Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. faktycznie, dziś z ciekawości wgrałem kawałek mający 72minuty i NIE odtwarza go później czekał mnie reset i wgranie znów kawałków... ale i tak nie żałuję lepsze to niż zmieniarka cd
  2. to u niego jest dużo bardziej, tak pochylają się u mnie i jedno koło u niego, te o którym pisze pochyla się bardziej [br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 17:17_________________________________________________widzę brak pomysłów
  3. w ostateczności jak się okaże że nie można ich skorygować bo są uszkodzone to zawsze możesz je regenerować lub kupić używane, polecam wtedy np od AWXa jeśli w przyszłości chcesz trochę podkręcić auto bardziej niż 145-150koni
  4. Szefowi zaproponowali konkretną moc jeśli sinik jest jak z fabryki, sam pracownik aso mówił że nie mają możliwości zmian mapy, po prstu robią "Wsad" i tyle, nic więćej. Mocy też nie mierzą.
  5. Mój szef w ex A6 (c6) miał robiony taki zabieg w serwisie, Na komputerze pojawiły się później plomby MTM, mimo że przecież do tego auta wszytko można wgrać kablem
  6. jest nawet jak to można naprawić
  7. no ale w audi też tak jest? i mocno? to jeśli jedno się pochyla a drugie nie to które jest zepsute
  8. u mnie też jest 84* aż dziwne
  9. o 4 elektryki pozazdrościć Trochę obniżyć i będzie pięknie :>
  10. Witam Dziś przyjechał do mnie znajomy audi a4 (96r) AFN Avant, przy cofaniu (stałem na zewnątrz) widziałem jak uswtaiają mu się koła co mnie zaciekawiło bo przy skręceniu maksymalnie w prawo, koło od strony kierowcy było pochylone, to znaczy górna część była bardziej schowana (o tak mniej więcej // ) a drugie koło było proste ( ll ) co ciekawe przy skręceiw w drugą stronę oba koła są tak samo praktycznie nie przekrzywione. Co to ma być? U mnie tego nei widzę ani w jedną ani w drugą stronę? Jechałem autem i ani nie ściąga, anie nie tnie opon, nie nosi go też po jezdzni. Jedyne co różni go od mojego to że przy wolnym skręcaniu na parkingu o powierczni asfaltowej następuje w pstaniej fazie skręcania już przed maksymalnem skrętem dziwne zjawisko jak by koło same chiały dokończyć skręcanie, lub jak by się włączyło podówjne wspomaganie Jakieś pomysły? bo trochę to dziwne
  11. aju odpowiedział(a) na VeilSide temat w 1.9TDI
    ale oszczędność zrobiliście Swoją drogą może się zapowietrzył przy wymianie filtra dlatego musisz dłużej kręcić
  12. dodać tylko można że są bardziej czułe na jakość paliwa
  13. ja mam i sprężyny eibacha i czerowne amortyzatory tej samej marki, sprężyny są -45mm.... polecam
  14. ja mam -45 zawieszenie i muszę powiedzieć że różnica do seryjnego zawieszenia jest ogromna... auto bardzo szybko reaguje i nie buja się w zakrętach
  15. czy torx czy imbus to obojętne, jednak nie wkręcał bym śrub dłuższych, przecież możesz skrócić te np na szlifierce taśmowej czy od biedy na kontowce
  16. straczy starczy, używam lg 22cale i jestem bardzo zadowolony, zorbiło mi się jedynie małe przebarwienie na obudowie, nie bardzo wiem od czego czy od chemii do mebli, czy słońca
  17. no u mnie też jej nie widać
  18. aju odpowiedział(a) na domjenick temat w 1.8T
    w takim razie pomysł 1klasa
  19. R1 świetna maszyna, też brałem ją pod uwagę! Ale tu był motorek w carbonie, z przebiegiem 3tyś km z polskiego salonu i od znajomego nie mogłem się oprzeć
  20. :> zobacz w temat o rnse to będziesz wiedział że teraz muszę tylko sam robić Zazdroszczę mocy
  21. na razie bardzo obciążyłem budżet domowy tym co mam w podpisie.... i muszę poczekaćdo września :gwizdanie:
  22. no jako tako pasuje ale bardziej nie pasuje niż pasuje Fajny silniczek moc Ja dalej bez ramki
  23. po prostu wykupiłem też AC na motor :>
  24. ja bym zestroił jeszcze raz, szczególnie że drogie to nie jest, są dwie szkoły jedni mówią że się stroi inni że nie. Poza tym jeśli zmieniasz na klapę to i tak musisz ją stroić bo będzie to inna powierzchnia niż dach... :> to tak profesjonalnie podchodząć do tematu...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.