Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AJM] Pompowtryskiwacze AWX w AJM a moc
a nie będzie przydymiał po takich modach? chcę żeby modywfiakacja była bezdymna
-
[ALL B5] Audi A4 - "Czarnulka" by Adriano /kolejna sesja str.2
bardzo ładne auto szkoda że przy skórze nie ma grzanych dupek Poza tym tylko automat mi nie pasuje i że wysoko stoi, reszta koksik Aha na pierwszym zdjęciu świecą Ci się halogeny? bez postojówek?
-
[B5 AJM] Pompowtryskiwacze AWX w AJM a moc
dzięki śliczne Zostało zbierać na graty
-
[B5 AJM] Pompowtryskiwacze AWX w AJM a moc
zestaw już mam hamulcowy, kupiłem z A6 jarzma i czekają na to aż skończą się klocki w moich 288 wtedy będzie pretekst do przejścia na tarcze 312 faktycznie myślałem o jakiś 165-170 konikach[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 11:09_________________________________________________aa i chodzi co o PD z silnika o oznaczeniu AL? czy o PD 038 130 073 AL
-
[B5 AJM] Pompowtryskiwacze AWX w AJM a moc
wiem że 150można wyciągnąć bo właśnie się zrolowałem ale chodzi o coś więcej, nie bawi mnie sam program, chcę trochę podłubać. jakie moce realne do osiągnięcia na takim zestawie? Bardzij myślałem o wymianie tylko PD i Turbo oraz FMIC bez chłodnicy oleju i kolektora
-
[B5 AFN] Problem z silnikiem
to przebieg musi tam być słuszny ile wyniesie Cię koszt mniej więcej tego wszystkiego?
-
[B5 AJM] Pompowtryskiwacze AWX w AJM a moc
Witam Jako że chcę uzyskać z mojego auta coś więcej niż moc rzędu 150~koni a tyle mniej więcej da się osiągnąć z seryjnego AJM, zastanawia mnie czy wymiana samych pompek coś da? Nie uzbieram w tej chwili kwoty na pompki i turbine, mogę wybrać to albo to i nie wiem co na początku ogranicza mocy pompowtryski czy turbina? a może czekać i zbierać graty? choć chiał bym coś już zrobić i cieszyć się autem
-
[ALL B5] Który wahacz najczęściej zaczyna stukać, poprzeczne nierówności
dzięki koledzy, będę macał poinformuje który/które padły
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
ok ja też mam jedną wstępnie chętną, tyle że z bmw 2.0d :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Zbyt wysoka temperatura płynu chłodzącego
przed wymianą pompy kup jakiś płyn do czyszczenia układów chłodzenia i zalej go do zbiorniczka, zrób 100+ km i wtedy bierz się do pracy, przy okazji wyczyść dokładnie obie chłodnice, kiedyś w g klasie miałem tak zalepioną chłodnicę od klimy (błotem) że nie było nawiewy na chłodnicę powietrza i miałem powyżej połowy temp sporo a zawsze jest w połowie (nie wiem ile stopni bo tam nie ma skali )
-
[ALL] Czy da się coś zrobić z tymi rysami?
na klapie możesz przymaskować rysę, uzupełniająć ją farbą a później polerka (mocna) ale trzeba uważać żeby nie spalić lakieru. Błotnik część zejdzie cześć nie od polerki, w obu przypadkach żeby było 100% nie widoczna trzeba malować
-
[B5 AJM] Zbyt wysoka temperatura płynu chłodzącego
wymieniłeś czujnik i co dalej lipa? Może pompa, może chłodnica czy zapowietrzony układ
-
[ALL B5] Który wahacz najczęściej zaczyna stukać, poprzeczne nierówności
zostało mi nurkować na weekend w kanale... chyba że ktoś jescze ma jakieś pomysły :gwizdanie:
-
[ALL B5] Który wahacz najczęściej zaczyna stukać, poprzeczne nierówności
Witam, wyczówam delikatne zaczynające sie stuki z lewego koła ale tylko na poprzecznych krótkich nierównościach. Na stacji nic nie widzi, mówi że zawieszenie igła... a jednak coś tam zaczyna pukać. Pomysły na wahacz? łącznik czy końcówkę? Amortyzatory ok
-
Audi A4 B5 quattro potrzebny do zdjec warszawa
No to TUKAN, napieraj... taka dobra gazeta
-
Audi A4 B5 quattro potrzebny do zdjec warszawa
jak wszytko takie obojętne to może z google coś :gwizdanie: Jeszcze tylko mnie zastanawia który model B :>
-
Audi A4 B5 quattro potrzebny do zdjec warszawa
to czemu masz napisane fwd?
-
Audi A4 B5 quattro potrzebny do zdjec warszawa
zawsze wiedziałem że to "biedna" gazeta Ciekawe co tym razem wypiszą :gwizdanie:
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
masz odblokowane do windowsa CE czy nie?
-
Spocik Lubuski :)
teraz jesze powiecie mi gdzie w lubuskim znają się na zbieżności bo u mnie gość stwerdził że zbiżność się robi ale kątów on nie widzi żeby można było zmieniać
-
[B5 AFN] V-Max AFN + 216 + program
to jest koniec skrzyni w fwd AFN?
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
nie wiem dziś wgrałem set ponad 1,5h i chodzi
-
Spocik Lubuski :)
chętnie zobaczę, chodzi mi o stwierdzenie że każdą grupę nalepiej robić osobno
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
dopisywać do listy? i czy 75ka daje się czipować?[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 12:40_________________________________________________Lista. 1. aju 2. JohnyPixel 3. stuwa 4. drzewko23 5. ...
-
Spocik Lubuski :)
ma ktoś ze spotowiczów vaga i pokazał by jak się robi logi dynamiczne? na żywo to zawsze lepiej zobaczyć żeby samemu później dobrze robić