Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. może kup mały wzmacniacz, 4 kanałowy schowaj go ładnie i do niego podłącz głośniki... wtedy będziesz zadowolony
  2. gratuluje zapału z tym climatroniciem A Powiedz FISa zakładałeś sam więc wiesz czy trzeba coś poza manetką dokupić? jakieś czujniki wiązki czy że tak powiem p&p bo właśnie się chcę za to zabrać a inżynierem nie jestem w tej kwestii przydała by się mała "gleba"
  3. ja jeżdżę tylko na president florida, na każdym aucie, nawet na busach :>
  4. zwróć uwagę na turbo w 1 kolejności i bądź dobrej myśli że olej nie dostał się na zimną stronę turbiny. Ale ogólnie dobrze to nie wygląda.
  5. Dla mnie to nierealne, nie czuję różnicy w 115konnym dieslu między 16kami ori czy 19kami które dziś założyłem
  6. To nie to, sprawdziłem właścnie. Widzę że parę osób mówi że klima, w dziale klimatyzacja też przeczytałem że syczy po wyłączeniu i to norma.... więc chyba tak ma być
  7. znajomy mi mówi że ma tak w octavi od nowości, mówi że w aso powiedizeli mu że coś się tam wyrównuje Powiem że miałem 9 aut wszytki z klimą i 1raz takie coś jeśli to klima oczywiście
  8. nie ma sznas żeby z taką dziurą klima wogóle działała dłużej niż parenaście sekund Wiesz jakie tam jest ciśnienie? Albo dziury nie było i klima działała i jak się pojawiła to przestała działąć... albo nie działała bo była taaaka dziura
  9. Witam Od paru dni zwróciłem uwagę na to że po zgaszneiu silnika i wyjściu z auta słyszę syczenie, tak jak by jakiś gaz czy powietrze uciekało z koła (mniej więcej taki efekt dźwiękowy, aczkolwiek nie tak głośny jak przy kole) Dźwięk zachodzi mniej więcej z okolic podszybia patrząc od przodu auta po lewej stronie akumulatora, widziałem tam rurkę klimy między innymi. Słychać go też w środku jak by zza schowka. Gdyby gaz wydostawał się z klimy na zewnątrz to na pewno by już nie działała a chodzi wyśmienicie. Zastanawia mnie czy nie jest to jakoś wewnątrz układu i cyz jest to normalne lub co to może być. Nie pisałem tego w dziale klima bo nie wiem czy to jest klimatyzacja. Dodam że nie wiem czy w dzień to się robi bo nie słyszałem tego jakoś... dopiero wieczorami w garażu
  10. piękna ilość szpachlu poza tym detalem gratuluje zmian i zapału
  11. poleceam nie polecam? bo co po hotdogi były za słone? konkrety czmeu polecacie lub czmeu odradzacie, wtedy to ma sens
  12. 1. bagnet oleju nie wpada mi w wibracje, aczkolwiek góra silnika dzielnie się porusza 2. nie zauważyłem u siebie żeby napinacz paska jakoś drgał? w sensie trzęsł się u siebie poza typowym dźwiękiem ajm-a nic nie słyszę
  13. ja bym powiedział dobrze że nie sedan :gwizdanie:
  14. bo mamy to auto od nowości i wiem bo 2 tygodnie temu zmieniali im palnik bo się rozświecił na różowo już.... Nie jest ani trochę niebiesko.... jest biało
  15. mylisz się kolego, moi rodzice w phaetonie 3.0tdi mają oryginalnie żarniki 6k
  16. aju odpowiedział(a) na xmnichx temat w Audi A4 B5
    To chyba nie jest miarodajny wynik kolego.... auto ma 14lat, jak piszesz może świec może fitry może wskazywać że "serwisujesz" je jak się coś popsuje, przebieg pewnie też jest tylko licznikowy... Sprawdź auto na kompie a jak będzie wszytko ok to albo się przyzwyczaj albo zacznij od kompresji, pomiar jest w miarę tani a daje jakie takie rozeznaie o kondycji silnika.
  17. nie widzę nic złego w kawałku węża za 5zł jeśli sprawdza się jak koledzy mówią to po co pisać o czymś takim jak nie chce słyszeć o częściach z maszyn i traktorów? czy koledzy mówią o adaptacji chłodnicy z traktora do audi? czy kawąłka węża gumowego?
  18. aju odpowiedział(a) na Mariusz temat w 1.9TDI
    ja też nie znajomy tam regenerował i..... no i ma nową turbinkę tyle że za regenerację nikt mu nie zwrócił Jeśli ja bym miał taki wybór używana czy regenerowana to oczywiście regeneracja ale w dobrej firmie z gwarancją Jeśli Cię stać to oczywiście nowa, niestety to już naciąga budżet dość mocno... przynajmniej mój
  19. ja też ale..... fajnie jak ludzie z mocnych benzynek mówią "ku#@ objechał mnie klekot"
  20. soczewka przodu i od razu inne auto
  21. no faktycznie kolorowo ale w sumie mi się podoba ten niebieski Szkoda że ma małe radio, ah ale i tak jest piękna.... Gdyby tylko moja żona mi pozwoliła
  22. anteny fm czy gsm?
  23. nr tej skrzyneczki? Nie mam za mało miejsca na odczytanie
  24. Witam znalazłem jakiś sterownik / przekaźnik czy tez inne ustrojstwa w bagażniku po lewej stronie (nad zmieniarką) dochodzi do niego pare kabli chyba z metalowymi wtyczkami Ktoś wie co to jest?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.