Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. Q robi robotę :> ale zakopcił pod koniec filmiku
  2. ładna, tylko ten chrom :gwizdanie: i kup wycieraczkę ze spojlerem
  3. ja się z nim zgadzam co do tej czerwieni, też jakoś mi się tam nie widziała, a co do testu całego no to cóż..... top gear to to nie jest
  4. TY prześmiewco
  5. wolał bym dzwonek na klapie
  6. halogenki zasłoni Ci dużo ICka
  7. wyszło jak z dupki Nie szpeć auta, jest fajnie, lampy S albo 2lift i auto nie do poznania dla mnie gleba by się przydała większa
  8. wcale nie musiało być wpięte od nowości, w de każdą zmianę trzeba zgłaszać (prawdziwy Niemiec, nie turek tak robi) to obliguje zmianami w dowodzie i briefie. Temat przerabiałem z fiatem marea który długo miałem zarejestrowany w de i wszystkie zmiany zostały dopisywane do dokumentów. wygląda on nieco inaczej niż te które widziałem montowane, tamte wymontowywało się z niego wtyczki a pozostałe końce w aucie łączyło się razem (była to wstawka "na wiązce" Tu wg rysunku jest jedna wtyczka?! wypnij i zobacz.
  9. tego mi brakowało na forum, wszystkich ilości oleju w jednym miejscu
  10. najpierw sprawdź czy zakłócenia wchodzą przez kabel zasilania czy przez antenę zrób tak: włącz radio cb, odpal gaz (zacznie szumieć, trzeszczeć) odkręć bat anteny, jeśli się zmniejszyło to zostaje Ci tylko zmiana anteny, ala UWAGA wcale nie musi się zmienić, próbuj wtedy z antenami helikalnymi np florida jeśli zakłócenia się nie zmienią to masz większe pole manweru bo odkłócanie "prądu" to temat rzeka, najlepiej zacząć od ekranowanych przewodów + podłączeni + i - pod aku[br]Dopisany: 04 Październik 2009, 18:38_________________________________________________poza tym unideny jak i presidenty harry/johny nie mają rewelacyjnych filtrów
  11. zdziwił byś się ile osób by w to uwierzyło, to jak może by dodać linijke z ilością litrów do danego silnika?
  12. ja bym ją odpicował, jak kolega pisał malowanie ponad 3tyś i auto jak nowe! środek zawsze jest do ogarnięcia.... myślę że w 5-7tyś zrobisz igłę a chyba warto dla 2,8 + Q
  13. no ja wiem ile wchodzi, ale często spotykam się i tak z pytaniami "ile wejdzie do mnie"
  14. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jeśli zdążę obrócić z Poznania do ZG to wyciągnę Ci te dynksy a jeśli nie to dogadamy się na przyszły tydzień
  15. za tą kasę lepsze niż onwy i alany ale gorsze niż uniden
  16. aju odpowiedział(a) na agdamski temat w 2.5TDI
    za dużo możliwości, może to być np przepływka
  17. ładne są te ledy co pokazał KANAL zblizone do 2lift a jednak coś więcej trochę wysoko stoi
  18. koledzy już poradziłem, http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_przeciagniecie_kabla_do_kabiny_montaz_cb_radia-t96379.0.html
  19. panowie może by do 1 postu dodać ilości oleju potrzebne do każdego z silnika?
  20. Witam Chciał bym się dowiedzieć czy coś specjalnego muszę robić w moim ajm-ie w czasie wyjazdu w góry i temp poniżej -20*C? Czy zalewać jakieś specjalne płyny do zbiornika? Czy na coś uważać? Mam klekota 290gd mercedesa i on poniżej 20 to już na kopciucha ale samostart zapala :gwizdanie: ale może to przez "ropę" którą go poję.
  21. Nie bardzo kumpel umie mi to wytłumaczyć ale mniej więcej zrozumiałem to tak: 1. ktoś kiedyś zmieniał oba drążki (całe, długie) 2. nierówno były wkręcone 3. na to końcówki też wkręcone na różną długość 4. i na to ustawiona zbieżność niby prosto jeździ ale długości możliwe do skręcenia były różne przez długość drążków z jednej do drugiej strony myślałem że tak się nie da
  22. aju odpowiedział(a) na tytyryty temat w Inne marki
    o tym samym pomyślałem, jakiś taki paździochowaty, niby ładny duży ale jakoś nie leży
  23. Witam Jestem zmuszony do zakupu opon do mojej gelci ale niestety przy wszystkich wydatkach nie jestem w stanie kupić jeszcze nowych opon do niej szczególnie że opony są dużo droższe niż do osobówek. Co sądzicie o oponach bieżnikowanych? dodam że auto ma 95koni i skuteczna prędkość w trasie to 80-110kmh a maksymalne to 120-130. W zimie auto będzie głównie jeździć po drogach utwardzonych polnych i wiadomo sporo po asfalcie. opony będą używane tylko do końca zimy.
  24. ładnie ale grubo to kabel czy jakiś sznurek? na tym "pokrowcu"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.