Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. teoretycznie tak, a praktycznie stawiam flache że Ci się to nie uda zrobić tak, i albo efektu nię będzie wcale (lepsza opcja) a gorsza to że fisa wcale już nie będzie.... :gwizdanie:
  2. panowie czy president harry badz hary classic bo tylko te presidenty mnie interesują będzie miał lepsze filtry od unidena 520xl? niestety ale w służbowym aucie słyszę straszne pykanie w unidenie a odczytałem że president ma filtr hicut a uniden anl czy jak on się tam nazywa
  3. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    mnie dalej nie ma na liście
  4. mój AJM, wcale nie jakoś specjalnie dłubnięty :gwizdanie:
  5. poszukaj na forum ile można z 1,8T chipem, myślę że 170-180koni jest osiągalne Termin do dogadania między nami [br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 13:34_________________________________________________no panowie, nikt nie odpadł nie wypadł? trzeba sie juz konkretnie zgadac
  6. felga kozak, miałem używki w t4 vr6 pogadamy na spocie
  7. to nam powie najwięcej
  8. myślęże oską to max okolice 6~ no przy okazji na razie nie mam gdzie
  9. spoko panowie :> gadajmy o rs4 z tematu a nie o wszytkim w koło Projekt jest świetny, czy nie mogłem dać swojej opini? Wiem że 500~KM to dużo ale i mało więc punkt widzenia zależy od punktu siedzenia I żeby ktoś nie mówił sam zrób takie auto bo na razie chiał bym przekroczyć 165km w dieslu Projekt jak i auto mi się mega podoba i zazdroszczę, po prstu oczekiwałem więcej
  10. myślałem że coś więcej Ale i tak gratuluje projektu
  11. jaka jest docelowa planowana moc? Sterowanie będzie odbywało się przez jakiś komp typu autronic czy też inaczej?
  12. r8 http://fishki.net/comment.php?id=56743
  13. Witam, widziałem to gdzieś na forum, spisałem zamówiłem i przyszło zwykłe nadkole bez kratki wlotowej (wentylacyjnej) czy ktoś posiada nr nadkola które na pewno ma kratkę i pasuje do a4 po lifcie?
  14. felgi mam 16 z oponami 205/55 ją dopiero zaczynam a już jest nieźle zobaczymy czy mój pokaze pazurki [br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 21:50_________________________________________________rano, 13*C i bez kontroli według stopera trochę ponad 7, muszę nagrać bo sam nie mogę się nacieszyć :gwizdanie:
  15. ok, jak coś mogę pomoc to wal smialo :> Tymczasem szukam licznika z pełnym FIS, czy mogę kupić anglika i przęłożyć swoje tarcze? czy fis też będzie mi podawał dziwne wartości?
  16. nie wiem czy pomogło bo go przymulilo... Zobacze i nagram bez kontroli i jak będzie zimniej. Powinno być lepiej...
  17. ja z włączoną trakcją, zapomniałem wyłączyć 8sek jest :gwizdanie: brakuje fmica.... w nocy jeździ lepiej coś mi youtube nie chiało zassać filmu dałem na wrzute http://ajutdi.wrzuta.pl/film/82poKbofu1L/audi_tdi [br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 19:02_________________________________________________już jest na youtube więc wywalam z wrzuty
  18. no wiadomo... ale chodzi mi że skala obrotki będzie większa, będziesz robił tarczę pod diesla czy po prostu będzie się kręcił do połowy skali Jak to ogarniesz to poproszę o pomoc w tym temacie bo też nie mam pełnego fisa
  19. no tak seryjne kończą się w okolicach 150koników przynajmniej moje byłe (trochę ponad)
  20. aju odpowiedział(a) na aju temat w Audi A4 B5
    na szczęście znajomy mi dziś zamówił na ebayu.co.uk a za tydzień jedzie do PL z UK więc będzie paczuszka taka jak ma być
  21. realna moc z zdrowego silnika?
  22. poka i co z obrotką?
  23. kiedyś kolega mówił mi że w jego przypadku (miał jak TY) pomogło "podgrzanie z tyły i dociśnięcie"
  24. trochę mi go szkoda, oby auto aż tak się nie srało jak mówicie :gwizdanie: a jak z chipowaiem tej jednostki?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.