Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Szukam ciekawego odtwarzacza VIDEO/DVD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

poziek dawaj foto po montażu :)

jak tylko dojadę do domu to zakładam :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Dawaj Poziu dawaj, bo my gawiedź ciekawi. Zamiast wymieniać laser w RNS-E jak padnie to sobie takie cuś kupię :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zainstalowałem. Jestem kurfa madafaka mega zadowolony, auto teraz jest cywilizowane :decayed:

Zdjcie040.jpg

panel dotykowy, bardzo dobra, intuicyjna funkcjonalność...

jedyne czego brakuje to BT

bardzo się cieszę, że kupiłem 7" a nie 6.1

bardo ładny obraz na wyświetlaczu :good:

Opublikowano

Zainstalowałem. Jestem kurfa madafaka mega zadowolony, auto teraz jest cywilizowane :decayed:

Zdjcie040.jpg

panel dotykowy, bardzo dobra, intuicyjna funkcjonalność...

jedyne czego brakuje to BT

bardzo się cieszę, że kupiłem 7" a nie 6.1

bardo ładny obraz na wyświetlaczu :good:

Glupio nie wyglada oby sie sprawowal dobrze..

I tez ma navi tak ??

Co to za autko ?? :naughty:

Opublikowano

Mitsu evo :naughty:

Opublikowano
  • Autor

I tez ma navi tak ??

Nie nie ma navi. Mam navi oddzielnie auto mapę i bardzo sobie chwalę, dlatego nie było jakiegoś cisnienia aby ten kombajn był z navi...bardziej mi zalezało na ekranie 7".

Opublikowano

I tez ma navi tak ??

przecież to sony :gwizdanie:

I tez ma navi tak ??

dlatego nie było jakiegoś cisnienia aby ten prawie kombajn był z navi...bardziej mi zalezało na ekranie 7".

poprawiłem bo się pomyliłeś :decayed:

_________________________________________________

Nie wypowiadam się bo ze zdjęć to niewiele widać jaki obraz, a szczególnie jak gra - musiałbym Tobie zaufać :naughty:

Mam nadzieję że w lipcu zaprosisz mnie do środka i pokażesz co to cudeńko potrafi :)

btw szkoda że nie ma BT :disgust:

Opublikowano

I tez ma navi tak ??

Nie nie ma navi. Mam navi oddzielnie auto mapę i bardzo sobie chwalę, dlatego nie było jakiegoś cisnienia aby ten kombajn był z navi...bardziej mi zalezało na ekranie 7".

Nie no pewnie jesli masz auto mape to faktycznie zbedne juz tu bylo a wyswietlacz wiekszy to na pewno na plus :good:

Nowy na gwarancji wiec nie powinno byc zle :good:

Evo VII ?? :kox:

I tez ma navi tak ??

przecież to sony :gwizdanie:

No faktycznie :gwizdanie:

Jak ja tu Pioneer wyczytalem :tongue4:

Opublikowano

Evo VII ?? :kox:

IX

Opublikowano

Evo VII ?? :kox:

IX

Ladno masz Poziek zabawke :kox:

Audi co Cywila Evo do szalenstwa :naughty:

Tez tak chce :wink4:

Sorry za OT :>

Opublikowano

IX

Jak już to VIII :wink4:

Opublikowano

ja mam tą drugą na TIRku, do siodłania naczepki w jedną osobę i jestem super zadowolony, jest dość jasna wieczorami (obraz)

może dodam że z wyglądu identyczną, bo kupiłem ją rok temu za ponad 2 razy tyle i nie pamiętam jej danych....

Opublikowano
  • Autor

ja mam tą drugą na TIRku, do siodłania naczepki w jedną osobę i jestem super zadowolony, jest dość jasna wieczorami (obraz)

może dodam że z wyglądu identyczną, bo kupiłem ją rok temu za ponad 2 razy tyle i nie pamiętam jej danych....

CO ZNACZY DOŚĆ JASNA?

czy dobrze widać w nocy ? :wink4:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Ja mam u siebie Pioneera avh-3200bt,7" wyswietlacz,BT,dotykowy ekran,wejscie usb+karty SD i wyjscie AUX,otwarsza wszystkie formaty plyt,pozatym jest mozliwosc dokupienia modulu GPS(AVIC f-220)podlaczenia kamery cofania,mam rowniez w h.... opcjii ustawienia dzwieku itd,pozatym 117 kolorow podswietlenia wyswietlacza poprostu radio wypas

IMG_0232.jpg

IMG_0233.jpg

Opublikowano

Ja mam u siebie Pioneera avh-3200bt,7" wyswietlacz,BT,dotykowy ekran,wejscie usb+karty SD i wyjscie AUX,otwarsza wszystkie formaty plyt,pozatym jest mozliwosc dokupienia modulu GPS(AVIC f-220)podlaczenia kamery cofania,mam rowniez w h.... opcjii ustawienia dzwieku itd,pozatym 117 kolorow podswietlenia wyswietlacza poprostu radio wypas

IMG_0232.jpg

IMG_0233.jpg

how much?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.