Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. no jak to kto http://pl.wikipedia.org/wiki/Nina_Mercedez A tak poważnie to nie rozumiem coś ty naskrobał w tym wątku
  2. no nawet nie jakby, tu nie ma co pytać bo zebrać ekpię to wyczyn zbyt duży, pozdro i ja daję sobie spokój, znajdą się ludzie którzy sami będą chcieli to się wtedy załatwi wszytko. Tymczasem pozdro i proszę moda o zamknięcie tematu, bo do niczego nie dojdziemy
  3. a TY jesteś w temacie że piszesz coś o firmie? chyba nie bardzo więc daj sobie spokój, termin jest kiedy chcemy tylko ludzie się nie chcą zebrać
  4. i zaraz połowa z tych zadowolonych po miesiącu jeżdżenia wiedząc że można więcej, będzie chiał więcej... to choroba i chce się ciągle więcej i więcej i więcej...
  5. aju odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    robi się sympatycznie ładne felgi
  6. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    o to ja jutro się nie wyrobię Jak auto ma pewne to będzie oporny w negocjowaniu magicznego słowa brak
  7. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    znam właściciela komisu, jak coś to jakiś upust możemy gadać
  8. no panowie, jestem bardzo zadowolony, do pracy jest świetny
  9. szybszy, mocniejszy, bardziej rozwojowy póki co od 2,5
  10. nie mam żadnego takiego kolegi Spoko nie ciągnijmy tematu dalej, rób co chcesz w końcu to "tylko" 1z i myślę że jak nawet moc zmieni Ci się na 100KM to już będziesz :> dlatego ludzie z allegro są zadowoleni jak mówisz
  11. aa przepraszam, poszedłem za bardzo profesjonalnie, zrób opornik z guziczkiem w kabinie, będzie profi
  12. nie ma bo? po filmiku to mój idzie tak samo jak Twój Zresztą mów co chesz, oczywiście TY możesz mieć 380nm ja nie, no spoko taki life
  13. przecież możesz sobie kupić madafakaczipAlledrogo i mieć 130 dzikich rumaków pod maską za 150zł + przesyłkę lub zrobić program za kupę kasy u jakiegoś tunera z hamownią pod Twoje auto, ale widzę że podejście masz takie że polecam 1 opcję
  14. zobaczymy, jutro zasięgnę informacji z profi źródła
  15. ciekawe kto rozwalił "niby słaby dół" w ajm że piszecie że jest słaby już było na 1 pomiarze ale bardzo kopcił
  16. tak czy siak ja nigdy nie założę do żadnego auta gazu
  17. no panowie, będzie większe IC czyli powinno być za tydzień 400~nm
  18. no i ja piszę że dla mnie gaz do kuchenki no, ja bym nie zgazował i to moje zdanie niezmienne, dla mnie możesz sobie nawet diesla zgazować, jest mi to obojętne bo to twoje auto. Chodzi mi o to że chciał bym takiego jeppa ale bez gazu i tyle za dużo wymęczonych silników, za dużo upalonych zaworów itd widziałem
  19. bardzo fajny wykres, podoba mi się moc W taki niuton celuje u siebie ale muszę mieć większe IC
  20. poza programem mam jeszcze sporo innego, program jest konsekwencją wymienionych części :gwizdanie: Ale to ma tyle wspólnego z lpg że nie bardzo można porównać tak, wg mnie tak, silnik ma najlepsze osiągi do trwałości (oraz zakres bezpieczeństwa)
  21. no widzisz kolego jaka jest sytuacja czekam na pw kto jest dalej chętny
  22. nie po to producenci produkują PB żeby je tankować LPG. gaz dla mnie jest do kuchenki i zapalniczki, choć kuchenkę mam elektryczną a zapalniczek nie używam
  23. no i że ja nie używam gazu, dla mnie odpada lpg, jeden je lubi inny nie
  24. wg mnie będzie trącić wiochą przy twoim kolorze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.