Treść opublikowana przez aju
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
daj linka bo nie moge znalesc Twojej wypowiedzi w stercie tych napisów tam [br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 15:15_________________________________________________znalazłem ja jakoś nie mam z nimi problemu się kontaktować, ale zamiast pisać od razu dzwonię
-
[ALL B5] CHIP KCR?
ja bym sprawdził na hamowni jak idzie moment, jeśli za szybko nie wzrasta to zostawić go! Bo jak szybko będzie rosnąć to sprzęgło szybko odda przeczytaj zasady nie poszemy capsem
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
ja mam doświadczenia od kolegów którzy robili tam fiaty coupe, wypowiadali się pozytywnie, poza tym sami piszą sprawdzają najpierw auto a później robią program i hamowanie jak wyszło, operacja trochę trwa i na pewno nie będą to gotowce
-
[B5 AFN] Bioester do audi ?
a ja mówiłem do wcześniejszych pisarzy
-
[B5 AFN] Bioester do audi ?
To jego auto i wlewa co mu się podoba przecież napisałem że ja bym tego nie zrobił
-
F1, Rajdy i Motorsport
a ja sądzę że z pieniędzmi ferrari.... można znaleść lepszego kierowcę niż kubica
-
[ALL B5] CHIP KCR?
jeśli ma 115kę czyli PD to po KCR będzie miał ffektökning Original 115 hk KCR Box 145 hk Vridmomentsökning Original 310 Nm KCR Box 370 Nm Benämning Master IV G4 Serie Master IV G4 Art nr 400G4-897 Pris 6 900 SEK (inkl moms) 5 520 SEK (exkl moms) _____________ jeśli ma 110kę na pompie to Effektökning Original 110 hk KCR Box 140 hk Vridmomentsökning Original 235 Nm KCR Box 285 Nm Benämning Master I G3 Serie Master I G3 Art nr 180G3+08G3-16 Pris 4 900 SEK (inkl moms) 3 920 SEK (exkl moms) źródło: http://www.kcr.se/render_homepage_sv.asp?pageid=1
-
[B5 AFN] Bioester do audi ?
muł? jechałeś na tym? Ja jechałem audi a6 3.0tdi zatankowane tym wynalazkiem z ciekawości przez właściciela... jest takie samo w zachowaniu a może nawet ma mocniejszy dół Poza tym pachnie olejem pieczonym Ale osobiście nigdy bym tego nie zalał ani do moich służbówek ani do aut prywatnych. No może poza moim 290gd który jedzie na czym się chce
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
jak widzisz to rnse nie pasuje wcale
-
[B5 ALL] Ile obniżyć zawieszenie ?
ja mam -45 na innych amorach i jest super :>
-
Plusy i minusy tego zestawu foto
a jaki on ma już "przebieg"?
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
miałem 2din symphony, chcę dwa 2din standardowe kwadratowe, potrzebuję ramki w koło
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
nie zmienia to faktu że nie będzie i tak pasować do b5 Muskel1 mam do Ciebie prośbę, możesz popytać u Ciebie i zobaczyć na ebayu czy znajdziesz może taką ramkę do b5? Kiedyś widziałem zdjęcie środka b5 z radiem 2din i taką ramką, było to z jakiegoś forum niemieckiego. Więc może u was coś się znajdzie Mam rodzine w hamburgu i flensburgu więc dalej temat bym ogarnął z zapłatą i odebraniem takiej ramki albo chociaż jak byś znalazł coś to dać namiar
-
[B7 BRD] Czemu te BRD nie jadą
vario-tech trafiłeś w sedno
-
[ALL B5] Sprawdzanie przegubów
czyli poczekać.... poczekam może zrobi się wtedy pewność że to on
-
[B6 AMB] Jak używacie klimatyzacji
1. klima non stop 2. zdarza mi się wyłączyć przed zgaszenim auta, ale raczej wyłączam tak jak jest, po odpaleniu dopiero po chwili włącza się sprężarka 3. auto cały czas, raz tylko zmieniłem góra-dół nawiew jak mi szyję przewiało i umierałem z bólu ;(
-
[ALL B5] Sprawdzanie przegubów
Mój nie pyka, bardzij jak by przeskakiwało coś ale nie jest to typowy dźwięk przegubu według mnie i występuje tylko przy skręcaniu maksymalnym w prawo. Zbieżność zorbiona profi, do tego nic nie ściąga nie puka nie buja itd. Zawieszenie cale sprawdzone, dwóch niezależnych mechników twierdzi że jest idealne drążki nowe, magiel bez luzów.. bardziej stawiać na wewnętrzny czy zewnętrzny przegub?
-
[ALL B5] Sprawdzanie przegubów
Witam, jest jakiś sposób na sprawdzanie przegubów? porusząłem nimi ale niby jest ok, skręcając na maksa w prawo mam taki efekt jak by auto trochę bujało czy koło przeskakiwało. Po kompleksowej zbieżności efekt się bardzo zmniejszył ale występuje. Widzę że wiele aut na forum to ma a problem nie został rozwiązany dlatego ciekwi mnie czy to może być przegub, tylko nie wiem jak mogę go sprawdzić
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
nie jest tak źle! ale na dłuższą metę nie mógł bym tak mieć
-
Dobrzy chiptunerzy
Niestety musze przyznać tu trochę racji dla Muskel1 Napisałem do wielu firm, w tym compsport nie raczyli tylko oni odpowedzieć. Później dzwoniłem i rozmowa była dość specyficzna tak jak bym był intruzem przynajmniej takie miałem wrażenie. Wiem że znają się na dieslach ale nie zwalnia to od dobrego traktowania klienta. Ogólnie mimo to polecam ten zakład, znam osobiście jedno tdi z ich programem i śmiga wyśmienicie, a na miejscu kolega był obsłużony w pełni profi
-
[ALL B5] Delikatne stuki przy szybkich ruchach kierownicy
Kolego od fiatów daleko mam 2 sztuki, miałem 3 no dobra w sumie masz rację zawieszenie tragedia ciągle coś Podjedź na stację diagnostyczną, pare minut chyba znajdziesz, gość powienien sprawdzić Ci za darmo
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
poka poka nie wstydź się, ja się swojej tak wstydziłem że wywaliłem ją.... Dostałem namiar na firme co ma mi ponoć zorbić bez problemu taką ramkę... ale na razie muszę poczekać na więcej funduszy. Chcę od razu u niech zrobić parę spraw. Jeśli by ramka była w przystępnej cenie to zorbić dla Ciebie u nich?
-
Spocik Lubuski :)
podobno to -45mm (info z sklepu wg numeru)
-
Spocik Lubuski :)
co do mojego zawieszenia to sprężyny są EIBACH nie wiem tylko ile na minus bo supersport -40mm stoi przy nich jak koza. Zrobiłem zdjęcia sprężynie. Są tam jakieś nr może da się po tym dojść do tego ile są na minusie?
-
[ALL B5] Delikatne stuki przy szybkich ruchach kierownicy
drazek sklada sie z dwoch elementów, może ten dalej jest wybity. Miejmy nadzieję że maglownica Ci się nie wysypuje