Treść opublikowana przez lapidem
-
kamera cofania
Jak masz Ledy to możesz podłączyć sobie pod czujniki cofania w okolicach modułu w bagażniku i będzie okej..
-
kamera cofania
Ja u siebie w Basicu założyłem, ale nie ori i bez modułu sterującego
-
mapa MMI 3G Basic
wszystko masz w archiwach, które trzeba rozpakować. Act to aktywator, a w plikach masz eu wsch i zachód
-
kamera cofania
W moim przypadku po podpięciu pod żarówkę cofania kamerka wariowała, wiec podpiąłem pod czujniki cofania i działa okej.
-
kamera cofania
Od przycisku P idzie kabelek zasilający do kamery, więc można kamerkę podpiąć np pod żarówkę wstecznego
-
kamera cofania
Tak
-
kamera cofania
Park/Steer Assist (J446) Part No SW: 8K0 919 475 T Cent. Elect. (J519) Part No SW: 8K0 907 063 P Information Electr. (J794) Part No SW: 8T1 035 652 G
-
kamera cofania
U mnie w 3G LOW odpaliłem kamerkę od chinola i działa czujniki z tyłu, brak przycisku P
-
[B7 BKE] Trzęsie silnikiem i budą
np. Millers Oils Engine FLUSH
-
Ubezpieczenie Compensa znowu chca kasy ?
zgodnie z ustawą, nabywca zobowiązany jest w ciągu 30 dni od zakupu pojazdu poinformować ubezpieczyciela o tym, że jest nowym właścicielem oraz udać się do najbliższej jednostki zakładu ubezpieczeń w celu przepisania ubezpieczenia. Zakład ubezpieczeń może dokonać ponownej kalkulacji należnej składki od dnia zakupu pojazdu, uwzględniając zniżki i zwyżki nabywcy – proszę pamiętać, że ubezpieczyciel ma do tego prawo. Udając się do towarzystwa, należy wziąć ze sobą wszystkie potrzebne dokumenty i zaświadczenia: umowę k-s bądź fakturę, zaświadczenie o zniżkach OC (ewentualnie naszą ostatnią polisę OC), prawo jazdy, dowód osobisty itp. Nie dziwmy się, kiedy otrzymamy pismo wzywające do zapłaty od ubezpieczyciela – najwyraźniej zbywca pojazdu dostarczył dowód sprzedaży pojazdu (umowa k-s, faktura), a zakład ubezpieczeń dokonał kalkulacji składki. Może być ona wysoka, ponieważ, nie mając informacji o zniżkach klienta, ubezpieczyciel kalkuluje składkę na stawkach podstawowych. Gdy dostarczymy do towarzystwa odpowiednie zaświadczenie, składka ulegnie zmniejszeniu.
-
kamera cofania
czy bez czujników z przodu i bez podłączania do przycisku "P" kamerka będzie działać?
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
A4 B8 2011r - AXA 469zika
-
Mapy do nawigacji między zegarami fis
nie problem jest w ściągnięciu działającej, tylko problem jest tak nagrać żeby to chodziło nie na każdej nagrywarce, nie na każdej płytce i nie każdym programem nagrasz to w ten sposób żeby działało... poszperaj po necie - wszystko jest opisane
-
A4 B6 podswietlenie listwy
https://a4-klub.pl/topic/297087-listwy-dekory-led/
-
kupno kamerki samochodowej
Miałem tak samo, formatowanie karty w kamerce i przywrócenie ustawień fabrycznych pomogło
-
1.9 TDI BKE - Błąd 16618 w sterowniku silnika + Logi do analizy
Spróbuj go trochę pomęczyć na niższych biegach przy wyższych obrotach - na czerwone pole ile się da Jak to nie pomoże to kierownice turbiny do czyszczenia, a o cudownych preparatach zapomnij.... 190km/h to realna prędkość max tego silnika... - chyba że i mój silnik coś boli
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
ja również wziąłem LINK4, Full zniżki itd... 538,6 zł w tym Pakiet OC Link4 (laweta, auto zastępcze, asistance opony) i nawigacja naviexpert na rok(narmalnie 69zika w promo)
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Ciekawe czy któreś quatro porodziło by sobie z wyjechaniem z takiej zaspy :> https://www.facebook.com/krosno112/videos/1386796531352682/ Filmik pokazuje realne warunki pogodowe z dnia dzisiejszego
-
Jaki telefon po Z1compact?
Zawężę troche kryteria Spośród poniższych który byłby najsensowniejszym wyborem pod katem aparat/bateria/wytrzymałość ? Xiaomi Redmi 3s 32GB Huawei P9 Lite LG X Power LG X Cam
-
Jaki telefon po Z1compact?
Dużo dobrego czytam o Xiaomi, ale może być problem z późniejsza odsprzedażą w związku z tym że wielu ludzi sceptycznie podchodzi do nich... Samsung mnie odrzuca jakoś... Zaciekawił mnie ten LG G4, ale widzę że coraz mniej jest ich w sprzedaży. Jaki jest jego następca Lg G5 czy raczej X CAM
-
Jaki telefon po Z1compact?
Hejka Mojej połówce znudził się już telefon i trzeba rozglądać się za nowym.... Obecnie ma Sony Z1 compact ale zaczyna robić się już dla niej za mały... Co byście polecili jako następcę? W grę wchodzą tylko nowe, podstawą jest aparat robiący ładne zdjęcia, ekran około 5cali, nie gorsza bateria, nie wolniejszy miło byłoby jakby był wodoodporny... Cenowo coś około 800-1600 :> Doradźcie coś bo ja już mam straszny mętlik.....
-
Standardowy halogen H7 słabo świeci - jakie zabiegi?
OSRAMY NB są przereklamowane, lepiej zastanowić się nad Tungsram 120% bo świecą prawie identycznie i tez trzeba je raz na rok wymienić
-
Pomoc kolizja nie z mojej winy
idź do ASO pogadać, bierz auto zastępcze i czekaj na naprawę
-
17-stki do audi A4 B6
trochę mało informacji o oponach jakie tam są.. natomiast jeśli chodzi o sam wzór to o gustach się nie dyskutuje.. ale wyglądają optycznie na max 16"
-
[B6 BKE] Srebrny avant by pawloo
Ładna sztuka