Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. na jaki to rozmiar tarczy?
  2. no jak autostrady to jak pisałem 2,5... koniecznie Bxx i dalej to życzyć bezawaryjności
  3. taki osad może być na świecach
  4. przekaźnik pompy paliwa i jej pracy, znajomy podmieniał w ADR jak miał podobne błędy z tym że jego nie chciała palić adres 17 potem output test i wcisnąć start 17 -> 03 i start[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 16:13_________________________________________________przekaźnik pod deską od strony kierowcy, na pewno znajdziesz
  5. pewnie to była okazja cenowo... funkel nieśmigana igiełka z niecofanym licznikiem Z paliwem zaczął bym od tego że paliwo w baku na 99% jest, kwestia raczej uszkodzonego pływa, wiązki czy też zegarów (zrób test vag-iem zegarów) Sprawdź bezpieczniki 29, 32 i 34 oraz sprawdź (podmień na inny o takim nr od kogoś) przekaźnik 372 Numer przekaźnika 372 Oznaczenie 4D0951253
  6. dobrze mówi, chyba że jeździsz tylko po autostradzie powyżej 200 to 2,5 będzie lepszy..... do pierwszej awari
  7. źle to napisałem chodziło mi o lampę ze szkłem z "wypustkami" kierującą snop światła, np w starszych a4 b5 tam to ksenon to masakra, w soczewce jest normalny snop światła jak biblia karze . Nie możesz porównywać 6k do 4,3K bo wiadomo że na 4,3K będzie dużo jaśniej
  8. tak tak widać tak że nie widać, mam merca z ori xenonami oraz audi z dorezanymi xenonami i nie widać różnicy więc skończcie gadać, czy dorezany czy nie zasada lampy wyładowczej jest taka sama. Ważne żeby palnik nie był za szkłem a w soczewce
  9. no podałem minimalne wartości jakie by chciał osiągnąć
  10. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    musi mieć cana w takim roczniku
  11. mój kolega obecnie pracuje nad swoim afn-em, sedanikiem 96. Chce na wiosnę uzyskać około 170-180koni i moment w okolice 350Nm, ma sporo gratów, teraz to trzeba składać, postaram się zrobić z tego relację zdjęciowo opisową bo znajomy nie chce się logować na forum, zresztą ogólnie jest anty komuterowy
  12. ładnie się narezali żeby zrobić taką wydumkę
  13. fmic albo większy IC + nadkole s4
  14. panowie mam ram 133mhz czy moge wsadzic kostki 166mhz? :gwizdanie: i ile można mieć ramu msksymalnie przy t40 i przy r40 bo w tej chwili mam dwa takie wynalazki
  15. cyce to miażdży rs4, s4 tylko je dobrze masuje
  16. jeszcze się rozeznam w temacie i jeśli to prawda z dołem silnika (bo jednen skowronek wiosny nie czyni) to na wiosnę będzie S4
  17. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    od razu
  18. mamy ducato mjet 120 koni~ codziennie robi koło 1000km i zawsze autostradą po 160-175 (pod maksymalną prędkość) ma 165tyś km, poza kilkoma szybami przednimi, tarczami i klockami to tylko płyny idą... więc da radę diesla wykorzystywać na maksa O passatach tdi nie wspomnę bo się wojna rozegra. Dbaj o oleje, wymieniaj częściej i ciesz się jazdą. Reszta jak pisali koledzy po pałowanku daj odpocząć turbo no i nigdy na zimnym silniku nie wstawiaj
  19. ja mam tak samo, ten [pstimage to tragedia jakas
  20. tak zwanego gotowca? Ja o zderzaku mówiłem dla siebie
  21. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja lecę do wawki więc miłego spotowania
  22. ktoś tu coś napomniał o S zderzaku czy to info tylko do jednego użytkownika?
  23. spokojnie teście są z branży paliwowej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.