Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AJM] Koszt frezowania wałka rozrządu, wymiana popychaczy.....
no jak to kto http://pl.wikipedia.org/wiki/Nina_Mercedez A tak poważnie to nie rozumiem coś ty naskrobał w tym wątku
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
no nawet nie jakby, tu nie ma co pytać bo zebrać ekpię to wyczyn zbyt duży, pozdro i ja daję sobie spokój, znajdą się ludzie którzy sami będą chcieli to się wtedy załatwi wszytko. Tymczasem pozdro i proszę moda o zamknięcie tematu, bo do niczego nie dojdziemy
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
a TY jesteś w temacie że piszesz coś o firmie? chyba nie bardzo więc daj sobie spokój, termin jest kiedy chcemy tylko ludzie się nie chcą zebrać
-
[B5 1Z] Ile przeciętnie PS i Nm można wycisnąć z 1Z ?
i zaraz połowa z tych zadowolonych po miesiącu jeżdżenia wiedząc że można więcej, będzie chiał więcej... to choroba i chce się ciągle więcej i więcej i więcej...
-
BMW 320d e91
robi się sympatycznie ładne felgi
-
Spocik Lubuski :)
o to ja jutro się nie wyrobię Jak auto ma pewne to będzie oporny w negocjowaniu magicznego słowa brak
-
Spocik Lubuski :)
znam właściciela komisu, jak coś to jakiś upust możemy gadać
-
pytanie do "komputerowców" / HELP sterownik!
no panowie, jestem bardzo zadowolony, do pracy jest świetny
-
połączenie dwóch kompów kablem scrosowanym
- [ALL B6] V6 2,5TDI vs chipowany AWX ?
szybszy, mocniejszy, bardziej rozwojowy póki co od 2,5- [B5 1Z] Ile przeciętnie PS i Nm można wycisnąć z 1Z ?
nie mam żadnego takiego kolegi Spoko nie ciągnijmy tematu dalej, rób co chcesz w końcu to "tylko" 1z i myślę że jak nawet moc zmieni Ci się na 100KM to już będziesz :> dlatego ludzie z allegro są zadowoleni jak mówisz- [B5 1Z] Ile przeciętnie PS i Nm można wycisnąć z 1Z ?
aa przepraszam, poszedłem za bardzo profesjonalnie, zrób opornik z guziczkiem w kabinie, będzie profi- [B5 AJM] Mody mojego tdi + wykres
nie ma bo? po filmiku to mój idzie tak samo jak Twój Zresztą mów co chesz, oczywiście TY możesz mieć 380nm ja nie, no spoko taki life- [B5 1Z] Ile przeciętnie PS i Nm można wycisnąć z 1Z ?
przecież możesz sobie kupić madafakaczipAlledrogo i mieć 130 dzikich rumaków pod maską za 150zł + przesyłkę lub zrobić program za kupę kasy u jakiegoś tunera z hamownią pod Twoje auto, ale widzę że podejście masz takie że polecam 1 opcję- [B5 AJM] Mody mojego tdi + wykres
zobaczymy, jutro zasięgnę informacji z profi źródła- [B5 AJM] Mody mojego tdi + wykres
ciekawe kto rozwalił "niby słaby dół" w ajm że piszecie że jest słaby już było na 1 pomiarze ale bardzo kopcił- [INNE] Jeep Cherokee XJ
tak czy siak ja nigdy nie założę do żadnego auta gazu- [B5 AJM] Mody mojego tdi + wykres
no panowie, będzie większe IC czyli powinno być za tydzień 400~nm- [INNE] Jeep Cherokee XJ
no i ja piszę że dla mnie gaz do kuchenki no, ja bym nie zgazował i to moje zdanie niezmienne, dla mnie możesz sobie nawet diesla zgazować, jest mi to obojętne bo to twoje auto. Chodzi mi o to że chciał bym takiego jeppa ale bez gazu i tyle za dużo wymęczonych silników, za dużo upalonych zaworów itd widziałem- [ALL B5] Chip po wizycie u "WITKA"
bardzo fajny wykres, podoba mi się moc W taki niuton celuje u siebie ale muszę mieć większe IC- [INNE] Jeep Cherokee XJ
poza programem mam jeszcze sporo innego, program jest konsekwencją wymienionych części :gwizdanie: Ale to ma tyle wspólnego z lpg że nie bardzo można porównać tak, wg mnie tak, silnik ma najlepsze osiągi do trwałości (oraz zakres bezpieczeństwa)- Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
no widzisz kolego jaka jest sytuacja czekam na pw kto jest dalej chętny- [INNE] Jeep Cherokee XJ
nie po to producenci produkują PB żeby je tankować LPG. gaz dla mnie jest do kuchenki i zapalniczki, choć kuchenkę mam elektryczną a zapalniczek nie używam- [INNE] Jeep Cherokee XJ
no i że ja nie używam gazu, dla mnie odpada lpg, jeden je lubi inny nie- [B5 AVG++] madafaka OEM
wg mnie będzie trącić wiochą przy twoim kolorze - [ALL B6] V6 2,5TDI vs chipowany AWX ?