tak orientacyjnie powiedzieć??
-
Ile pali Wam gazu?
Termostat do wymiany kolego skoro nawet w lecie nie lapie Ci 90 stopni.
-
[B5 AFN] Wymiana/naprawa wtrysków i pompy - jakie koszty??
Poprawione...może ktoś odp na moje pyt??
-
[B5 AFN] Wymiana/naprawa wtrysków i pompy - jakie koszty??
Tak jak w temacie Panowie...chodzi o silnik 1.9 AFN w B5. Może mi ktoś nakreślić ile to może kosztować tak żeby było dobrze zrobione i na lata...
-
[ALL B5] Zawieszenie sportowe czy gwint
Ty grzebałeś coś przy tym zawieszeniu czy jak kupiłeś autko to takie już było?? Nie wiem jak wam ale mnie się podoba na zime taki zawias to miodzio + jeszcze
-
[B5 AFN] Jak podnieść zawieszenie
O oponach też myślałem :> :> ale teraz o sprężyny pytam czy są jakieś wzmacniane żeby jeszcze wyżej stało autko niż na 1ba...
-
[B5 AFN] Jak podnieść zawieszenie
Są jakieś springi które podniosą autko wyżej niż na 1ba?? Cos w rodzaju audi Allroad...
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
Konkretnie chodzi o to żeby na lato założyć -35 a na zime zakładać 1ba bo mieszkam w takiej okolicy ze w zimie byłoby bardzo ciężko jeździć na obniżonym zawiasie i żeby nie jeździć dwa razy do roku zbieżność ustawiać...wiec po wymianie samych amorków i sprężyn trzeba ustawiać zbieżność??
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
Czy da się wymienić komplet (amorki sportowe i sprężyny -35) na 1ba i odwrotnie bez późniejszego ustawiania geometrii?? I czy nie ma z tym jakiegoś problemu??
-
[ALL B5] MTS_Technik - opinie i test online amortyzatorów
Kolego M3I ile zapłaciłeś za Kayaby ULTRA SR??
-
[B5 AEB] Zawieszenie gwintowane z regulacją twardości
A na jaką wysokość maksymalnie można takie zawieszenie podnieść??
-
[B5 AEB] Zawieszenie gwintowane z regulacją twardości
Tak jak w temacie. Jaki gwint polecacie z regulacją twardości do B5 1.8 T QUATTRO?? Cena do 4 tys najlepiej coś poniżej 3 tys :> i jeszcze jedno pytanko jeśli gwint jest podniesiony na maxa to wysokość auta można porównać do zawieszenia 1ba?? Pozdrawiam!!
-
[ALL B5] MTS_Technik - opinie i test online amortyzatorów
Chodzi mi o fotkę autka jak stoi na takim setupie...
-
[ALL] Koszty utrzymania silników 4 cylindrowych a V6...
Coś mi się rozjaśniło w głowie a więc dzięki chłopaki za odp. Pozdr!!
-
[ALL] Koszty utrzymania silników 4 cylindrowych a V6...
Jakie są koszty utrzymania silników 4 cylindrowych jak 1,8 czy 1,8T a V6 np 2,4 lub 2,8...po pierwsze to więcej oleju wchodzi do silnika i droższe ubezpieczenie to wiem, a ile kosztuje wymiana rozrządu (mówimy tylko o dobrych częściach). Interesuje mnie jeszcze spalanie w tych silnikach V6... Pozdrawiam i proszę o pomoc...
-
[ALL B5] MTS_Technik - opinie i test online amortyzatorów
Kolego fotka by się przydała jeśli to nie problem...w celach porównawczych oczywiście
-
[B5 AEB] Kilka problemów z 1,8T
Panowie a jak sprawdzić ciśnienie doładowania turbosprężarki???
-
Ile pali Wam gazu?
vario-tech jaki ty masz pojazd?? Pytam bo nigdzie nie mogę znaleźć odp na moje pyt...
-
[ALL B5] GAZ
lukasz a ile Ci pali gazu?? Miasto i trasa...
-
[ALL B5] Eibach pro kit -30 a amortyzatory
Panowie a montujecie rozpórki kielichów przednich??
-
[ALL B5] Eibach pro kit -30 a amortyzatory
A amorki od MTS-a zgrały by się z tymi springami?? To pytanie czysto teoretyczne... Co o tym myślicie?
-
[ALL B5] LPG i olej silnikowy ??
Popieram olej półsyntetyczny jest gęstszy od fullsyntetyka!!!
-
[ALL] Zawieszenie gwintowane firmy AP ...słyszał ktoś może?
Jaka cena springów??
-
CO sadzicie o tych gwintach LOWTEC ?
Czy te gwinty LOWTEC da się regenerować??
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
A ile może kosztować regeneracja/wymiana turbo??