Treść opublikowana przez adik1983
-
poszukiwany przycisk chromowany recznego hamulca a4 b6
witam gdzie mozna kupic przycisk hamulca recznego ten chromowany tylko serwis
-
osłona podwozia a4 b6 avant
panowie mam pytanie mam podziurawiona osłone podłogi od stony pasażera jaka czesc musiałbym zakupić tzn jak sie fachowo ta osłona nazywa i z ilu częsci sie składa moze ma ktos ryskunki zdjecia jakies
-
Kierownica multifunkcyjna zamiana
ale ja tylko samo koło chce wymienic airbag z multifunkacja zostaje
-
Kierownica multifunkcyjna zamiana
Witam mam u siebie kiere multifunkcyjna w audi ale jest troszke wytarta czy jest mozliwosc podmiany tej kiery na zwyklą czteroramienna i włożenie airbagu z mojej z multifunkcja jak to jest
-
witam dwumas jakie obajwy
panowie ogladalem dzisiaj a4 b6 z zamiarem zakupu 1,9 131KM tylko zastanawia mnie po czym poznac czy dwumas jest okej jakie sa objawy i czy jak nacisne na pedal sprzegla to czy normalne jest ze cos mozan wyczuc na pedale lekkie wibracje czy to zly objaw czy w tdi to normaln
-
Dmuchawa pracuje tylko na 4 biegu
witam wlutowałem ten bezpiecznik o mocy 192 stopni C i niby działa a nieraz nie działa od czego to zależy i cos tak jakby smiedziało w aucie oryginalny opornik miał 184 stopnie C
-
Dmuchawa pracuje tylko na 4 biegu
a jak to sie nazywa fachowa ja mieszkam w malej miescinie i ciezko bedzie takie cos kupic
-
Dmuchawa pracuje tylko na 4 biegu
kolega mówił ze tam opornik taki jest trzeba wlutowac nowy ale nie wiem jaki zamowić o jakiej mocy moze ktos wymieniał tego opornika i pomoze mi
-
Dmuchawa pracuje tylko na 4 biegu
witam w moim a4 b5 1.8 benzynka bez klimy na pierwszych 3 biegach nie chodzi dmuchawa na czwartym chodzi normalnie co to moze byc
-
bluetooth 1
mam do sprzedania urzadzenie takie jak na tej aukcji tylko ze taniej używane sprawne KENWOOD KCA-BT300 KCA-BT200 BLUETOOTH ADAPTER (2614551078) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. cena jaka mnie interesuje to 250 zł tel 606693387
-
Kłopot z podłączeniem nieorginalnego radia Alpine
i bedzie gralo
-
Kłopot z podłączeniem nieorginalnego radia Alpine
niebieski tylko nie pamietam ten z zoltej wtyczki
-
Kłopot z podłączeniem nieorginalnego radia Alpine
u kolegi w avancie to gra a w sedanie u mnie nie chce cos pewnie nie odlaczone cosik jest ---------- Post dopisany at 08:38 ---------- Poprzedni post napisany at 08:37 ---------- pamietam ze ktorys z kabli byl niepodlaczony a pwoeidz do tej czerwonej kostki wchodzi ta zółto zielona z auta tak
-
Kłopot z podłączeniem nieorginalnego radia Alpine
coś takiego mam Głośniki tył + sub Adapter do Audi A3 A4 A6 A8 (2522068276) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wszytkie kostki podlaczylem i graja tylko glosniki przednie a yl nie
-
Kłopot z podłączeniem nieorginalnego radia Alpine
witam posiadam audi a4 b5 sedan mam klopot z podlaczeniem radiaalpine posiadam adapter aktywnego tylu wszystko podlaczyłem graja przednie głosniki a tylne w polce nie graja co jeszcze musze podlaczyc moze ktos mi to wytłumaczy
-
Dziwne stuki w tylnym zawieszeniu avant
ale czy w audi a4 b5 występuje jakis łacznik stabilizatora z tyłu
-
Dziwne stuki w tylnym zawieszeniu avant
mam pytanie od czasu do czasu slychac stuki w tylnym zawieszeniu tuleje metalowo gumowe wymieniłem na nowe i dalej czy mogo to byc górne mocowania amortyzatora wyrobione na przegladzie sprawdzalem amorki i sa jeszcze wporzadku
-
Pokazały mi się następujące błędy
ponowiłem próby i wyszło coś takiego VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM co z tego wyczytacie z tych logów
-
witam czy ktos z tego cos odczyta
Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ---------- Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ---------- pierwszy dynamiczny na 3 biegu drugi na 4 ' ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ---------- Grupy: 003,008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ---------- Grupy: 003,008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ---------- statyczne Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Pokazały mi się następujące błędy
Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ---------- Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ---------- pierwszy dynamiczny na 3 biegu drugi na 4 ' ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ---------- Grupy: 003,008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ---------- Grupy: 003,008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ---------- statyczne Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Pokazały mi się następujące błędy
jakie logi zrobić
-
Pokazały mi się następujące błędy
na vagu wyskoczyly nastepujace bledy: 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent 00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71) 28-00 - Short to B+
-
Jaki radioodtwarzacz wybrać?
witajcie mam seryjne nagłośnienie w audi a4 b5 avancie z subem oryginalnym mam takie pytanie czy lepiej zostawić oryginalne radio concert i podpiac do tego zmieniarke cd audi czy moze radio alpine 9874 rr z czerwonym podświetlaniem co bedzie dobrze na tych oryginalnych głośnikach grało czy concert w zupełności wystarczy czy alpine bedzie grało lepiej na tym nagłośnieniu oryginalnym
-
"Zadyszka" na 3,4 biegu tak w granicach 3 tys już
a czym ta rurka sie wypelnila ja ja czyscilem kiedys i nie pomoglo ---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ---------- wydaje mi sie ze turbo nie ciagnie równo moze to byc wina zaworka ---------- Post dopisany at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ---------- jak bylo zimniej nie bylo tego teraz w te upaly objaw sie pokazał
-
"Zadyszka" na 3,4 biegu tak w granicach 3 tys już
witam miałem jakis czas spokoj z ta zadyszka i znowu sie pojawiła na 3 biegu i 4 biegu przy okolo 3 tys obrotow na 1 i drugim tego nie ma czym to może być spowodowane ---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ---------- kto w lubuskim zajmuje sie czyszczeniem turbo albo regeneracją