Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Szukam ciekawego odtwarzacza VIDEO/DVD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

I jak, kupił coś :?:

wciąż nie

waham się między pioneerem a kenwoodem

ken ma navi, BT, divixy także full wypas

Pionek jest tańszy - i nie wiem co brać...

Opublikowano

Wiec Pionka :gwizdanie:

Tez ma navi wiec full wypas tylko anteny poszukaj :wink4:

Opublikowano

poslychaj najeprzy dzwiek z glowsniko i najleprze raiop jakie jest to tylko i wylacznie pioneer

he :blink:

Pionek jest tańszy - i nie wiem co brać...

decyduj się na pionka bo jak nie to ja go biore :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem w promocji Sony. Zobaczymy jak będzie się u mnie sprawował. Zainstaluję to pokażę. :hi:

Opublikowano

Prezentacje strzelisz na letnim :wink4:

Opublikowano

A co tam na letnim, teraz niech się chwali :> Wygląda fajnie, żeby się jeszcze dobrze sprawował.

Opublikowano
  • Autor

To był mój pierwszy strzał...a że dostałem w mega promocji nówkę sztukę to musiałem wziąć.

Zobaczymy jak będzie się sprawował. W piątek montaż także zrobię jakieś fotki i zaprezentuję.[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 14:26_________________________________________________Panowie teraz pytanie: jaka kamerę cofania kupić ?

http://www.allegro.pl/item636433575_wodoodporna_kamera_cofania_widzi_w_nocy_120st_fvat.html

Opublikowano

Do sonówy to ciężko coś dopasować :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Do sonówy to ciężko coś dopasować :decayed:

tak ? bo co ma inne czincze ? :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Do sonówy to ciężko coś dopasować :decayed:

tak ? bo co ma inne czincze ? :tongue4: :tongue4: :tongue4:

nie, napis na przedzie :naughty:

Opublikowano

Poziu - pisz jak to się ustrojstwo sprawuje - założyłeś w końcu, czy jeszcze nie? :>

Opublikowano
  • Autor

Poziu - pisz jak to się ustrojstwo sprawuje - założyłeś w końcu, czy jeszcze nie? :>

dopiero dzisiaj przyjedzie kurier

od razu zamontuję i zobaczymy :decayed:

Opublikowano

Ze tak zapytam po co kamera cofania w evo,to sluzy do upalania i latania bokami :>

Opublikowano

Ze tak zapytam po co kamera cofania w evo,to sluzy do upalania i latania bokami :>

no właśnie dlatego - ja Cię przy zabawie obórci o 180 żeby do lusterka nie trzeba było zerkać tylko jechać dalej patrząc przed siebie ( w monitor ) :decayed:

Opublikowano

I żebyś wiedział, czy policja co jedzie za tobą jest już 1 km z tyłu, czy dalej :polew:

Tak apropo, ciekaw jestem jakby się to sprawowało jako zamiennik dla RNS-E i jaka tam navi chodzi ?

Opublikowano
  • Autor

Jest już kurier :decayed:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 15:32_________________________________________________

Ze tak zapytam po co kamera cofania w evo,to sluzy do upalania i latania bokami :>

Alan przecież ty wiesz, że to do LANSU :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

no 200zł będzie montaż :kox:

Opublikowano

poziek dawaj foto po montażu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.