Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. :laghing2: wspaniałe są te zegary.... takie inne Lampy w nocy fajne a dzień już nie bardzo.
  2. dlatego zorbiłem to na 5biegu od 80 do 180, nie ma zmian w biegu, tylko wlaczona klima i gaz w podlodze
  3. dość dziwny przeskok z dyskoteki na a4 i w dodatku w automacie ja mojej Geli (290gd) nie zamienił bym na nic innego nawet na rs4 (no dobra na rs4 tak)
  4. dla przykładu podam że u mnie w mieście rozkodowanie radia to koszt ok 20-60zł zależy od "klasy" sprzętu
  5. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja jeżdżę do łagowa na rybki ten ośrodek dla mnie wielka lipa wolę się rozbić z namiotem koło jeziorka
  6. no jak silnik taki sam to jak inna moc ma być ?
  7. jeśli postawisz na swoim to koledze na znanej czerwonej stacji początkow zbywając go i wyśmiewając w końcu w ramach dobra marki i zadowolenia klienta zaproponowali bon paliwowy na 1tyś zł Kolega zatankował wtedy fiata brava 1,2 16v i po około 40km zaczął gasnąć na wolnych, nie chiał się zabardzo wkręcać na obroty i czasem śmiesznie prychał. Czeszczenie baku + nowe plaiwo + filtr przy pompie i było cacy
  8. możesz kupić gotowca, możesz zrobić program.... przecież to będzie widać
  9. pamiętajcie tylko o jednym nie napiszecie z niej smsa jadąc autem, idąc też trzeba się skupić
  10. Kolego myślę że łądowanie prostowniczkiem starczy na jeszcze trochę czasu.
  11. Wstępnie poruszałem sprawę automatów, nic nie marudził więc myślę że dadzą radę Teraz tylko jeszcze 3 osoby a idzie jak krew z nosa Wpiszę CIę na listę a gdyby nikogo innego nie było to zorbie tak że i tak damy rady
  12. aju odpowiedział(a) na jawosz temat w Audi A4 B6
    bardzo podobały mi się te lampy pókie nie zobaczyłem ich na żywo w aucie takiego szmelcu dawno moje oczy nie widziały
  13. Dzwoniłem w Twojej sprawie, program będzie indywidualny nie gotowiec. Efekty przy Q mierzone były by na drodze akcelelometrem czy czymś takim. Hamownie na Q będą mieli za około 4tygodnie (kończą pracę nad nią) Łapał byś się na zmiany w cenie jakiej podałem.
  14. za kata wstawić rurkę czy jakiś tłumiczek?
  15. Panowie a kata nie wywalać przed chipem? bo po chipowaniu to chyba się dużo zmieni tak mi wydaje się
  16. 201tyś w tej chwili
  17. Radę da.. Tylko wtedy to nie ma sensu dać tyle kasy. Za gotowca w byle zakładzie bez hamowni zapłacisz około połowę tej ceny.
  18. jesteś chętny? myślę że po rozmowie zrobią i 2,5tdi. ALe masz Q nie wiem co z hamowaniem jeśli jesteś zainteresowany poważnie mogę zadzwonić i zapytać o Q widzę że mają wiele takich wpisów że robią 4x4 np porche cayene
  19. gdyby ktoś był chętny na chipa zapisywać się w temacie http://www.a4-klub.pl/smf/turbo_chiptuning_i_tuning_mechaniczny/grupowy_chip_hamownia_geko_cars_poznan-t87895.0.html;new jak by co pilotuję sprawę
  20. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    http://www.a4-klub.pl/smf/turbo_chiptuning_i_tuning_mechaniczny/grupowy_chip_hamownia_geko_cars_poznan-t87895.0.html;new
  21. Witam Skontaktowałem się z firmą Geko Cars z Poznania w ramach ewentulanego chipowania autek + hamowanko. adres firmy http://www.gekocars.pl/index.html Po rozmowie wynegocjowałem cenę 1000zł za 1,9tdi, 2,5tdi lub 1,8t przy min 5autach Cena i ilość są jak widać dobre. Przy większej ilości osób cene negocjował bym jeszcze. Wszytko oczywiście dopięte było by tak żeby każdy był zadowolony. W razie pytań pilotuję sprawę. Lista. 1. aju 2. JohnyPixel 3. stuwa 4. drzewko23 5. dyrdan
  22. ściąganie przodu przy wielu robotach, trochę mało miejsca z tyłu
  23. http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bna_siwy_dym_z_otworu_bagnetu_jaka_moze_byc_przyczyna-t76963.0.html
  24. aju odpowiedział(a) na loker23 temat w 1.6
    wiesz zależ ile robisz kilometrów, u nas w firmie auta robią 3-6tyś tygodniowo.... ale myślę że nie robisz tyle nawet w miesiącu, więc pewnie pali Ci olej, nie napisałeś czy kopci na niebiesko... no chyba że masz wyciek ale to chyba byś widział plamy, tak myślę
  25. aju odpowiedział(a) na Labiel temat w 1.8
    dla mnie majstrować żeby mieć satysfakcję bez efektu? dziwne.... No ale Twoje auto Twoj czas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.