Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Szukam ciekawego odtwarzacza VIDEO/DVD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koniecznie 2 DINowy, nie wiem jaki wybrać...

Najchętniej z czytnikiem kart SD ale to rzadko przy sprzętach do 2k zł.

Podpowiedzcie mi co myślicie:

http://allegro.pl/item633124611_kenwood_dnx5220bt_5220_garmin_usb_full_opcja.html

http://allegro.pl/item636297472_jvc_kw_avx710_nowy.html

http://allegro.pl/item634459014_sony_xav_w1_nowa_nagroda_eisa_2009_wyjatkowa.html

http://allegro.pl/item637543141_zenec_ze_mc292_dvd_2din_ipod_bluetooth.html

o dźwięk nie ma się martwić bo będzie piec, chodzi mi w zasadzie o funkcjonalność, przyjazność w obsłudze i obraz.

Opublikowano

Ja bym wybral albo Keenwooda albo Jvc..

Sam mam Jvc i sobie chwale nie dwa din bo to model kd avx 44 no ale pieknie dzailczy planuje rozbudowe w Postaci Monitorka ale to plany na przyszlosc..

Soniacz za czesto Mnie zawodzil zaczynajac od cd konczac na mini dyskach :decayed:

Mimo ze tez prezentuje sie bardzo ladnie :good:

Opublikowano

Polecam Kenwood-a, sam mam kvt 729 DVD i jestem bardzo zadowolony! Prosta obsługa,menu intuicyjne...

Opublikowano

ja osobiscie to mam pioneera deh 5000 do tego skrzynie JL AUDIO na wzmacniaczu JBL 700 w rms i nie powiem ale wszystko sie trzesie jedyny minus jest taki ze mam glosniki tylko z przodu ale nie idzie wytrzymac na tych seryjnych... i zupełnie inn a jakosc i czystosc dzwieku... jestem bardzo zadowolony i nigdy tego nie zmienie na zadne inne jedynie dokupoie cos do tyłu zeby nie bylo zlego dzwieku ale nigdy nie wloze glosnikow w półke bo kaleczysz cały dzwiek tylko w tylnie drzwi... wytna mi w nich otwory tak jak w orginale i bedzie super plus oczywiscie wygluszenie co jest priorytetem

ale jezeli chcesz to kolega co ma sliczna czarna esunie ma radio bezfirmowe kosztowało okolo tysiaca chyba 999zł i gra mu b. dobrze i równuiez jakos obrazu jest super wiec zainwestuj w cos takiego

Opublikowano

za ta cenie nie wolisz dac na rns e, bedzie lepiej pasowal do auta ;] i ma mp3 sd navi tez

Opublikowano
  • Autor

za ta cenie nie wolisz dac na rns e, bedzie lepiej pasowal do auta ;] i ma mp3 sd navi tez

To ląduje w innym aucie niż Audi :wink4:

Powiem szczerze, że marny odzew... liczyłem na więcej opinii.

Opublikowano

chodzi mi w zasadzie o funkcjonalność, przyjazność w obsłudze i obraz.

Jezeli chodzi o te rzeczy to polecam TO lub w ostateczności TO :wink4:

Opublikowano
  • Autor

chodzi mi w zasadzie o funkcjonalność, przyjazność w obsłudze i obraz.

Jezeli chodzi o te rzeczy to polecam TO lub w ostateczności TO :wink4:

jeeeeebany :naughty:

Opublikowano

ja stawiam na unitre :)

Opublikowano
  • Autor

Jesteście za***iście pomocni :thumbdown::tongue4:

Opublikowano

Z tego co napisałeś wybrałbym SONY - podoba mi się jak to gra, poza tym jest robiony na S-MOSFET'ach.

Dodatkowo pomyśl jeszcze nad tym:

http://allegro.pl/item635554647_super_alpine_iva_d106r.html

Opublikowano
  • Autor

Z tego co napisałeś wybrałbym SONY - podoba mi się jak to gra, poza tym jest robiony na S-MOSFET'ach.

Dodatkowo pomyśl jeszcze nad tym:

http://allegro.pl/item635554647_super_alpine_iva_d106r.html

ta alpina jest 1din

ja musze miec 2din bo mam juz dziurę wyrezaną na 2 din :decayed:

Opublikowano

ta alpina jest 1din

ja musze miec 2din bo mam juz dziurę wyrezaną na 2 din :decayed:

Rzuć okiem może coś z Alpine będzie na 2 DIN, a jak nie to bierz tego "Soniaka" :wink4:

Opublikowano

za ta cenie nie wolisz dac na rns e, bedzie lepiej pasowal do auta ;] i ma mp3 sd navi tez

To ląduje w innym aucie niż Audi :wink4:

Powiem szczerze, że marny odzew... liczyłem na więcej opinii.

Poziu może niech ktoś inny wstawi ten temat - marny odzew to może efekt że mało kto Cię lubi - dlatego nie piszą :mysli:

Ja Cię lubie ale się nie znam

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ja Cię lubie

:dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura:

to pozamiatane....bo tak samo mówiłeś niedawno, że lubisz Trzenia :guma:

Opublikowano

panowie nie róbcie OT bo wam warna przywale :polew::naughty:

Opublikowano

to pozamiatane....bo tak samo mówiłeś niedawno, że lubisz Trzenia

:polew:

( ok - już nie zmieniam biegu rozmów w tym wątku ) :wink4:[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 11:46_________________________________________________

panowie nie róbcie OT bo wam warna przywale :polew::naughty:

Wihajster - zmykaj pilnować zlotów BB bo Wam wątek zamkne :polew:

Opublikowano
  • Autor

Mam tego sonego xav za 1700 zł nówkę sztukę

co myslicie ? niestety nie ma czytnika kart sd :thumbdown:

Opublikowano

( żeby nie dostać kropka ) które DVD mu tu polecić :mysli:[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 11:49_________________________________________________

Mam tego sonego xav za 1700 zł nówkę sztukę

co myslicie ? niestety nie ma czytnika kart sd :thumbdown:

a używałeś tego w RNS-E - bo ja od nowości ani razu :confused4: więc ja bym olał[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 11:50_________________________________________________Poziu pytanie jeszcze czy Sony to przy tym sprzęcie marka godna polecenia :mysli:[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 11:51_________________________________________________ale z drugiej strony jak sprzęt ma być nowy z gwarancją to.........niema się co martwić

Opublikowano
  • Autor

a używałeś tego w RNS-E - bo ja od nowości ani razu :confused4: więc ja bym olał

Używałem zwłaszcza tego, nagrywałem sobie muzę na karty SD jak i filmy divixowe na SD i odtwarzałem na DVD playerze w schowku

małe, nie szoruje się, nie ma problemu z odtwarzaniem na dołkach...a jednak w Evce trochę bardziej trzęsie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.