Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piotrekb90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piotrekb90

  1. no to mnie teraz powaliłeś tą ceną...
  2. A jest sens go wymieniać?? I ile może kosztować wymiana kata??
  3. Jak przygotować silnik 1.8 T do montażu gazu?? Załóżmy że wszystkie podzespoły, czujniki itp itd sprawne. Trzeba coś wymienić przed gazowaniem?? W faq jest mowa żeby wyciąć kata czy to jest konieczne?? Za wszelkie informacje dziękuje. Pozdr.
  4. Trzeba coś jeszcze wymieniać oprócz sprężyn i amorków (np. zestaw Eibach Pro Kit lub FK) chcąc obniżyć i usztywnić autko?? Chodzi mi o wahacze...
  5. Szkoda tylko że B6 + Eibach to juz cena kosmos...A jeśli chciałbym założyć zawieszenie 1be (bo z tego co wiem to ono jest obniżone o 20 mm) to co byście mogli polecić?? Cena będzie niższa??
  6. Więc FK High Tec jest twarde...a może ktoś mi polecić coś bardziej komfortowego?? -30 to jest max...
  7. No no fajnie wyszło ale Ty masz gwint FK czy kit??
  8. A jeśli np standardowe zawieszenie to 1bv to czy moge zmienic na 1be?? Muszę zmienić tylko sprężyny i amorki czy coś jeszcze??
  9. Tomson i jak się autko sprawuje na tym zawieszeniu?? Może jakieś fotki...
  10. Podłączam się do tematu. Które z tych zawieszeń 1BA, 1BE, 1BV jest najbardziej twarde i najniższe??
  11. Bardziej twardo będzie na sprężynach i amorach sportowych -30 (np MTS lub FK) czy na gwincie ustawionym na -30?? Chodzi o to żeby nie stracić za dużo na komforcie... Fele 17 z oponami 225/45. Kumpel chce swoją A4 (2.4 V6, 99') obniżyć troszkę...pomożecie?? ps. forum przeszukałem ale nie znalazłem odp na jego pyt...
  12. Odświeżam temat. Powiedzcie mi Panowie jak te silniki sprawują się na gazie. W mojej okolicy gość montuje stag300 i słyszałem dobre opinie o nim i o tej instalce że jest zalecana do tego włąśnie silnika. Czy spadek mocy jest zauważalny, przełączanie z Pb na LPG, ile pali taki silnik...Pozdrawiam!!
  13. A jak dlugo masz zalozona instalke?? I przy jakich obrotach zaczyna dzialac turbo?? Czy ono pracuje caly czas?? Jak to jest w tym silniku??
  14. A jak Tobie mateogda sprawuje się instalka w 1.8T?? Jaką masz?? Masz z nią jakieś problemy??
  15. I ja się podepne do tematu...Znajomy ma B6 z 2.0 FSI i chce założyć gaz do niej. U gazownika jeszcze nie był i najpierw chce zobaczyć opinie innych z tego forum. Czy to prawda ze ten silnik pobiera LPG i Pb jednocześnie?? Może ktoś ma taki silnik i założył instalke do niego...Pomożecie?? Pozdrawiam!!
  16. Witam!! Nie jestem jeszcze szczęśliwym posiadaczem posiadaczem AUDI A4 ale zamierzam kupić ten samochód dlatego zarejestrowałem się na tym forum żeby trochę się dowiedzieć do tej furce pozdrawiam!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.