Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. no kolego, w samą porę :cwaniak1:
  2. aju odpowiedział(a) na Labiel temat w 1.8
    i co Ci to da? masz 125koni to nie F1, szkoda roboty
  3. aju opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Witam, mam do was pytanie jak podłączyć nokie n95 do komutera żeby koszt 100kb był taki sam jak w czasie przeglądania stron na komórce? czyli transmisja odbywała się pakietowo? Mi od razu łączy się na transmisje ciągłą używam blutufa
  4. myślę że podobny temat już był poruszany
  5. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    w niedzielę wpadam się zapoznać z panami
  6. Rozmawiałem ze śmiesznym i będę w tą niedzielę czyli 19go
  7. parkowałem wczoraj w MC koło srebrnej TT na lokalnych rtablicach (FZ) godziny popołudniowe, może to TY?
  8. miałem taki przypadek tyle że w dużym navi, że tylko czytała oryginał
  9. no to aż wstyd pisać 2mb/512KB - 49zł osiedlowa radiówka mobilnie hyah 2gr-100KB w tel mobilnie blueconect 3gr-100KB na usb
  10. Witam Interesuje mnie czy ktoś sprawdził czy zaślepienie EGR zmieniło jakoś moc w aucie? tak samo wywalenie KATa chodzi mi o TDI. Każdy mówi że tak że będzie lepiej itp, ale czy ktoś z tego forum ma poparte to jakimś wtkresem? Zastanawia mnie czy przed programem nie zaślepieć egra i nie wywalić kata? To coś da? Jak się bawić to się bawić szczególnie że nic to nie kosztuje a pracę taką mogę wykonać sam
  11. No to musimy przyspotować - ja wyjezdzam w najblizszy weekend, albo w poniedzialek na 10-12 dni No kolego ja też wyjeżdżam w przyszły poniedziałek jedziemy w ciemno i bardziej chcemy zrobić sobie objazdówkę ze zwiedzaniem, spanie gdzie bądź hotele/motele zależy gdzie skończy się nam dzień. No i jedziemy na Automapie EU
  12. Ja bym kupił wszytko sam, żeby wiedzieć co się kupiło a robotę oddał do zaufanego warsztatu poza ASO 500-600zł to jednak coś za to można mieć no chyba że masz kasy jak lodu to zrób sobie w ASO, też można i tak
  13. tamten AFN dymił w każdych warunkach z tą dziurą ale
  14. co można zobaczyć w temacie http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_dziura_w_przewodzie_od_turbo_jaki_waz_kupic-t87377.0.html Kolega w AFN przyjechał z takimi objawami, kopci i brak mocy. Okazało się że jest dziura w wężu S
  15. kolega się załamie przy cenie oryginalnego nowego powiem żeby szukał używki
  16. ja miałem problemy z blutoothem po przejściu na 7kę, ale w końcu znalazłem jakiś pakiecik sterowników na necie i wszystko chodzi.Tez mam wersje 64 Ogołnie jestem bardzij zadowolony niż z visty
  17. Jak ktoś robi dobry produkt z laminatu to jest fajnie, niestety wszytko z allegro to szajs, pół biedy jak wogóle będzie pasować
  18. Kolego ja miałem taki problem przy regeneracji wału w mercedesie 290gd, wiem że to nie s4 ale zasada działania wału taka jak w audi. Firma która regenerowała wał cały czas mówiła że jest idealny. Po 3 reklamacji wysłali go na jakieś wyważanie dynamiczne czy jakoś tak Efektem był wał z jakimiś dwoma minimalnymi wypustkami, jakby naspawaniami bądż przyklejeniami. Po zamontowaniu nie czuję już wibracji. Więc była to kwestia źle wywarzonego wału czyli złej regeneracji. Najgorsze jest to że za tą kasę i naerwy miał bym prawie nowy wał
  19. całkiem fajnie wygląda, gdzie robiłeś szybki?
  20. Tyle kasy za tak rozbite auto, widziałem mniej uszkodzone w dużo mniejszych pieniądzach Ale nikt Ci nie broni, byle dobrze zrobili auto. Co do ogranicznika to najlepiej podzwonić po firmach typu: VTG, GecoCars, Dynosoft.... myślę że ta pierwsza podejmie się każdej roboty
  21. 50-150 nie będzie problemu :> 100-200 jak autobana pozwoli :>
  22. Tak mój szef w audi a6c6 z tym samym telefonem teraz mam wątpliwości czy to była wina auta czy telfonu. Niestety problem przestał istnieć bo szef sprzedał auto.
  23. no raczej nic sie nie dzieje po porostu jedzie na 5 biegu, ale według mnie i tak można porównac auto A z autem B KmK jadąc na chipa nagram Ci co chesz bo jadę autostradą. Zapisuj zachcianki
  24. Witam Przeglądaliśmy dziś auto znajomego bo okazało się że nie ma doładowania. No i znalazł się wąż dziurawy na dole przy zderzaku. Nie możemy go znaleść na allegro, po porstu za dużo węży jest, a nie wiem jak dokładnie wygląda cały wąż. Ktoś mógł by dać linka z allegro albo podać nr części? AFN 96 + klima
  25. nawet sporo, szczególnie kat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.