Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. może coś tu znajdziesz http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bke_swiecaca_kontrolka_systemu_kontroli_spalin_co_to_oznacza-t68320.0.html .... i nazwij temat bardziej konkretnie
  2. Zainstalowałem wszytko już, łącznie z anteną (nieoryginalną) niestety mapy mam bez PL Czas na zakup jakiejś polskiej mapy do tego urządzenia, chciał bym coś w miarę dokładnego i nowego... nie takiej gdzie będą 4 miasta i 5 dróg Póki co nawet nie wiem jakie są kompatybilne, na allegro sporo tego
  3. o widzisz może masz rację bo mówił że ma 2009 mapy, nie wiedziałem że jest podział 08/09 i 09/10 muszę się zapytać.....
  4. a ile kosztują ori audi
  5. Witam, mam problem ze znalezieniem wycieraczki kierowcy z dużym spojlerem, taką jak miałem czyli na całej dlugości wycieraczki. Kupiłem jedna pasażera ALCE 530mm bo bardzocenię sobie jakość do ceny tej wycieraczki ale nie mogę doszukać się wycieraczki kierowcy. Jakiś linki rady i porady? :>
  6. też tak sądze, poza tym zmieniarka prędzej czy później zacznie skakać na dziurach, laser się zabrudzi... no i trzeba chodzić do bagażnika :gwizdanie: a tak emulator do schowka i
  7. ogólnie jeśli ma wolne min 20mb ram i procesor 200mhz to minimum jakie musi mieć... więc nie możesz go zamulać dużą ilością POI
  8. czyli strona zimna....
  9. ja jestem przeciwnikiem zaślepiania, nie po to on jest żeby go zaślepiać
  10. czyli rozumiem że ten wkręt łączy sprężarkę na stałe i cały czas się kółko kręci? jedź do jakiegoś serwisu i niech Ci zrobią sprężarkę, innej rady nie ma
  11. floridy też nie trzeba stroić więc jak widać nie każdą trzeba
  12. tanio, aż bym się zastanawiał czy nie spartolą Felgi wzór ładny ale nie na takim rozmiarze, min18 :> Kiera mnie tylko odstrasza
  13. sirio 100 albo ml145 (tylko oryginały) a jak mała to ja używam floridy (presidenta)
  14. guziki są koło ręcznego i jak nie ma wyświetlacza? na FISie się to pokazuje
  15. Uznałem że nie potrzebuję Q i że Ośka bez problemu przeniesie moc jaką chce uzyskać w swojej niuni. Poza tym nie zależy mi na szybkich startacg, nie ścigam się.... A na trasie ośka ma jeszcze mniejsze straty, no i pomyślałem też o spalaniu które w przypadku Q na pewnbojest trochę większe. Zebrało mi się tego trochę (teraz wiem trochę naciągane, bardzije przestraszyłem się Q) i usilnie szukałem ośki omijając szeroko wszystkie Q
  16. nie rozpaść a skończyć czyli prędkość obrtowa na 5 biegu uniemożliwia osiągnięcie danej prędkości gdyż najprościej mówiąc odcina nam już paliwko żeby nie przekręcić silnika
  17. :gwizdanie: a skrzynia Ci się wcześniej nie skończyła jak zamykałeś szafę
  18. Witam Chcę wyjąć moje radio symhony (te duże) i w jego miejsce zainstalować navigation plus które właśnie przywiozłem i nie wiem jakie wyjmaki zamówić... chyba że macie jakieś rady jak to zorbić bez nich 1. http://www.allegro.pl/item619855405_klucze_haki_wyjmaki_vw_audi_f_vat.html 2. http://www.allegro.pl/item618055194_klucze_haki_volkswagen_audi_skoda_mercedes_nawiga.html 3. http://www.allegro.pl/item624721466_klucze_wyjmaki_do_wyjmowania_nawgacji_audi_rns_e.html te ostatnie chyba też by pasowały do mojego dużego radia?[br]Dopisany: 06 Maj 2009, 16:54_________________________________________________problem rozwiązany, pomógł mi gość z allegro 2 komplety takich http://www.allegro.pl/item618055194_klucze_haki_volkswagen_audi_skoda_mercedes_nawiga.html czyli 4 klucze
  19. droczyłem się, wiadomo że jeden lubi białe inny murzynki
  20. ja mam zmieniarkę i suba, czy lepiej gra nie wiem
  21. radyjko jak u mnie silniczek jak u mnie Ogólnie fajniutkie autko, szkoda że nie avant
  22. aju odpowiedział(a) na PLZ! temat w Audi A4 B5
    zacznij od tego czy prąd wchodzi w fotel, być może potencjometr nie działa... u mnie po 2-3 min już ostro daje na 3położeniu.... wyżej nawet nie daję
  23. piękny avant podoba mi się... zrobiony ze smakiem
  24. Da się wszytko nawet włożyć sielnik od kosiarki, ale taka zmiana jest nieopłacalna i często bardzo ale to bardzo kosztowna i czasochłonna nawet dla ludzi profesjonalnie się tym zajmujących, pamiętaj że do zmiany silnika i skrzyni, dochodzą jeszcze np elektryka, licznik, mocowania, układ chłodzenia i masa innych dupereli które wychodzą w czasie.... jeśli chcesz żeby syn pojeżdził w najbliższym roku takim autem to kup do tej budy silnik jaki był czyli 2,8... A jak chce coś mocniejszego to dajcie sobie spokój z tym egzemplarzem.... po prostu szkoda pieniędzy i nerwów, już szybceij i taniej wyjdzie kupić wtedy S4 (prawdziwe)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.