Treść opublikowana przez aju
-
[INNE] Problem z kontrolką (VW Passat)
może coś tu znajdziesz http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bke_swiecaca_kontrolka_systemu_kontroli_spalin_co_to_oznacza-t68320.0.html .... i nazwij temat bardziej konkretnie
-
[ALL B5] Jaka jest najlepsza mapa do Navigation Plus ?
Zainstalowałem wszytko już, łącznie z anteną (nieoryginalną) niestety mapy mam bez PL Czas na zakup jakiejś polskiej mapy do tego urządzenia, chciał bym coś w miarę dokładnego i nowego... nie takiej gdzie będą 4 miasta i 5 dróg Póki co nawet nie wiem jakie są kompatybilne, na allegro sporo tego
-
[ALL] Pojawiła się mapa Polski i Czech 2009/2010
o widzisz może masz rację bo mówił że ma 2009 mapy, nie wiedziałem że jest podział 08/09 i 09/10 muszę się zapytać.....
-
[ALL B5] Jaka wycieraczka z dużym spojlerem ?
a ile kosztują ori audi
-
[ALL B5] Jaka wycieraczka z dużym spojlerem ?
Witam, mam problem ze znalezieniem wycieraczki kierowcy z dużym spojlerem, taką jak miałem czyli na całej dlugości wycieraczki. Kupiłem jedna pasażera ALCE 530mm bo bardzocenię sobie jakość do ceny tej wycieraczki ale nie mogę doszukać się wycieraczki kierowcy. Jakiś linki rady i porady? :>
-
[ALL B6] Zmieniarka pod Navigation Plus
też tak sądze, poza tym zmieniarka prędzej czy później zacznie skakać na dziurach, laser się zabrudzi... no i trzeba chodzić do bagażnika :gwizdanie: a tak emulator do schowka i
-
MIO A501 - Czy radzi sobie z AutoMapą 5 ?
ogólnie jeśli ma wolne min 20mb ram i procesor 200mhz to minimum jakie musi mieć... więc nie możesz go zamulać dużą ilością POI
-
[B5 AFN] Jak wymienić wirnik zasysający powietrze do turbiny ?
czyli strona zimna....
-
[B5 AHU] Czyszczenie zaworu recylkulacji spalin
ja jestem przeciwnikiem zaślepiania, nie po to on jest żeby go zaślepiać
-
[ALL B7] Stukanie i dziwne dzwięki gdy włączam lub wyłączam klimę
czyli rozumiem że ten wkręt łączy sprężarkę na stałe i cały czas się kółko kręci? jedź do jakiegoś serwisu i niech Ci zrobią sprężarkę, innej rady nie ma
-
[ALL] Co sądzicie o tym CB radiu (GAMMA) ?
floridy też nie trzeba stroić więc jak widać nie każdą trzeba
-
[B5 AFN] Moja Audiczka :)
tanio, aż bym się zastanawiał czy nie spartolą Felgi wzór ładny ale nie na takim rozmiarze, min18 :> Kiera mnie tylko odstrasza
-
[ALL] Co sądzicie o tym CB radiu (GAMMA) ?
sirio 100 albo ml145 (tylko oryginały) a jak mała to ja używam floridy (presidenta)
-
[ALL] Co sądzicie o tym CB radiu (GAMMA) ?
nic dodać nic ująć
-
[ALL B5] Uruchomienie navigacji
guziki są koło ręcznego i jak nie ma wyświetlacza? na FISie się to pokazuje
-
[B5 AFN] A4 AFN Q Avant- IC od T5 str 3
Uznałem że nie potrzebuję Q i że Ośka bez problemu przeniesie moc jaką chce uzyskać w swojej niuni. Poza tym nie zależy mi na szybkich startacg, nie ścigam się.... A na trasie ośka ma jeszcze mniejsze straty, no i pomyślałem też o spalaniu które w przypadku Q na pewnbojest trochę większe. Zebrało mi się tego trochę (teraz wiem trochę naciągane, bardzije przestraszyłem się Q) i usilnie szukałem ośki omijając szeroko wszystkie Q
-
[B5 1Z] Czarny traktor .:campino:.
nie rozpaść a skończyć czyli prędkość obrtowa na 5 biegu uniemożliwia osiągnięcie danej prędkości gdyż najprościej mówiąc odcina nam już paliwko żeby nie przekręcić silnika
-
[B5 1Z] Czarny traktor .:campino:.
:gwizdanie: a skrzynia Ci się wcześniej nie skończyła jak zamykałeś szafę
-
[ALL B5] Jakie wyjmaki do radia Symhony lub Navigation ?
Witam Chcę wyjąć moje radio symhony (te duże) i w jego miejsce zainstalować navigation plus które właśnie przywiozłem i nie wiem jakie wyjmaki zamówić... chyba że macie jakieś rady jak to zorbić bez nich 1. http://www.allegro.pl/item619855405_klucze_haki_wyjmaki_vw_audi_f_vat.html 2. http://www.allegro.pl/item618055194_klucze_haki_volkswagen_audi_skoda_mercedes_nawiga.html 3. http://www.allegro.pl/item624721466_klucze_wyjmaki_do_wyjmowania_nawgacji_audi_rns_e.html te ostatnie chyba też by pasowały do mojego dużego radia?[br]Dopisany: 06 Maj 2009, 16:54_________________________________________________problem rozwiązany, pomógł mi gość z allegro 2 komplety takich http://www.allegro.pl/item618055194_klucze_haki_volkswagen_audi_skoda_mercedes_nawiga.html czyli 4 klucze
-
[B5 AJM] Czas na mnie pokazać swojego paździocha
droczyłem się, wiadomo że jeden lubi białe inny murzynki
-
[B5 AJM] Czas na mnie pokazać swojego paździocha
ja mam zmieniarkę i suba, czy lepiej gra nie wiem
-
[B5 AJM] Czas na mnie pokazać swojego paździocha
radyjko jak u mnie silniczek jak u mnie Ogólnie fajniutkie autko, szkoda że nie avant
-
[ALL B5] Grzane fotele
zacznij od tego czy prąd wchodzi w fotel, być może potencjometr nie działa... u mnie po 2-3 min już ostro daje na 3położeniu.... wyżej nawet nie daję
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
piękny avant podoba mi się... zrobiony ze smakiem
-
[ALL B5] Nowy silnik ?
Da się wszytko nawet włożyć sielnik od kosiarki, ale taka zmiana jest nieopłacalna i często bardzo ale to bardzo kosztowna i czasochłonna nawet dla ludzi profesjonalnie się tym zajmujących, pamiętaj że do zmiany silnika i skrzyni, dochodzą jeszcze np elektryka, licznik, mocowania, układ chłodzenia i masa innych dupereli które wychodzą w czasie.... jeśli chcesz żeby syn pojeżdził w najbliższym roku takim autem to kup do tej budy silnik jaki był czyli 2,8... A jak chce coś mocniejszego to dajcie sobie spokój z tym egzemplarzem.... po prostu szkoda pieniędzy i nerwów, już szybceij i taniej wyjdzie kupić wtedy S4 (prawdziwe)