Treść opublikowana przez aju
-
[B6 AWX] Nie grają tylne głośniki (radio Chorus)
może kup mały wzmacniacz, 4 kanałowy schowaj go ładnie i do niego podłącz głośniki... wtedy będziesz zadowolony
-
[ALL B5] Moja granatowa A czwórka
gratuluje zapału z tym climatroniciem A Powiedz FISa zakładałeś sam więc wiesz czy trzeba coś poza manetką dokupić? jakieś czujniki wiązki czy że tak powiem p&p bo właśnie się chcę za to zabrać a inżynierem nie jestem w tej kwestii przydała by się mała "gleba"
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
ja jeżdżę tylko na president florida, na każdym aucie, nawet na busach :>
-
Zdrowych spokojnych
- [B5 AJM] Niebieski dym, spadek mocy
zwróć uwagę na turbo w 1 kolejności i bądź dobrej myśli że olej nie dostał się na zimną stronę turbiny. Ale ogólnie dobrze to nie wygląda.- [B6 AWX] Samochód stracił dynamikę - czy przyczyną mogą być szersze opony ?
Dla mnie to nierealne, nie czuję różnicy w 115konnym dieslu między 16kami ori czy 19kami które dziś założyłem- [B5 AJM] Syczy po wyłączeniu silnika
To nie to, sprawdziłem właścnie. Widzę że parę osób mówi że klima, w dziale klimatyzacja też przeczytałem że syczy po wyłączeniu i to norma.... więc chyba tak ma być- [B5 AJM] Syczy po wyłączeniu silnika
znajomy mi mówi że ma tak w octavi od nowości, mówi że w aso powiedizeli mu że coś się tam wyrównuje Powiem że miałem 9 aut wszytki z klimą i 1raz takie coś jeśli to klima oczywiście- [B5 AFN] Śnieżka gaśnie od razu po włączeniu
nie ma sznas żeby z taką dziurą klima wogóle działała dłużej niż parenaście sekund Wiesz jakie tam jest ciśnienie? Albo dziury nie było i klima działała i jak się pojawiła to przestała działąć... albo nie działała bo była taaaka dziura- [B5 AJM] Syczy po wyłączeniu silnika
Witam Od paru dni zwróciłem uwagę na to że po zgaszneiu silnika i wyjściu z auta słyszę syczenie, tak jak by jakiś gaz czy powietrze uciekało z koła (mniej więcej taki efekt dźwiękowy, aczkolwiek nie tak głośny jak przy kole) Dźwięk zachodzi mniej więcej z okolic podszybia patrząc od przodu auta po lewej stronie akumulatora, widziałem tam rurkę klimy między innymi. Słychać go też w środku jak by zza schowka. Gdyby gaz wydostawał się z klimy na zewnątrz to na pewno by już nie działała a chodzi wyśmienicie. Zastanawia mnie czy nie jest to jakoś wewnątrz układu i cyz jest to normalne lub co to może być. Nie pisałem tego w dziale klima bo nie wiem czy to jest klimatyzacja. Dodam że nie wiem czy w dzień to się robi bo nie słyszałem tego jakoś... dopiero wieczorami w garażu- [ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
piękna ilość szpachlu poza tym detalem gratuluje zmian i zapału- [ALL] Omijajcie poniższe stacje paliwowe
poleceam nie polecam? bo co po hotdogi były za słone? konkrety czmeu polecacie lub czmeu odradzacie, wtedy to ma sens- [B5 AJM] Zwalczanie niechcianych odgłosów silnika
1. bagnet oleju nie wpada mi w wibracje, aczkolwiek góra silnika dzielnie się porusza 2. nie zauważyłem u siebie żeby napinacz paska jakoś drgał? w sensie trzęsł się u siebie poza typowym dźwiękiem ajm-a nic nie słyszę- [B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
ja bym powiedział dobrze że nie sedan :gwizdanie:- [B5 AFN] Nowe oczka niuni
bo mamy to auto od nowości i wiem bo 2 tygodnie temu zmieniali im palnik bo się rozświecił na różowo już.... Nie jest ani trochę niebiesko.... jest biało- [B5 AFN] Nowe oczka niuni
mylisz się kolego, moi rodzice w phaetonie 3.0tdi mają oryginalnie żarniki 6k- [B5 AAH] Osiągi AAH
To chyba nie jest miarodajny wynik kolego.... auto ma 14lat, jak piszesz może świec może fitry może wskazywać że "serwisujesz" je jak się coś popsuje, przebieg pewnie też jest tylko licznikowy... Sprawdź auto na kompie a jak będzie wszytko ok to albo się przyzwyczaj albo zacznij od kompresji, pomiar jest w miarę tani a daje jakie takie rozeznaie o kondycji silnika.- [B5 AFN] Jak się nazywa ta część układu dolotowego (foto)?
nie widzę nic złego w kawałku węża za 5zł jeśli sprawdza się jak koledzy mówią to po co pisać o czymś takim jak nie chce słyszeć o częściach z maszyn i traktorów? czy koledzy mówią o adaptacji chłodnicy z traktora do audi? czy kawąłka węża gumowego?- [B5 1Z] Regeneracja turbiny
ja też nie znajomy tam regenerował i..... no i ma nową turbinkę tyle że za regenerację nikt mu nie zwrócił Jeśli ja bym miał taki wybór używana czy regenerowana to oczywiście regeneracja ale w dobrej firmie z gwarancją Jeśli Cię stać to oczywiście nowa, niestety to już naciąga budżet dość mocno... przynajmniej mój- [B5 AFN] Avancik z zapasem mocy ;)
ja też ale..... fajnie jak ludzie z mocnych benzynek mówią "ku#@ objechał mnie klekot"- [B5 AHU] Binkowy Krążownik Szos - 16.06.2011 aktualizacja
soczewka przodu i od razu inne auto- [B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
no faktycznie kolorowo ale w sumie mi się podoba ten niebieski Szkoda że ma małe radio, ah ale i tak jest piękna.... Gdyby tylko moja żona mi pozwoliła- [B5 AJM] Co to za sterownik ?
anteny fm czy gsm?- [B5 AJM] Co to za sterownik ?
nr tej skrzyneczki? Nie mam za mało miejsca na odczytanie- [B5 AJM] Co to za sterownik ?
Witam znalazłem jakiś sterownik / przekaźnik czy tez inne ustrojstwa w bagażniku po lewej stronie (nad zmieniarką) dochodzi do niego pare kabli chyba z metalowymi wtyczkami Ktoś wie co to jest? - [B5 AJM] Niebieski dym, spadek mocy