Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. 1.9 - 116koni ma 1600kg (ośka napęd) ciekawe czy 110ka ma inaczej
  2. mój odpis tyczył się wypowedzi fly07
  3. mam mieszane uczucia ale ogólnie za pracę nad nią, i nawet profi wyszło
  4. no jak na zapłonie ma działać jak nie ma napędu sprężarki?
  5. U mnie nie było naprężenia i stuku tylko taki ciche delikatne puk. Wjechałem do garażu otworzyłem okna zgasiłem auto i machałem lewo prawo szybko kiera. Usłysząłem ciche puk puk puk. Na drugi dzień zatrudniłem kolegę który machał kierownicą a ja słuchałem gdzie puka. w końcu podniosłem przód, już bez kół, złapałem drążki i faktycznie jeden miał CHYBA luz ale nie mogłem tego stwierdzić na 100%, dlatego pojechałem na stacje diganostyczną i pan potwierdził że drążek. Najprawdopodobniej w wyniku najechania na krawężnik mojej żony tak się stało. No więc do intercarsu po dwa drążki, psowrotem na warsztat, koszt ze zbieżnością 315zł (zbieżność 60)
  6. ja ogladalem 8sztuk... Nawet już oglądałem a6... Az się trafiła przy pomocy znajomego. Jeszcze raz gratuluję silnika to dobra jednostka jeśli jest w dobrej kondycji.
  7. moje TDI nie kopci nawet małego bączka nie zrobi uważaj żeby którysz mocny TDI jednak Cię nie zrobił poza tym fajniuśki silnik też go chiałem ale nie mogłem znaleść dobrej sztuki po lifcie
  8. wyszukiwarka, fraza: a4 forum
  9. drążki a dokładnie drążek, zbieżność zrobiona.. aczkolwiek 3 razy temat poprawiany Efekt jajka zniknął
  10. Real też autko pierwsza klasa, pozdrawiam
  11. Piękna maszyna, i ta kasa włożona w nią :oklaski: Widzę że masz siatkę przeciw błotku z przodu, powiedz czy dobrze to chroni chłodnicze przed zapychaniem? Sam bawię się w offroad mam gele 290gd ale nie bawię się w wyprawy tylko w wyloty za miasto w cięzki teren i po paru godzinach powrót
  12. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    tiger i naprzod :>
  13. Jeśli zabrali go karetką to prawojazdy mogą zabrać do czasu wyjaśnienia, jeśli poszedł sam to możesz się kłócić z nimi teraz
  14. ja obowiazkowo falubaz
  15. aju odpowiedział(a) na zbych4000 temat w 1.9TDI
    na climatronicu temp 84-87*C w trasie zależy od stylu jazdy, czy termostat jest do wymiany? Jak długo auto stoi na wolnych to temp schodiz na 82-83*C. Zegary 88-90*C
  16. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    mi pasuje
  17. każde auto jest sprawdzane, tabelka jest po to że większość pierwsze pytanie jakie zadaje przez tel to: "ile da się wyciągnąć" :> Nikt Cię kolego nie zmusza do jechania do GEKO, możesz jechać do dynosoftu (który polecam, robiłem tam fiata coupe 16vt) możesz jechac do Rogala albo do VTG
  18. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja będę.. gdzie się spotykamy i o której dokładnie?
  19. kiedyś słyszałem to w TV żeby nie trzymać ciągle łapy na lewarku bo coś się szybciej zużywa i nie mówię tu o samej estetyce gałki :gwizdanie: U mnie na wolnych obrotach można zobaczyć delikatniusie drganie gałki, prawie niezauważalne. Przy jeździe nie ma żadnych drgań ani ruchów
  20. no ja to zrobię tak jak mówiłem tylko muszę mieć jakąś trasę Nie pochwalam jazdy 200 na odcinkach do 70
  21. korektorem po oponach napisy? :gwizdanie:
  22. zrobić
  23. tak myślałem że chesz mieć podwójny prosty wydech Co do kontrastu to fakt, fajnie wygląda jasna felga do ciemnego auta... ale ciemna felga każda dla mnie nieciekawa (wizualnie zmniejszona)
  24. fajne autko podoba mi sie zetsawienie tych kół na srebrnych kombi! Do tego masz mocowanie na telefon, lubię to w autach nie wiem czemu czyli jak to będzie wyglądać bo nie znam się dokładnie na dupkach w b6
  25. może jest złe smarowanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.