Treść opublikowana przez aju
-
[ALL B5] Nasza A4 B5 `99 1.8
:laghing2: wspaniałe są te zegary.... takie inne Lampy w nocy fajne a dzień już nie bardzo.
-
[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
dlatego zorbiłem to na 5biegu od 80 do 180, nie ma zmian w biegu, tylko wlaczona klima i gaz w podlodze
-
[B5 AFN] Audi A4 Avant Kombi 96' automat 1,9TDI
dość dziwny przeskok z dyskoteki na a4 i w dodatku w automacie ja mojej Geli (290gd) nie zamienił bym na nic innego nawet na rs4 (no dobra na rs4 tak)
-
[B5 AFN] Pomoc w rozkodowaniu radia
dla przykładu podam że u mnie w mieście rozkodowanie radia to koszt ok 20-60zł zależy od "klasy" sprzętu
-
Spocik Lubuski :)
ja jeżdżę do łagowa na rybki ten ośrodek dla mnie wielka lipa wolę się rozbić z namiotem koło jeziorka
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
no jak silnik taki sam to jak inna moc ma być ?
-
[B5 AEB] Po zalaniu paliwem ze stacji ARGE nie jedzie
jeśli postawisz na swoim to koledze na znanej czerwonej stacji początkow zbywając go i wyśmiewając w końcu w ramach dobra marki i zadowolenia klienta zaproponowali bon paliwowy na 1tyś zł Kolega zatankował wtedy fiata brava 1,2 16v i po około 40km zaczął gasnąć na wolnych, nie chiał się zabardzo wkręcać na obroty i czasem śmiesznie prychał. Czeszczenie baku + nowe plaiwo + filtr przy pompie i było cacy
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
możesz kupić gotowca, możesz zrobić program.... przecież to będzie widać
-
[INNE] Jaki telefon do GPS w Orange ?
pamiętajcie tylko o jednym nie napiszecie z niej smsa jadąc autem, idąc też trzeba się skupić
-
[ALL B5] Odpalanie z kabli ani na "pych" nic nie daje
Kolego myślę że łądowanie prostowniczkiem starczy na jeszcze trochę czasu.
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
Wstępnie poruszałem sprawę automatów, nic nie marudził więc myślę że dadzą radę Teraz tylko jeszcze 3 osoby a idzie jak krew z nosa Wpiszę CIę na listę a gdyby nikogo innego nie było to zorbie tak że i tak damy rady
-
[B6 AVF] Lampy Dayline
bardzo podobały mi się te lampy pókie nie zobaczyłem ich na żywo w aucie takiego szmelcu dawno moje oczy nie widziały
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
Dzwoniłem w Twojej sprawie, program będzie indywidualny nie gotowiec. Efekty przy Q mierzone były by na drodze akcelelometrem czy czymś takim. Hamownie na Q będą mieli za około 4tygodnie (kończą pracę nad nią) Łapał byś się na zmiany w cenie jakiej podałem.
-
[ALL B5] Teoretyczne zmiany mocy, EGR, katalizator
za kata wstawić rurkę czy jakiś tłumiczek?
-
[ALL B5] Teoretyczne zmiany mocy, EGR, katalizator
Panowie a kata nie wywalać przed chipem? bo po chipowaniu to chyba się dużo zmieni tak mi wydaje się
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
201tyś w tej chwili
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
Radę da.. Tylko wtedy to nie ma sensu dać tyle kasy. Za gotowca w byle zakładzie bez hamowni zapłacisz około połowę tej ceny.
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
jesteś chętny? myślę że po rozmowie zrobią i 2,5tdi. ALe masz Q nie wiem co z hamowaniem jeśli jesteś zainteresowany poważnie mogę zadzwonić i zapytać o Q widzę że mają wiele takich wpisów że robią 4x4 np porche cayene
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdyby ktoś był chętny na chipa zapisywać się w temacie http://www.a4-klub.pl/smf/turbo_chiptuning_i_tuning_mechaniczny/grupowy_chip_hamownia_geko_cars_poznan-t87895.0.html;new jak by co pilotuję sprawę
-
Spocik Lubuski :)
http://www.a4-klub.pl/smf/turbo_chiptuning_i_tuning_mechaniczny/grupowy_chip_hamownia_geko_cars_poznan-t87895.0.html;new
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
Witam Skontaktowałem się z firmą Geko Cars z Poznania w ramach ewentulanego chipowania autek + hamowanko. adres firmy http://www.gekocars.pl/index.html Po rozmowie wynegocjowałem cenę 1000zł za 1,9tdi, 2,5tdi lub 1,8t przy min 5autach Cena i ilość są jak widać dobre. Przy większej ilości osób cene negocjował bym jeszcze. Wszytko oczywiście dopięte było by tak żeby każdy był zadowolony. W razie pytań pilotuję sprawę. Lista. 1. aju 2. JohnyPixel 3. stuwa 4. drzewko23 5. dyrdan
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
ściąganie przodu przy wielu robotach, trochę mało miejsca z tyłu
-
[B6 AWX] Kopcenie na biało po wyjęciu bagnetu
http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bna_siwy_dym_z_otworu_bagnetu_jaka_moze_byc_przyczyna-t76963.0.html
-
[B5 ADP] Regularne dolewki oleju
wiesz zależ ile robisz kilometrów, u nas w firmie auta robią 3-6tyś tygodniowo.... ale myślę że nie robisz tyle nawet w miesiącu, więc pewnie pali Ci olej, nie napisałeś czy kopci na niebiesko... no chyba że masz wyciek ale to chyba byś widział plamy, tak myślę
-
[B5 ADR] Chłodzenie przepustnicy
dla mnie majstrować żeby mieć satysfakcję bez efektu? dziwne.... No ale Twoje auto Twoj czas