Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. Witam Mam pytanie, włąsciwie to mój znajomy mnie zaciekawił pytając czy to normalne że w audi w lewą stronę kierownica obraca się jeden pełny raz i jeszcze pół obrotu (1+1/2) a w prawo obraca się dwa pełne obroty (2) Poszedł bym sprawdzić do siebie ale nie mam teraz mojego autka. Jeśli tak nie powinno być to co jest zepsute, przestawione? (auto jest bezwypadkowe)
  2. aju odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    docelowo będzie wyglądać koksik
  3. aju opublikował(a) temat w Inne marki
    Witam Po dwóch latach eksploatacji bmw 330d coupe (03r) przyszedł czas na zmianę, dla odmiany miało być 4 drzwiowe, koniecznie w jasnym kolorku, i w dieslu conajmniej 3litry. Po paru dniach na autoscout, znalazłem owy pojazd, stojący w salonie mercedesa, poprzedni właściciel zamienił go w rozliczeniu za nową S Tak o to dziś żona dostała nową zabawkę 320cdi, przebieg blisko 180tyś km, wyposażenie bardzo bogate, dla mnie aż za dużo tego jest. Za dużo o nim nie powiem bo dopiero od kilku godzin stygną mi emocje zwiąane z zakupem. Spalanie na trasie między 7,5 a 12litrów, bardzo przyjemny sprzęt grający W planach tylko dwa mody: - dużooo większe koła - cb radio Zdjęcia na razie na szybko bo nie miałem aparatu (robiłem telefonem)
  4. kolego to pewnie jak z oryfinalnym sirio ml145 i wszytkimi innymi typu sunker145 czy inne 145 "nie odbiegające jakością" ale niestety sirio jest lepsza od każdej z tych kopii, tu na pewno będzie tak samo... pamiętaj że antena najczęściej jest ważniejsza niż radio
  5. ok, poszukam jak tylko radio przyjdzie bo coś sie wysyłka opóźnia a jak nie znajdę to dam znać
  6. widziałem
  7. tak dla przykładu większej mocy ale i tak piszę że mistrzostwo to będzie 190-195koni
  8. no 20% to wielkie uogólnienie, niestety 2,5tdi nie jest wdzięcznym silnikiem do modów (przynajmniej w PL i z "normalnymi" pieniędzmi. Myślę że jak osiągniesz 190-195koni to będzie mistrzostwo.... później pewnie się coś podda lub jak ktoś woli wysra w silniku, oczywiście życzę Ci żeby moc byłą z Tobą i powodzenia w projekci[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 21:21_________________________________________________180ki mają chyba GARRETT 059145701F (GT2052V)
  9. no jak widać po 1,9 moce ~200 koni są osiągane, szczególnie że gratów jest sporo i jest w czym wybierać
  10. :gwizdanie: wszystko jasne... z 180 wychodzi 210 po chipie? myślałem że mniej jak 200
  11. nie siedzę w 2,5 ale pokaż mi te programy i wykresy
  12. ja dziękuję, nigdy więcej
  13. a jaki masz teraz program, jaka moc? :gwizdanie: kto Ci go robił
  14. nie lubię się wpinać w coś takiego, wiem że niby jest to bezpieczne ale ja wolę już poszukać przejścia i to też nie przejścia przez obudowę ECU
  15. oczywiście, niektóre rozrysowują to nawet graficznie, modyfikacji fisów jest sporo możliwości takie dają np urządzenia fiscon (bez graficznego rozrysowania) a rozrysowanie daje nam możliwość produkt z grupy Kufatec
  16. kolego a ja oglądałem kiedyś silnik z rozwalonymi panewakami i przytartym wałem.... też nie wyglądał z zewnątrz na uszkodzonego Sprawdź czy kable nigdzie nie są uszkodzone.
  17. no ja też mam ale komputer to nie jest
  18. No tak jakoś trzeba wyjść z marzeń, jak by Ci ktoś tyle dał za przedliftowego afna bez relingów to dodał byś mu skrzynkę wódki do tego. Idąc tym tokiem myślenia zresztą jak koledzy pisali to ja bym musiał chcieć ze 35tyś w najgorszym wypadku jak wypiorę tapicerkę to ze 40tyś no bo przecież pranie to 50-100zł Nie obrażaj się ale z tą ceną to wyjechałeś jak rocznika się nie oszuka.
  19. Witam Jak można wyciągnąć zaplniczkę, taką "odwracaną" bezpiecznie żeby dostać się do kabli zasilających? Chyba że macie inne lepsze miejsce wpięcia CB, jakiś stały prąd 12v
  20. Ładne autko że niby termometr? Szkoda że bez esp czy asr
  21. no tak nie ma to jak pokazać tylną kanapę Jedyny fotel który się ocenia to fotel kierowcy bo na nim zawsze ktoś siedzi nie przejmuj się tak tym przebiegiem, jeśli jest potwierdzony w aso to super, jeśli nie no to zawsze fajnie żyć z przeświadczeniem takiego przebiegu, ważne że jesteś zadowolony i bezawaryjności
  22. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    koledzy czy ktoś był by tak dobry i za piwko przestawił mi inspekcję? wskazuje mi że za 1700km mam service, jutro wymieniam olej, filtry itp.
  23. Ładna sztuka, aczkolwiek skóra faktycznie trochę dziwna jak na ten przebieg, widzę po firmowych autach że do około 120-140tyś nie widać prawie zużycia, chyba że u jednego gruuubego kierowcy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.