Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. aju odpowiedział(a) na domjenick temat w 1.8T
    czy z czasem komp nie "zglupieje" jak to bywa przy bowach w 1,8t?
  2. zgraj to na cd i zobacz czy chodzi w sumie to nie żaden koszt 2 czyste płyty stracić jak nie pójdzie pomyślimy dalej
  3. ktotki ale u nas stosunkowo dobre drogi są
  4. czyli wywalić standardowy inter i wstawić tam rurkę po skosie na górę [br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 15:16_________________________________________________Kurdę nie mogę wyminąć halogena muszę jutro jakoś inaczej ułożyć
  5. a co jest w pliku info.txt? może wystarczy to nagrać na płytki żeby działało
  6. z ciekawości zapytałem znajomego elektronika/elktryka/mechanika magika o takie coś odpowiedź: "lepiej by Ci się coś popsuło w aucie chociaż byś nie wymyślał"
  7. i po rozpakowaniu te pliki mają jakie rozszerzenie i czy pierwszy plik ma inna ikonkę niż reszta a ostatni ma mneijszy rozmiar niż pierwszy?
  8. aju odpowiedział(a) na stuBS temat w 1.9TDI
    żadne świece... w obecnych temperaturach to nawet moja poczciwa g-klasa 290gd pali bez grzania świec Koledzy raczej dobrze radzą z pompą, bo czujnik powinien wyjść na vag-u
  9. zobacz czy to nie jest archiwum do rozpakowania składające się z kilku kilkunastu plików, kiedyś tak miałem z windows7 że nie było żadnego obrazu tylko pełno plików o takiej samej wielkości...
  10. ja myślę w tej kwesti jak Poziek... poczekać i zrobić wszytko, wtedy to dobpiero będzie "latać"
  11. pewnie kolega ma rację, znajomy wjechał na krawężnik u mnie na budowie, efekt był taki że auto straciło moc i kopciło na czarno... przecięty wąż od turbo idący w dół zderzaka... i szum turbo jak by miało zaraz wyskoczyć
  12. Witam Kupiłem trochę grató żeby poskłądać sobie FMIC i tak myślęże czy warto było by zostawić standardowy intercooler?(miał bym wtedy dwa) czy chłodzenie nie było by jeszcze większe? Ale nie wiem jak z lagiem wtedy? i czy doładowanie jakoś na tym nie ucierpi? (teoretycznie książkowo nie powinno) Jakieś rady szczególne przed pracą? Postaram się dziś skońćzyć i pokazać efekty pracy
  13. myślę że nie ma się co napalać na pokaz w wykonaniu szumiego, aczkolwiek bardzo bym chiał bo to był mój ulubiony zawodnik
  14. dlatego jak najbardziej cenię sobię Twoją uwagę i wezmę na to poprawkę stając u nich na rolkach
  15. a po co chłodzić paliwo i czy każdy ajm ma taką chłodnicę?
  16. hmm jak by to oblukać nie che mi się ściągać osłon na dole. Myślałem że chłodnica oleju to jest taka "dobudówka" przy filtrze oleju przez któą płynie płyn chłodzący
  17. a tak poważnie
  18. Witam Dziś przypatrzyłem chłodnicę za zdeżakiem po lewej stronie stojąć przodem do auta. (od strony pasażera) Wiem że z prawej jest intercooler a po lewej? Faktura chłodnicy jest jak intercooler ale przez dziurę nie widzę węży jakie do niej idą więc nie mogę stwierdzić co to jest. A od góry wcale jej nie widzę Zresztą dla pewności zaznaczyłem na foto
  19. też czytałem mimo to nie boję się tego, wszytko wiadać przy pracy, nie zmuszam Cię przecież żebyś coś u nich robił jeśli okaże się że chcą wgrać gotowce to to opiszę tu :>
  20. Ok, a co z rowerami w garażu oraz z narzędziami?
  21. przekręc sobie trochę do tyłu może niunia będzie bardziej bezawaryjna taki żarcik
  22. Witam, czy ktoś może orientuje się jak wygląda sprawa ubezpieczenia garażu? ile dostaje się w przypadku kradzieży z niego całego pojazdu? czy dostaje się wtedy również pieniądze z AC? Czy garaż musi spełniać jakieś kryteria?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.