Treść opublikowana przez aju
-
[B6 AVJ] Splitter
czy z czasem komp nie "zglupieje" jak to bywa przy bowach w 1,8t?
-
[ALL B5] Kilka pytań odnośnie navi
zgraj to na cd i zobacz czy chodzi w sumie to nie żaden koszt 2 czyste płyty stracić jak nie pójdzie pomyślimy dalej
-
[ALL] Jakie felgi
ktotki ale u nas stosunkowo dobre drogi są
-
[B5 AJM] FMIC a standardowy intercooler
czyli wywalić standardowy inter i wstawić tam rurkę po skosie na górę [br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 15:16_________________________________________________Kurdę nie mogę wyminąć halogena muszę jutro jakoś inaczej ułożyć
-
[ALL B5] Kilka pytań odnośnie navi
a co jest w pliku info.txt? może wystarczy to nagrać na płytki żeby działało
-
[ALL B5] Zegary a'la A5 przy starcie
z ciekawości zapytałem znajomego elektronika/elktryka/mechanika magika o takie coś odpowiedź: "lepiej by Ci się coś popsuło w aucie chociaż byś nie wymyślał"
-
[ALL B5] Kilka pytań odnośnie navi
i po rozpakowaniu te pliki mają jakie rozszerzenie i czy pierwszy plik ma inna ikonkę niż reszta a ostatni ma mneijszy rozmiar niż pierwszy?
-
[B5 AJM] Problem z odpalaniem rano
żadne świece... w obecnych temperaturach to nawet moja poczciwa g-klasa 290gd pali bez grzania świec Koledzy raczej dobrze radzą z pompą, bo czujnik powinien wyjść na vag-u
-
[ALL B5] Kilka pytań odnośnie navi
zobacz czy to nie jest archiwum do rozpakowania składające się z kilku kilkunastu plików, kiedyś tak miałem z windows7 że nie było żadnego obrazu tylko pełno plików o takiej samej wielkości...
-
[B5 AFN] Wtryski & FMiC & Turbo - Pytania
ja myślę w tej kwesti jak Poziek... poczekać i zrobić wszytko, wtedy to dobpiero będzie "latać"
-
[INNE] Problem z silnikiem po lekkiej kolizji
pewnie kolega ma rację, znajomy wjechał na krawężnik u mnie na budowie, efekt był taki że auto straciło moc i kopciło na czarno... przecięty wąż od turbo idący w dół zderzaka... i szum turbo jak by miało zaraz wyskoczyć
-
[B5 AJM] FMIC a standardowy intercooler
Witam Kupiłem trochę grató żeby poskłądać sobie FMIC i tak myślęże czy warto było by zostawić standardowy intercooler?(miał bym wtedy dwa) czy chłodzenie nie było by jeszcze większe? Ale nie wiem jak z lagiem wtedy? i czy doładowanie jakoś na tym nie ucierpi? (teoretycznie książkowo nie powinno) Jakieś rady szczególne przed pracą? Postaram się dziś skońćzyć i pokazać efekty pracy
-
[B5 AJM] Słyszalny, głośny świst turbiny (po zakupie było cicho)
- [ALL B7] Repliki felg lamborghini gallardo ...co myslicie?
mi też średnio- F1, Rajdy i Motorsport
myślę że nie ma się co napalać na pokaz w wykonaniu szumiego, aczkolwiek bardzo bym chiał bo to był mój ulubiony zawodnik- Ubezpieczenie garażu
dzięki- Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
dlatego jak najbardziej cenię sobię Twoją uwagę i wezmę na to poprawkę stając u nich na rolkach- [B5 AJM] Chłodnica z przodu po stronie pasażera
a po co chłodzić paliwo i czy każdy ajm ma taką chłodnicę?- [B5 AJM] Chłodnica z przodu po stronie pasażera
hmm jak by to oblukać nie che mi się ściągać osłon na dole. Myślałem że chłodnica oleju to jest taka "dobudówka" przy filtrze oleju przez któą płynie płyn chłodzący- [B5 AJM] Chłodnica z przodu po stronie pasażera
a tak poważnie- [B5 AJM] Chłodnica z przodu po stronie pasażera
Witam Dziś przypatrzyłem chłodnicę za zdeżakiem po lewej stronie stojąć przodem do auta. (od strony pasażera) Wiem że z prawej jest intercooler a po lewej? Faktura chłodnicy jest jak intercooler ale przez dziurę nie widzę węży jakie do niej idą więc nie mogę stwierdzić co to jest. A od góry wcale jej nie widzę Zresztą dla pewności zaznaczyłem na foto- Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
też czytałem mimo to nie boję się tego, wszytko wiadać przy pracy, nie zmuszam Cię przecież żebyś coś u nich robił jeśli okaże się że chcą wgrać gotowce to to opiszę tu :>- Ubezpieczenie garażu
Ok, a co z rowerami w garażu oraz z narzędziami?- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
przekręc sobie trochę do tyłu może niunia będzie bardziej bezawaryjna taki żarcik- Ubezpieczenie garażu
Witam, czy ktoś może orientuje się jak wygląda sprawa ubezpieczenia garażu? ile dostaje się w przypadku kradzieży z niego całego pojazdu? czy dostaje się wtedy również pieniądze z AC? Czy garaż musi spełniać jakieś kryteria? - [ALL B7] Repliki felg lamborghini gallardo ...co myslicie?