Treść opublikowana przez aju
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
faktycznie, dziś z ciekawości wgrałem kawałek mający 72minuty i NIE odtwarza go później czekał mnie reset i wgranie znów kawałków... ale i tak nie żałuję lepsze to niż zmieniarka cd
-
[ALL B5] Pochylenie kół przy maksymalnym skręceniu
to u niego jest dużo bardziej, tak pochylają się u mnie i jedno koło u niego, te o którym pisze pochyla się bardziej [br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 17:17_________________________________________________widzę brak pomysłów
-
[B5 AJM] Problem z pompowtryskami
w ostateczności jak się okaże że nie można ich skorygować bo są uszkodzone to zawsze możesz je regenerować lub kupić używane, polecam wtedy np od AWXa jeśli w przyszłości chcesz trochę podkręcić auto bardziej niż 145-150koni
-
[ALL] Chip tunning w serwisie AUDI ?
Szefowi zaproponowali konkretną moc jeśli sinik jest jak z fabryki, sam pracownik aso mówił że nie mają możliwości zmian mapy, po prstu robią "Wsad" i tyle, nic więćej. Mocy też nie mierzą.
-
[ALL] Chip tunning w serwisie AUDI ?
Mój szef w ex A6 (c6) miał robiony taki zabieg w serwisie, Na komputerze pojawiły się później plomby MTM, mimo że przecież do tego auta wszytko można wgrać kablem
-
[ALL B5] Szwankujące klawisze na konsoli sterowania klimą
jest nawet jak to można naprawić
-
[ALL B5] Pochylenie kół przy maksymalnym skręceniu
no ale w audi też tak jest? i mocno? to jeśli jedno się pochyla a drugie nie to które jest zepsute
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
u mnie też jest 84* aż dziwne
-
[B5 AJM] Mój nowy nabytek, czarny avant
o 4 elektryki pozazdrościć Trochę obniżyć i będzie pięknie :>
-
[ALL B5] Pochylenie kół przy maksymalnym skręceniu
Witam Dziś przyjechał do mnie znajomy audi a4 (96r) AFN Avant, przy cofaniu (stałem na zewnątrz) widziałem jak uswtaiają mu się koła co mnie zaciekawiło bo przy skręceniu maksymalnie w prawo, koło od strony kierowcy było pochylone, to znaczy górna część była bardziej schowana (o tak mniej więcej // ) a drugie koło było proste ( ll ) co ciekawe przy skręceiw w drugą stronę oba koła są tak samo praktycznie nie przekrzywione. Co to ma być? U mnie tego nei widzę ani w jedną ani w drugą stronę? Jechałem autem i ani nie ściąga, anie nie tnie opon, nie nosi go też po jezdzni. Jedyne co różni go od mojego to że przy wolnym skręcaniu na parkingu o powierczni asfaltowej następuje w pstaniej fazie skręcania już przed maksymalnem skrętem dziwne zjawisko jak by koło same chiały dokończyć skręcanie, lub jak by się włączyło podówjne wspomaganie Jakieś pomysły? bo trochę to dziwne
-
[B5 AFN] Problem z silnikiem
ale oszczędność zrobiliście Swoją drogą może się zapowietrzył przy wymianie filtra dlatego musisz dłużej kręcić
-
[B6 AVF] Czy pompowtryskiwacze są awaryjne ?
dodać tylko można że są bardziej czułe na jakość paliwa
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
ja mam i sprężyny eibacha i czerowne amortyzatory tej samej marki, sprężyny są -45mm.... polecam
-
[ALL B5] Tragiczne prowadzenie (napęd FWD)
ja mam -45 zawieszenie i muszę powiedzieć że różnica do seryjnego zawieszenia jest ogromna... auto bardzo szybko reaguje i nie buja się w zakrętach
-
[B5 AJM] Śrubki TORX dla kierownic turbosprężarki - wymiana na inne
czy torx czy imbus to obojętne, jednak nie wkręcał bym śrub dłuższych, przecież możesz skrócić te np na szlifierce taśmowej czy od biedy na kontowce
-
Jaki LCD do komputera 22-24 cale ?
straczy starczy, używam lg 22cale i jestem bardzo zadowolony, zorbiło mi się jedynie małe przebarwienie na obudowie, nie bardzo wiem od czego czy od chemii do mebli, czy słońca
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
no u mnie też jej nie widać
-
[B6 AVJ] Splitter
w takim razie pomysł 1klasa
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
R1 świetna maszyna, też brałem ją pod uwagę! Ale tu był motorek w carbonie, z przebiegiem 3tyś km z polskiego salonu i od znajomego nie mogłem się oprzeć
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
:> zobacz w temat o rnse to będziesz wiedział że teraz muszę tylko sam robić Zazdroszczę mocy
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
na razie bardzo obciążyłem budżet domowy tym co mam w podpisie.... i muszę poczekaćdo września :gwizdanie:
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
no jako tako pasuje ale bardziej nie pasuje niż pasuje Fajny silniczek moc Ja dalej bez ramki
-
[ALL] CB - przedłużenie przewodu antenowego
- Ubezpieczenie garażu
po prostu wykupiłem też AC na motor :>- [ALL] CB - przedłużenie przewodu antenowego
ja bym zestroił jeszcze raz, szczególnie że drogie to nie jest, są dwie szkoły jedni mówią że się stroi inni że nie. Poza tym jeśli zmieniasz na klapę to i tak musisz ją stroić bo będzie to inna powierzchnia niż dach... :> to tak profesjonalnie podchodząć do tematu... - Ubezpieczenie garażu