Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. właśnie, podmień antenę, ja tak miałem w antenie na gps przez bluetooth (czy jak to się piszę) że nie chiała mi wskazać położenia dobrego na mapie mimo znalezienia satelit. Kręciła się w kółko skakała i przeskakiwała z ulicy na ulicę. Więc zaczął bym od podmiany anteny gps
  2. Fabrycznie AJL ma tyle
  3. Nie wiem, nie zwróciłem uwagi bo nie kupiłem jej tylko przymierzałem. Zobacz powinna mieć jakieś oznaczenia np ABS czy EE. Czym tniesz ją?
  4. chyba nie wiesz o czym jest w tym wątku
  5. bo kupiłeś złą ramkę, nie do A6c5, ale ta z C5 też jest kupa Ja na dodatek mam wyjazd od niedzili do piątku przyszłego więc rezanko znów mi się nie uda na ten weekend ;( A radyjko leży
  6. Koledzy chcę kupić jarzma z A6, żeby zamontować 312mm tarcze, niestety sklep w mojej okolicy nie prowadzi sprzedaż jarzm Na szrotach znalazłem jedno jarzmo z 2,5tdi A6c5 więc nie brałem. Gdzie mogę kupić takie jarzmo nowe? chiał bym najlepiej nowe lub komplet z allegro. Jeśli ktoś może mi pomóc był bym wdzięczny
  7. Jak pisałem auto nie jest moje, a znajomy nie pała chęcią na jakiekolwiek zmiany. Jest zadowolony że przestał kopcić i nic więcej z tym nie będzie robił.... aż do następnego kopcenia
  8. Po wymianie filtrów, paliwa i powietrza, czyszczeniu egr oraz zalaniu vervy + dodatku do diesli (jakiś na wtryski) auto przestało mu kopcić nawet przy ostrym przyspieszaniu. Nie wiem co było konkretnie czy może wszytko po trochę. Jedyne co zauważyłem że filtr był strasznie ale to strasznie brudny (powietrza)
  9. ja na weekend robię szablon z kartonu, chcę zorbić to jak najdokładniej, Póżnij według tego wyciąć to na maszynie tnącej laserem, napisy itp w firmie robiącej kominy z blachy kwasówki, następnie bedę myślał zmatowienim tego i flokowaniem. Ale cały czas będę szukał ori ramki do B5
  10. zależy od czego, ale w 100% nie pasuje, i trzeba zakupić can adaptera
  11. czyli jak bym go chwilowo zaślepił mógł bym zdiagnozować mu czy to egr? Nie bardzo rozumiem jak ma być z tą butelką
  12. znam temat navi, przerabiałem już navi plus i rnsa u siebie, teraz jestem na etapie dobrej stacji 2din i ramki do niej
  13. Dziś kolega meldował że kopcenie się zwiększyło, już na 1 biegu przy ruszaniu widać czarny dymek. Na wolnych i w całym zakresie obrotów na postoju nie puszcza nawet małego bączka. Przy przyspieszaniu kopci ponoć już znacznie a przy jeździe ze stałą prędkością wcale. Dodam iż znajomy stwierdził że ostatnie tysiąc km auto dostało ostro w palnik na trasie
  14. co się z tego dowiem, no proszę :gwizdanie:
  15. ale to sadza, czarny dym, nie niebiski czy biały. Na wolnych nie kopci wcale, bez obciążenia też WCALE, no nie ma opcji żeby coś było widać
  16. ja nadal czekam na kontak firmy która obiecała mi ramkę, jeśli nie odezwą się dziś będę ich już męczył telefonicznie. A jak powiedzą że lipa to spróbuję zrobić szablon i zrobić taką ramkę z waty szklanej, później ją wyrównać i polakierować dobrze. [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 06:49_________________________________________________i co dudi masz tą ramkę? Moja firma od ramek "umarła" chyba zadanie ich przerosło.... Z tego co przymieżałem ramkę do a6c5 na 2din to wygląda jak navigation plus z tego modelu czyli za długi i za wąski. Swoją drogą audi ładnie narobiło z tymi nieznacznymi różnicami
  17. bierze ale chyba w normie, po 4tyś km ubyło ze 2mm mniej więcej...
  18. Witam, sprawa dotyczy auta znajomego. Mianowicie jest to AFN z 96r z przebiegiem licznikowym 230tyś (ile ma naprawdę nikt nie wie) Mniejsza o to. Silnik ma moc, Vag nie wykazał żadnych błędów. Logów dynamicznych nie ma jak na razie zrobić. Problem jest tak że auto na postoju nie zakopci nawet przy 4tyś obrotów, nie kopci również wcale przy odpaleniu. Małe kopcenie pojawia się dopiero przy obciążeniu silnika cyzli w czasie jazdy. Nie jest to "bąk" sadzy przy zmianie biegów czy redukcj ale stałe nieznaczne kopcenie aż do wyrównania prędkości (czyli przy przyspieszaniu) efekt taki występuje tylko przy dynaminczej jeździe. Czy ktoś może poradzić coś na co zwrócić uwagę lub wie gdzie może leżeć przyczyna? Póki co znajomy nie ma możliwości zrobienia tych logów. Paliwo różne, od verwy po biodeisla, co się da (ale tylko na stacji nie żadne wynalazki) na każdym jest to samo.
  19. zależy mi na mobilu, chyba będzie ta omnia
  20. tak, przynajmniej z zewnatrz
  21. kolego TY chesz to sam podpinać jak nawet nie wiesz czy Ci to starczy? wypisałem Ci co jest potrzebne to gdzie problem :gwizdanie:
  22. Sound Quest SQK-4 ze wzgledu na cene

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.