Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. daj linka bo nie moge znalesc Twojej wypowiedzi w stercie tych napisów tam [br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 15:15_________________________________________________znalazłem ja jakoś nie mam z nimi problemu się kontaktować, ale zamiast pisać od razu dzwonię
  2. ja bym sprawdził na hamowni jak idzie moment, jeśli za szybko nie wzrasta to zostawić go! Bo jak szybko będzie rosnąć to sprzęgło szybko odda przeczytaj zasady nie poszemy capsem
  3. ja mam doświadczenia od kolegów którzy robili tam fiaty coupe, wypowiadali się pozytywnie, poza tym sami piszą sprawdzają najpierw auto a później robią program i hamowanie jak wyszło, operacja trochę trwa i na pewno nie będą to gotowce
  4. aju odpowiedział(a) na sieczek26 temat w 1.9TDI
    a ja mówiłem do wcześniejszych pisarzy
  5. aju odpowiedział(a) na sieczek26 temat w 1.9TDI
    To jego auto i wlewa co mu się podoba przecież napisałem że ja bym tego nie zrobił
  6. a ja sądzę że z pieniędzmi ferrari.... można znaleść lepszego kierowcę niż kubica
  7. jeśli ma 115kę czyli PD to po KCR będzie miał ffektökning Original 115 hk KCR Box 145 hk Vridmomentsökning Original 310 Nm KCR Box 370 Nm Benämning Master IV G4 Serie Master IV G4 Art nr 400G4-897 Pris 6 900 SEK (inkl moms) 5 520 SEK (exkl moms) _____________ jeśli ma 110kę na pompie to Effektökning Original 110 hk KCR Box 140 hk Vridmomentsökning Original 235 Nm KCR Box 285 Nm Benämning Master I G3 Serie Master I G3 Art nr 180G3+08G3-16 Pris 4 900 SEK (inkl moms) 3 920 SEK (exkl moms) źródło: http://www.kcr.se/render_homepage_sv.asp?pageid=1
  8. aju odpowiedział(a) na sieczek26 temat w 1.9TDI
    muł? jechałeś na tym? Ja jechałem audi a6 3.0tdi zatankowane tym wynalazkiem z ciekawości przez właściciela... jest takie samo w zachowaniu a może nawet ma mocniejszy dół Poza tym pachnie olejem pieczonym Ale osobiście nigdy bym tego nie zalał ani do moich służbówek ani do aut prywatnych. No może poza moim 290gd który jedzie na czym się chce
  9. jak widzisz to rnse nie pasuje wcale
  10. ja mam -45 na innych amorach i jest super :>
  11. a jaki on ma już "przebieg"?
  12. miałem 2din symphony, chcę dwa 2din standardowe kwadratowe, potrzebuję ramki w koło
  13. nie zmienia to faktu że nie będzie i tak pasować do b5 Muskel1 mam do Ciebie prośbę, możesz popytać u Ciebie i zobaczyć na ebayu czy znajdziesz może taką ramkę do b5? Kiedyś widziałem zdjęcie środka b5 z radiem 2din i taką ramką, było to z jakiegoś forum niemieckiego. Więc może u was coś się znajdzie Mam rodzine w hamburgu i flensburgu więc dalej temat bym ogarnął z zapłatą i odebraniem takiej ramki albo chociaż jak byś znalazł coś to dać namiar
  14. vario-tech trafiłeś w sedno
  15. aju odpowiedział(a) na aju temat w Audi A4 B5
    czyli poczekać.... poczekam może zrobi się wtedy pewność że to on
  16. 1. klima non stop 2. zdarza mi się wyłączyć przed zgaszenim auta, ale raczej wyłączam tak jak jest, po odpaleniu dopiero po chwili włącza się sprężarka 3. auto cały czas, raz tylko zmieniłem góra-dół nawiew jak mi szyję przewiało i umierałem z bólu ;(
  17. aju odpowiedział(a) na aju temat w Audi A4 B5
    Mój nie pyka, bardzij jak by przeskakiwało coś ale nie jest to typowy dźwięk przegubu według mnie i występuje tylko przy skręcaniu maksymalnym w prawo. Zbieżność zorbiona profi, do tego nic nie ściąga nie puka nie buja itd. Zawieszenie cale sprawdzone, dwóch niezależnych mechników twierdzi że jest idealne drążki nowe, magiel bez luzów.. bardziej stawiać na wewnętrzny czy zewnętrzny przegub?
  18. Witam, jest jakiś sposób na sprawdzanie przegubów? porusząłem nimi ale niby jest ok, skręcając na maksa w prawo mam taki efekt jak by auto trochę bujało czy koło przeskakiwało. Po kompleksowej zbieżności efekt się bardzo zmniejszył ale występuje. Widzę że wiele aut na forum to ma a problem nie został rozwiązany dlatego ciekwi mnie czy to może być przegub, tylko nie wiem jak mogę go sprawdzić
  19. nie jest tak źle! ale na dłuższą metę nie mógł bym tak mieć
  20. Niestety musze przyznać tu trochę racji dla Muskel1 Napisałem do wielu firm, w tym compsport nie raczyli tylko oni odpowedzieć. Później dzwoniłem i rozmowa była dość specyficzna tak jak bym był intruzem przynajmniej takie miałem wrażenie. Wiem że znają się na dieslach ale nie zwalnia to od dobrego traktowania klienta. Ogólnie mimo to polecam ten zakład, znam osobiście jedno tdi z ich programem i śmiga wyśmienicie, a na miejscu kolega był obsłużony w pełni profi
  21. Kolego od fiatów daleko mam 2 sztuki, miałem 3 no dobra w sumie masz rację zawieszenie tragedia ciągle coś Podjedź na stację diagnostyczną, pare minut chyba znajdziesz, gość powienien sprawdzić Ci za darmo
  22. poka poka nie wstydź się, ja się swojej tak wstydziłem że wywaliłem ją.... Dostałem namiar na firme co ma mi ponoć zorbić bez problemu taką ramkę... ale na razie muszę poczekać na więcej funduszy. Chcę od razu u niech zrobić parę spraw. Jeśli by ramka była w przystępnej cenie to zorbić dla Ciebie u nich?
  23. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    podobno to -45mm (info z sklepu wg numeru)
  24. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    co do mojego zawieszenia to sprężyny są EIBACH nie wiem tylko ile na minus bo supersport -40mm stoi przy nich jak koza. Zrobiłem zdjęcia sprężynie. Są tam jakieś nr może da się po tym dojść do tego ile są na minusie?
  25. drazek sklada sie z dwoch elementów, może ten dalej jest wybity. Miejmy nadzieję że maglownica Ci się nie wysypuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.