Witam, nazywam się Arek moją pasją są włoskie auta głównie fiaty...
Jednak posiadam też audi a6 (c5, 2,8 q) w tej chwili moja żona jest na etapie poszukiwaniu innego auta (miała opla astre2) i wybór padł raczej na audi a4 w kombi, najlepiej w 2.5tdi w roczniku 99-00 czyli jak widzę po małym lifcie.
Pieniądze jakimi dysponujemy to ok 21tyś zł i nie wiem czy z taką kwotą można do tego podchodzić