Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. śmiało, 4ka i ogień ale jak nie musisz to nie rób tego
  2. Witam Dziś byłem w ASO i pan stwierdził iż mam odwróconą wiązkę światłą w prawym reflektorze, co znaczy że ten "ząb" świtlny mam chyba na dole a na górze pół jajko świetlne. Mówi że środek pewnie jest odwrócony, nie bardzo rozumiem o co mu chodzi i jak to naprawić. Sam zawołał 150-200zł i auto na jutro, niestety nie mogłęm zostawić auta do jutra, poza tym z waszą pomocą może zrobię to sam....
  3. popatrze bo demontowałem
  4. kły są chyba takie same przynajmniej ja nie widzę różnicy
  5. ja się spotkałem z czymś podobnym w audi a6 c5 (2,5tdi) pedał ciężko chodził auto słabo hamowało, klocki ok, płyn ok pedał też się nie pompował, do tego auto inaczej przyspieszało niż inne 2,5 (gorzej) po czasie okazało się podobno że wina leżała w jakimś wężyku chyba podciśnienia. Ale głowy za to nie dam bo słysząłem to od znajomego który kupił to auto później
  6. Witam Po pewnym czasie używania auta zastanowiło mnie czy tak ma być. Jak wiemy auto ma dwie lampy regulowane niezależnie każda (wysokość) reguluje obie w moim przypadku z pod maski kluczem imbusowym i ustawiłem wedłóg siebie tak samo czyli linia dolna i linia "zębów" się pokrywają. Dodatkowo pojechałem na kontrole na stacji diagnostycznej i było prawie ok, gość poprawił. Zadowolony jadę do domu i w aucie naprzeciwko mnie widzę jedna lampę ładnie się odbijającą drugą nie bardzo. No nic staje pod bramą garażu, widzę że linie są idealnie ustawione, światła świecą na taką samą wysokość. Jednak w lewej lampie (od strony kierowcy) jej centrum świecenie (maksymalna jasność) jest zaraz pod granicą światło cień czyli na samej górze, a w prawej lampie od pasażera to centrum jest dużo niżej . Co z tym zrobić? Dodam że na żarókach tak było i na palnikach jest tak samo.
  7. zrobiłem, kwestią nie działanie guzików było to że panel z wyświetlaczem ten w przednij ramce jest na zatrzaski, były one połamane od nieudolnej naprawy i po porstu w czasie wciskania guzików przesówał się cały wkład z guzikami i raz działały raz nie. Poprawiliśmy to ale wskazań dalej nie było. Więc wziąłem się za te luty... no i działa jak salon :>
  8. moje radio też nie cyzta płyt "supermarketowych" nagrywanych na laptopie (być może laser w nagrywarce słaby już bo w gelandzie też mi czasem nie czyta alpina takich płyt. Za to jak nagrywam na płytach lepszych, typu TDK, Sony itp to najczęściej czyta bez problemu. Co ciekawe gdy używam zewnętrznej nagrywarki USB marki plextor czy jakoś tak a audi czyta mi nawet te najtańsze płytki :>
  9. ja mam tą drugą na TIRku, do siodłania naczepki w jedną osobę i jestem super zadowolony, jest dość jasna wieczorami (obraz) może dodam że z wyglądu identyczną, bo kupiłem ją rok temu za ponad 2 razy tyle i nie pamiętam jej danych....
  10. no ładnie się robi, mi się nie podoba tylko jak to jest z tym radiem.... Co to za ledy tam na dole
  11. scheinwerferlampen (standardausfuhrung)
  12. aju odpowiedział(a) na miro temat w Audi A3/S3/RS3
    ,śliczna jest
  13. a sprężarka się załącza? słychać zmianę dźwięku silnika... Wtedy będziesz wiedział czy masz gaz, jeśli się nie włączy to znaczy że albo jest uszkodzony kompresor albo nie ma gazu, wtedy idziesz do zawarka napełniania i naciskasz kulkę w nim, jeśli zasyczy masz gaz a kompresor jest uwalony, jeśli nie zasyczy to najpradopodobniej nie ma gazu a kompresor jest ok
  14. panowie będę dziś wyciągał i poprawiał climatronica w afn 96rok od kolegi, po prostu nie widać żadnych wskazań na nim (wszytko działa na wyczucie, czyli klima i nawiew) po dociśnieciu panela czasem wszytko się pojawia. Ale moje pytanie jest inne, czemu guziki trzeba naciskać z bardzo ale to bardzo duża siłą? da się to naprawić? co to może być? i czy w domu dam radę odratować parę brakujących segmentów??
  15. możesz mi to opisać i dać wykres?
  16. w który bok? w stronę na zewnątrz auta czy w stronę atrapy?
  17. z ciekawości odkręciłem dziś dwie śruby i coś nie mogłem wyjąć lampy nie chiałem jej szarpać ale coś ją trzyma u dołu
  18. dobrze takie są przepisy ja tylko mówię co widzę w nowych autach... jaką tendencję więc przestncie być ironiczni do moich wypowiedzi
  19. spoko, ostatnio pare tygodni temu o czym pisałem, zmienili nam palnik w vw (oczywiście parami) gość przyniósł 4.3 a drugi mu powiedział że od jakiegoś tam nr są już 6k.... no i przyniósł inne, marki xenotec czy jakoś tak w różowo białym opakowaniu. A w MANach mamy nawet zestawy żarówek i palników zapasowych w skrzyneczczce plastikowej i na tym są rózne znaki dopuszczające to do użytku (choć nie wiem czy jest to chomologacja) jeśli jakiś będzie na bazie to zrobię zdjęcie ciekawostkę
  20. Witam, nie mogę tego rozszyfrować :gwizdanie: czy chodzi tu o wymianę żaróek postojowych? bo właśnie nie wiem jak się za to zabrać, jakoś tak głęboko są
  21. każde z małą przetwornicą np: http://www.allegro.pl/item624467617_zestaw_hid_h7_slim_digital_xenony_xenon_warszawa.html http://www.allegro.pl/item640694041_xenon_slim_h1_i_h7.html http://www.allegro.pl/item632326867_xenon_h1_h3_h7_hb3_hb4_xenony_d2s_d2r_denso.html
  22. już nie tylko oryginalnie jest 4.3 więc tak nie pisz... jak nie wierzysz poczytaj i podzwoń
  23. Nie chiałem lamp wyciągać i myślę że wiele osób też nie będzie chciało, dlatego pokazałem że bez wyciągania też się da. A skąd taka informacja? ze stacji diagnostycznej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.