Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piotrekb90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piotrekb90

  1. Ile kosztuje regeneracja tylnego zawieszenia w B6 1.8T Q?? Chodzi mi o same wahacze, drążki itp. Mógłby mi ktoś tak orientacyjnie powiedzieć??
  2. Termostat do wymiany kolego skoro nawet w lecie nie lapie Ci 90 stopni.
  3. Poprawione...może ktoś odp na moje pyt??
  4. Tak jak w temacie Panowie...chodzi o silnik 1.9 AFN w B5. Może mi ktoś nakreślić ile to może kosztować tak żeby było dobrze zrobione i na lata...
  5. Ty grzebałeś coś przy tym zawieszeniu czy jak kupiłeś autko to takie już było?? Nie wiem jak wam ale mnie się podoba na zime taki zawias to miodzio + jeszcze
  6. O oponach też myślałem :> :> ale teraz o sprężyny pytam czy są jakieś wzmacniane żeby jeszcze wyżej stało autko niż na 1ba...
  7. Są jakieś springi które podniosą autko wyżej niż na 1ba?? Cos w rodzaju audi Allroad...
  8. Konkretnie chodzi o to żeby na lato założyć -35 a na zime zakładać 1ba bo mieszkam w takiej okolicy ze w zimie byłoby bardzo ciężko jeździć na obniżonym zawiasie i żeby nie jeździć dwa razy do roku zbieżność ustawiać...wiec po wymianie samych amorków i sprężyn trzeba ustawiać zbieżność??
  9. Czy da się wymienić komplet (amorki sportowe i sprężyny -35) na 1ba i odwrotnie bez późniejszego ustawiania geometrii?? I czy nie ma z tym jakiegoś problemu??
  10. Kolego M3I ile zapłaciłeś za Kayaby ULTRA SR??
  11. A na jaką wysokość maksymalnie można takie zawieszenie podnieść??
  12. Tak jak w temacie. Jaki gwint polecacie z regulacją twardości do B5 1.8 T QUATTRO?? Cena do 4 tys najlepiej coś poniżej 3 tys :> i jeszcze jedno pytanko jeśli gwint jest podniesiony na maxa to wysokość auta można porównać do zawieszenia 1ba?? Pozdrawiam!!
  13. Chodzi mi o fotkę autka jak stoi na takim setupie...
  14. Coś mi się rozjaśniło w głowie a więc dzięki chłopaki za odp. Pozdr!!
  15. Jakie są koszty utrzymania silników 4 cylindrowych jak 1,8 czy 1,8T a V6 np 2,4 lub 2,8...po pierwsze to więcej oleju wchodzi do silnika i droższe ubezpieczenie to wiem, a ile kosztuje wymiana rozrządu (mówimy tylko o dobrych częściach). Interesuje mnie jeszcze spalanie w tych silnikach V6... Pozdrawiam i proszę o pomoc...
  16. Kolego fotka by się przydała jeśli to nie problem...w celach porównawczych oczywiście
  17. Panowie a jak sprawdzić ciśnienie doładowania turbosprężarki???
  18. vario-tech jaki ty masz pojazd?? Pytam bo nigdzie nie mogę znaleźć odp na moje pyt...
  19. lukasz a ile Ci pali gazu?? Miasto i trasa...
  20. Panowie a montujecie rozpórki kielichów przednich??
  21. A amorki od MTS-a zgrały by się z tymi springami?? To pytanie czysto teoretyczne... Co o tym myślicie?
  22. Popieram olej półsyntetyczny jest gęstszy od fullsyntetyka!!!
  23. Czy te gwinty LOWTEC da się regenerować??
  24. A ile może kosztować regeneracja/wymiana turbo??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.