Treść opublikowana przez aju
-
[ALL B6] Navi plus - nie znajduje drogi na której jestem
właśnie, podmień antenę, ja tak miałem w antenie na gps przez bluetooth (czy jak to się piszę) że nie chiała mi wskazać położenia dobrego na mapie mimo znalezienia satelit. Kręciła się w kółko skakała i przeskakiwała z ulicy na ulicę. Więc zaczął bym od podmiany anteny gps
-
[B5 AJL] A to moja A4 1.8TQ
Fabrycznie AJL ma tyle
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
- [ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
Nie wiem, nie zwróciłem uwagi bo nie kupiłem jej tylko przymierzałem. Zobacz powinna mieć jakieś oznaczenia np ABS czy EE. Czym tniesz ją?- [ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
chyba nie wiesz o czym jest w tym wątku- [B5 AVV] Mój granatowy trumniak /zawias -35/ czarny grill - nowe fotki str.9
Śliczna, ale stoi wysoko jak koza- [ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
bo kupiłeś złą ramkę, nie do A6c5, ale ta z C5 też jest kupa Ja na dodatek mam wyjazd od niedzili do piątku przyszłego więc rezanko znów mi się nie uda na ten weekend ;( A radyjko leży- [B5 AJM] SWAP na 312mm i pytanie o układ hamulcowy
Koledzy chcę kupić jarzma z A6, żeby zamontować 312mm tarcze, niestety sklep w mojej okolicy nie prowadzi sprzedaż jarzm Na szrotach znalazłem jedno jarzmo z 2,5tdi A6c5 więc nie brałem. Gdzie mogę kupić takie jarzmo nowe? chiał bym najlepiej nowe lub komplet z allegro. Jeśli ktoś może mi pomóc był bym wdzięczny- [B5 AFN] Lekko kopci przy obciążeniu
Jak pisałem auto nie jest moje, a znajomy nie pała chęcią na jakiekolwiek zmiany. Jest zadowolony że przestał kopcić i nic więcej z tym nie będzie robił.... aż do następnego kopcenia- [B5 AFN] Lekko kopci przy obciążeniu
Po wymianie filtrów, paliwa i powietrza, czyszczeniu egr oraz zalaniu vervy + dodatku do diesli (jakiś na wtryski) auto przestało mu kopcić nawet przy ostrym przyspieszaniu. Nie wiem co było konkretnie czy może wszytko po trochę. Jedyne co zauważyłem że filtr był strasznie ale to strasznie brudny (powietrza)- [ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
ja na weekend robię szablon z kartonu, chcę zorbić to jak najdokładniej, Póżnij według tego wyciąć to na maszynie tnącej laserem, napisy itp w firmie robiącej kominy z blachy kwasówki, następnie bedę myślał zmatowienim tego i flokowaniem. Ale cały czas będę szukał ori ramki do B5- [B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
zależy od czego, ale w 100% nie pasuje, i trzeba zakupić can adaptera- [ALL] Jaki przewód do wzmacniacza ?
tak- [B5 AFN] Lekko kopci przy obciążeniu
czyli jak bym go chwilowo zaślepił mógł bym zdiagnozować mu czy to egr? Nie bardzo rozumiem jak ma być z tą butelką- [B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
znam temat navi, przerabiałem już navi plus i rnsa u siebie, teraz jestem na etapie dobrej stacji 2din i ramki do niej- [B5 AFN] Lekko kopci przy obciążeniu
Dziś kolega meldował że kopcenie się zwiększyło, już na 1 biegu przy ruszaniu widać czarny dymek. Na wolnych i w całym zakresie obrotów na postoju nie puszcza nawet małego bączka. Przy przyspieszaniu kopci ponoć już znacznie a przy jeździe ze stałą prędkością wcale. Dodam iż znajomy stwierdził że ostatnie tysiąc km auto dostało ostro w palnik na trasie- [B5 AFN] Lekko kopci przy obciążeniu
co się z tego dowiem, no proszę :gwizdanie:- [B5 AFN] Lekko kopci przy obciążeniu
ale to sadza, czarny dym, nie niebiski czy biały. Na wolnych nie kopci wcale, bez obciążenia też WCALE, no nie ma opcji żeby coś było widać- [ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
ja nadal czekam na kontak firmy która obiecała mi ramkę, jeśli nie odezwą się dziś będę ich już męczył telefonicznie. A jak powiedzą że lipa to spróbuję zrobić szablon i zrobić taką ramkę z waty szklanej, później ją wyrównać i polakierować dobrze. [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 06:49_________________________________________________i co dudi masz tą ramkę? Moja firma od ramek "umarła" chyba zadanie ich przerosło.... Z tego co przymieżałem ramkę do a6c5 na 2din to wygląda jak navigation plus z tego modelu czyli za długi i za wąski. Swoją drogą audi ładnie narobiło z tymi nieznacznymi różnicami- [B5 AFN] Lekko kopci przy obciążeniu
bierze ale chyba w normie, po 4tyś km ubyło ze 2mm mniej więcej...- [B5 AFN] Lekko kopci przy obciążeniu
Witam, sprawa dotyczy auta znajomego. Mianowicie jest to AFN z 96r z przebiegiem licznikowym 230tyś (ile ma naprawdę nikt nie wie) Mniejsza o to. Silnik ma moc, Vag nie wykazał żadnych błędów. Logów dynamicznych nie ma jak na razie zrobić. Problem jest tak że auto na postoju nie zakopci nawet przy 4tyś obrotów, nie kopci również wcale przy odpaleniu. Małe kopcenie pojawia się dopiero przy obciążeniu silnika cyzli w czasie jazdy. Nie jest to "bąk" sadzy przy zmianie biegów czy redukcj ale stałe nieznaczne kopcenie aż do wyrównania prędkości (czyli przy przyspieszaniu) efekt taki występuje tylko przy dynaminczej jeździe. Czy ktoś może poradzić coś na co zwrócić uwagę lub wie gdzie może leżeć przyczyna? Póki co znajomy nie ma możliwości zrobienia tych logów. Paliwo różne, od verwy po biodeisla, co się da (ale tylko na stacji nie żadne wynalazki) na każdym jest to samo.- Jaki telefonik do internetu na Windowsie ?
zależy mi na mobilu, chyba będzie ta omnia- [B5 AFN] Czego brakuje w tym miejscu ?
tak, przynajmniej z zewnatrz- [ALL] Jaki przewód do wzmacniacza ?
kolego TY chesz to sam podpinać jak nawet nie wiesz czy Ci to starczy? wypisałem Ci co jest potrzebne to gdzie problem :gwizdanie:- [ALL] Jaki przewód do wzmacniacza ?
Sound Quest SQK-4 ze wzgledu na cene - [ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?